x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Almanya Vize Başvuru, Adana

Değerli ziyaretçilerimiz,

Eurosia GVS Adana Şube Sayfasına Hoş Geldiniz.

Almanya vize başvuru işlemlerinizi Euroasia GVS ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Almanya vizesi Adana için dikkat edilmesi gereken en önemli noktaları ve genel başvuru prosedürleri hakkında bilgi almak isterseniz çağrı merkezlerimizden bize kolayca ulaşabilir, alanında uzman vize danışmanlarımızla konuşarak başvuru sürecini planlayabilirsiniz. Almanya vizesi ile ilgili genel bilgileri incelemek için ana sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Çukurova, Seyhan, Ceyhan, Yüreğir, Gazipaşa, Ziyapaşa, Turgut Özal, Barajyolu, Kazımkarabekir, Şakirpaşa ve çevre semtlerde ikamet eden yolcularımız, Almanya vizesi başvuruları ile ilgili Euroasia GVS’den destek alabilirler. Ayrıca Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Niğde, Kayseri ve çevre şehirlerde ikamet eden yolcularımızın da başvuru işlemlerini yürütmekteyiz.

25 Eylül 2014 tarihinden sonra herhangi bir schengen ülkesi için parmak izi vermiş olan yolcularımızın (pasaportunda VIS ibaresi bulunan) başvuru işlemleri için şahsen bulunmasına gerek yoktur. Euroasia GVS sizin adınıza tüm işlemleri yürütmekte ve pasaport sonuçlanma aşamasına kadar sürecin takibini yapmaktadır.
Adana’dan Almanya vizesi başvuru işlemlerini yürütecek olan kişiler çağrı merkezlerimizi arayarak bize ulaşabilir. İkamet şehrinize ve mesleki durumunuza göre hazırlamanız gereken evraklarda farklılıklar olabilmektedir. Başvuru işlemlerinde ve vize değerlendirme sürecinde bir sorunla karşılaşmamak için vize uzmanlarımız ile konuşarak işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Almanya vizesi için Adana’dan bize ulaşan yolcularımız çağrı merkezlerimizi arayarak seyahat amacına uygun güncel evrak listesi talep edebilir. Talebiniz üzerine güncel hazırlamanız gereken evrak listesini cep telefonunuza sms linki olarak yönlendirmekteyiz. Tek tıkla kolayca evrak listelerini görüntüleyebilir, evraklarınızı bu doğrultuda hazırlayabilirsiniz. Ancak evraklarınızı hazırlarken uzmanımıza danışmayı unutmayınız.

almanya vizesi

Almanya Konsoloslukları Görev Bölgesi

Almanya vize başvurularını gerçekleştirmek için bölge ayrımı bulunmamaktadır. Başvuru sahibi kendine en yakın ofisimizden işlemlerini gerçekleştirebilir.

Aşağıda yer alan şehirler konsoloslukların yetki alanındaki illeri göstermektedir. Başvurunuzu hangi şehirden tamamlarsanız tamamlayın dosyanız ilgili konsolosluğa gönderilerek değerlendirilir. Dolayısıyla konsolosluk görev çevresi dışından yapılan başvurular ilgili konsolosluğa gönderileceğinden daha geç bir zamanda sonuçlanabilir. 

Almanya Büyükelçiliği Ankara: Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Batman, Bartın, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari , Hatay, Iğdır, Karabük, Maraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun , Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.

Almanya Başkonsolosluğu İstanbul: Balıkesir, Bilecek, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Yalova.

Almanya Konsolosluğu Antalya: Antalya, Burdur, Isparta.

Almanya Konsolosluğu İzmir: Afyon, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak.

Adana’dan Almanya Vizesine Nasıl Başvurulur?

Almanya turistik, ticari, aile ziyaret vizesi başvurularınızı Euroasia GVS ofislerimiz aracılığıyla zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer 25 Eylül 2014’ten sonra schengen ülkeleri için verilmiş parmak iziniz var ise şahsen gelmeniz gerek kalmadan evraklarınızı kargo ile ofislerimize gönderebilirsiniz. 

Göndermiş olduğunuz evraklarınızı tek tek kontrol edip dosyanızın durumu hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Randevu kaydınızı oluşturup eğer parmak izi vermek durumunda kalırsanız randevu gün ve saatinde size eşlik ederek başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlamanız için her adımda size yardımcı oluyoruz.

Almanya vizesi Adana başvuruları için sunulabilecek yanlış ya da eksik bir evrak değerlendirme sürecine olumsuz yansıyabilir. Dolayısıyla başvuru işlemleriniz için profesyonel destek almanızı ve işlemlerinizi tecrübeli bir firma ile yürütmenizi tavsiye ediyoruz. Euroasia GVS Almanya vize prosedürleri konusunda oldukça tecrübeli ve bilgilidir. Başvurularınız için size hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. 

Adana’dan Yapılan Almanya Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Adana ve çevresinden yapılan Almanya vizesi başvuruları yaklaşık 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Başvuru işlemleri hangi şehirden yapılırsa yapılsın Adana ikametli başvuru sahiplerinin vize başvuruları Ankara Büyükelçiliği tarafından değerlendirilerek sonuca bağlanır. Ancak konsolosluk görev bölgesi dışından yapılan başvurular daha uzun sürede sonuçlanabilir. Dolayısıyla Almanya’ya seyahat edecek yolcularımızın en geç 1 ay öncesinden başvuru işlemlerini tamamlaması tavsiye edilir.

almanya vizesi

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';