x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya vize başvurusunda ret aldıktan sonra ne yapabilirim?

C. Özüak 16/11/18, 10:35
Gaziantep’ten Almanya Vize başvurusunda bulundum ve ret aldım. Şu an ne yapabilirim? Tüm belgelerim tamdı ve başvuruda herhangi bir sorun yaşamamıştım.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Öncelikle yapılan başvuruların olumlu sonuçlanacağı gibi olumsuz sonuçlanma durumunun da olduğunu bilmenizi isteriz. Konsolosluk ya da elçiliğin yaptığınız başvuru türü, seyahat amacınız ve mesleki durumunuza uygun olarak sunmuş olduğunuz evraklar ile ilgili olarak değerlendirme kriterleri bulunmaktadır. Tüm belgeler eksiksiz sunulmuş dahi olsa resmi makamın değerlendirmesi sonucunda şu an vize uygunluk koşullarını sağlamadığınız düşünülebilir. Almanya Vizesi için yapılan başvuruların sonucu başvuru bölgenize bağlı olarak elçilik ya da konsolosluğun inisiyatifinde olduğunu vize kararında aracı kurumların bir etkisi olmadığını bildirmek isteriz. Bu nedenle tarafınıza sunulan ret belgesinde işaretlenmiş maddenin dikkate alınması ve bu doğrultuda ret kararının nedeninin anlaşılması gerekir. İlk kez yurt dışına çıkıyor olmanız, sunduğunuz evrakların inandırıcı bulunmaması ya da yeterli maddi kaynağa sahip olmadığınız gibi pek çok nedenden ötürü ret alma durumunuz olabilir. Ancak dilerseniz yeniden vize başvurusu yapabilir ve ret gerekçesine bağlı olarak koşullarınızda iyileştirmeye gidebilirsiniz.

E. kutlu 19/11/18, 15:26
Amcam 25 sene almanyada calişti sigortadan bi para alıcakmiş almanyada calısıp ta tazminatı almayan dpnus yapan calısanlarına para oducekmiş mahkeme sonuclanmiş alıp alamıyacagını nasıl öğrenen bılırız
S. uzun 21/11/18, 21:41
Benim almanyadainsaat şirketim var.türkiyeden isci goturmek istiyorum sartlari nelerdir
M. A. 21/12/18, 22:09
slm.almanyada çalışmak istiyorum yabancı dil yok, kamyon kamyonet forklift kullanıyorum ve kaynak, yangın tesisat işinde orta derecede anlarım ortaokul mezunuyum yardımcı olurmusunuz ?
E. Burak Şahin 24/12/18, 17:32
Merhaba Almanya'da bir firmada staj yapmayı düşünüyorum bunun için Almanya Hükümetinin bana staj vizesi verebilmesi için gereklilikler nelerdir?
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';