x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda Vize Randevu

A. Stein 11/12/18, 10:13
merhaba, istanbulda yasiyorum, yeni zelanda icin turizm amacli vize randevusu almak istiyorum. ofisinize mi gelmem gerekiyor, prosedür hakkinda bilgi verebilir misiniz?? tesekkurler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
İstanbul'da bir Yeni Zelanda konsolosluğu bulunmamaktadır, vize işlemlerinizi Euroasia GVS aracılığıyla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli evrakları hazırladıktan sonra taratıp mail üzerinden ya da kargo aracılığıyla tarafımıza gönderdiğinizde işlemlerinizi başlatabiliyoruz.
Yeni Zelanda devletinin göçmenlik ofisine evraklarınızın iletilmesi sonrası başvuru süreci başlamakta, değerlendirme süreci yaklaşık 25 gün sürmektedir. Herhangi bir randevu alınmasına ya da başvuru sahibinin şahsen gelmesine gerek yoktur. Yalnızca Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği, başvuru sahibinin pasaportununun aslını incelemek istemekte ve bu süreç de uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Yeni Zelanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

S. Gürbüz 29/12/18, 13:58
Yeni zelanda'da yaşıyoruz. Çorlu da yaşayan akrabalarımız 14 şubattaki düğünümüze gelecekler ama 25 iş günü sürüyor demişsiniz başvuru süreci. bu süreyi kısaltmanın bir yolu var mı? geç kalmalarını istemiyoruz. Gerekli vize ücretlerini biz ödeyeceğiz bu nedenle sorun yaşamamak için express vize mümkünse değerledirebiliriz. ek olarak zaman kaybetmeden randevu alsak, sonra bir kaç gün sonra belgeleri teslim etsek oluyor mu bilgi veririseniz sevinirim
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES