x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Euroasia GVS gururla sunar;

3 günde Doğu Afrika Vizesi! Kenya'da, Ruanda'da, Uganda'da 90 gün "multiple" geçerliliği olan Doğu Afrika vizesi hakkında detaylı bilgiyi sayfamızın devamında görüntüleyebilirsiniz. Hızlı başvuru için; +90 (212) 963 50 65

Uganda Vize İşlemleri

Euroasia Global Visa Services olarak sunduğumuz profesyonel vize hizmeti ile seyahatiniz için gerekli olan Uganda vizesi hakkında detaylı bilgi edinebilir ve vize başvurunuzu şirketimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Uganda vizesi, Doğru Afrika vizesi, Transit vize ya da Çok Girişli vize başvurularında Afrika departman yetkimiz sizlere en kolay ve hızlı vize sürecini sunmaktadır. 

Uganda vize başvurusunda bulunmak için +90 (212) 963 50 65 numaralı telefon numarasını arayabilir ve Uganda’da bulunma amacınızı iletebilirsiniz. Yetkilimiz başvurmanız gereken vize türünü ve başvuru sürecinde gerekli olan evrakları tarafınıza iletecektir. 

 

Uganda Vize İstiyor mu?

Uganda Cumhuriyeti ülkelerine seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir. Pasaport ayrımı olmaksızın tüm kişilerin seyahatleri öncesinde vize başvurusunda bulunma zorunluluğu mevcuttur. Diplomatik Pasaport (Siyah), Hizmet Pasaport (Gri), Hususi Pasaport (Yeşil) ve Umuma Mahsus Pasaport (Bordo) sahibi tüm kişiler Euroasia Global Visa Services ile vize başvurularını sorunsuz bir şekilde yapabilirler. 

 

Uganda Vize Başvurusu

Uganda Cumhuriyeti ülkelerine seyahat etmek isteyen kişilerin kolay ve hızlı bir şekilde vize alabilmelerini sağlamak amacıyla 2017 yılında e-vize sistemine geçmiştir. E-vize başvurusunda bulunmak için gerekli evrakları e-posta aracılığıyla tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır. E-vize ile birlikte Doğu Afrika vize başvurusunda da bulunabilirsiniz. Ankara ilimizde yer alan Uganda Büyükelçiliği de vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. 

 

Uganda E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uganda e-vize başvurusu için aşağıda bulunan evrakları hazırlamalı ve evize@eagvs.com adresine e-posta atmalısınız. Uganda departman yetkilimiz tüm evrakları hızlı bir şekilde sisteme yükleyerek vize başvurunuzu tamamlayacaktır.

 • Pasaport Bilgi Sayfası- Üzerinde bilgilerinizin yer aldığı sayfanın taranmış halini bizlere e-posta yoluyla ulaştırmalısınız.
 • Biyometrik Fotoğraf - Fotoğrafınızın güncel olması gerekmektedir.
 • Aşı Kartı - Uganda seyahatinde bulunacak tüm kişilerin seyahatleri öncesinde Sarı Humma aşısı yaptırması zorunludur.

 

Uganda E-Vize Başvurusu Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır?

Uganda e-vize başvurusu 4 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Euroasia Global Visa Services olarak vize takibinizi yapmakta ve vizeniz onaylandığında tarafınıza bilgi sağlamaktayız. Uganda e-vize başvurunuzu zahmetsiz bir şekilde tamamlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Uganda E-Vize Başvuru Ücreti

Uganda vize başvuru ücreti için +90 (212) 963 50 65 numaralı telefonumuzu arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Vize başvuru ücretiniz vize türünüze ve işlem sürenize göre değişmektedir. 2023 yılı Uganda e-vize başvuru ücreti hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz. 

 

Doğu Afrika Vizesi

Kenya Cumhuriyeti, Ruanda Cumhuriyeti ve Uganda Cumhuriyeti ortak bir karar ile Doğu Afrika vize uygulamasını açmışlardır. Doğu Afrika Vizesi ile Kenya, Ruanda ve Uganda ülkelerinin üçünü birden ziyaret edebilirsiniz. Bu üç ülkede ya da birinde turistik,ticari ya da ziyaret amacıyla bulunmak isteyen kişiler Doğu Afrika vize başvurusunda bulunabilirler. Doğu Afrika vizesi ile 90 güne kadar konaklama hakkınız bulunmaktadır. Çok girişli olarak da verilen bu vize türü için gerekli evrakları usulüne göre hazırlamalı ve eksik bilgi sunmamaya özen göstermelisiniz. 


Doğu Afrika Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 

Doğu Afrika vize başvurusu için gerekli evrakları doldururken EAGVS Afrika departman yetkilimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

 • Pasaport - Geçerlilik tarihi seyahat bitiş tarihinin en az 6 ay sonrasında olmalıdır.
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf - Güncel tarihli olmalıdır. 
 • Doğu Afrika Vize Başvuru Formu
 • Vize Talep Dilekçesi - Kenya, Ruanda ve Uganda arasında vize başvurusunda bulunulacak olan ülkenin konsolosluğuna yönelik hazırlanmalıdır.
 • Uçak ve Otel Rezervasyon Bilgileri
 • Banka Hesap Dökümü 
 • Vize Başvuru Ücreti Ödeme Dekontu 


Doğu Afrika Vize Başvuru Formu

Doğu Afrika Vize başvuru formu kişisel bilgilerinizi ve seyahat amacınızı içerden bir belgedir. Bu forma Euroasia GVS sayfamızdan kolayca ulaşabilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Vize başvuru formunu Türkçe, Fransızca ya da İngilizce dillerinden biri ile doldurabilirsiniz. Vize başvuru formu içerisinde yer alan 19. soru seyahat amacınıza yöneliktir. Doğu Afrika vizesi ile Kenya, Ruanda ya da Uganda ülkelerinde Turistik, Ticari ya da Aile/Arkadaş Ziyareti amacı ile bulunabilirsiniz. Turistik ya da Ticari vize başvurularında bu soruya otel bilgileri yazılmalıdır. Aile/Arkadaş ziyareti amacıyla bulunmak istiyorsanız davet sahibinin açık adresini bu bölüme eklemelisiniz. Seyahat amacınız ile uyuşmayan vize başvuruları direkt olarak vize reddine neden olacağında bu bölümde hatalı bilgi sunmamaya dikkat etmelisiniz. 
Vize başvuru formunu doldurduktan sonra şahsen imza ve tarih atmalısınız. Pasaportunuzda bulunan imza ile vize başvuru evraklarında yer alan imzanızın benzer olmasına özen göstermelisiniz. 

 

Doğu Afrika Vizesi Hakkında Önemli Bilgiler

 • Uganda vize başvurusunda bulunacağınız için giriş ülkesi olarak Uganda Cumhuriyetini seçmelisiniz.
 • Doğu Afrika Vizesi sadece 90 güne kadar konaklama hakkı tanımaktadır ve çok girişlidir.
 • Doğu Afrika vizesi ile Uganda, Ruanda ya da Kenya Cumhuriyeti içerisinde çalışma hakkınız bulunmamaktadır. 
 • Vize başvuru evraklarınızı ülkelere girişiniz sırasında mutlaka yanınızda bulundurmalısınız. 

 

Doğu Afrika Vize Başvurusu Kaç Günde Çıkar?

Doğu Afrika vize başvuruları 3 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve açıklanmaktadır. Ancak bu süreç vize başvurusunda bulunacağınız konsolosluğa göre farklılıklar gösterebilir. Konsolosluğun yoğun olması ya da durumunuza göre ek evrak istenmesi vize başvuru sürecinin uzamasına neden olabilir. Euroasia GVS olarak Doğu Afrika vize başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlamaktayız. Sorunsuz ve hızlı bir vize süreci için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Doğu Afrika Vize Başvuru Ücreti

Doğu Afrika vize başvuru ücreti için +90 (212) 963 50 65 numaralı telefon numaramızı arayabilir ya da evize@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. 2023 yılı güncel Doğu Afrika vize başvuru ücret bilgisi tarafınıza verilecektir. Vize başvurusunda bulunabilmek için gerekli olan bu ücreti diplomatik temsilciliklerin hesabına yatırmalısınız. Ödeme dekontunuzu ise vize başvurunuz sırasında konsolosluğa sunmalısınız. 

 

Uganda Vize Başvurusu

Uganda Cumhuriyeti’ne yapacağınız tüm vize başvuruları Ankara’da bulunan Uganda Büyükelçiliği’nde değerlendirilmektedir. Ankara Uganda Büyükelçiliği’ne vize başvuru evraklarınızı iletebilir ve vize talebinde bulunabilirsiniz. Vize başvuru evraklarınız ise seyahat amacınıza göre belirlenen vize türüne göre değişmektedir. Vize başvurusunda doldurmanız gereken evrakların tam listesini evize@eagvs.com e-posta adresinden talep edebilirsiniz. 

Uganda Vize Başvuru Formu

Uganda Ankara Büyükelçiliği’ne vize türüne göre belirlenen evrakların yanında vize başvuru formunu da sunmalısınız. Vize başvuru formu tüm vize başvurularında doldurulan bir evraktır. İçerisinde yer alan bilgiler sizi vize yetkilisine tanıtmaktadır. Kişisel bilgileriniz, pasaport bilgileriniz, Uganda seyahat amacınız gibi bilgiler bu formda yer alır. Türkçe, büyük harf kullanarak ve tükenmez kalemle doldurmanız gereken bu belgede eksik bilgi sunmamalısınız. Uganda vize başvuru formunda yazdığınız bilgilerin diğer evraklarla desteklenmesi gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra fotoğrafınızı yapıştırmalı ve şahsen imzalamalısınız.
Uganda vize başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Uganda Vize Ücreti 2023

Uganda vize başvurusunda bulunabilmek için yatırmanız gereken 2023 yılı güncel vize ücreti için evize@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. Uganda vize ücreti vize türüne ve vize süresine göre değişmektedir. Vize ücreti, konsolosluk harcı ve bizim servis bedelimizden oluşan bu ücreti yatırdığınızda Uganda vize başvurunuz tamamlanacaktır. Vize başvuru ücretini yetkilimizin sizlerle paylaştığı banka hesap numaramıza havale olarak gönderebilirsiniz ya da ofisimize şahsen gelerek bırakabilirsiniz. Uganda vize başvuru ücreti ödeme dekontu vize başvuru evraklarınız ile birlikte konsolosluğa sunulacaktır. 

 

Uganda Vize Reddi

Ankara’da yer alan Uganda Büyükelçiliği vize başvuru sonucunu vize reddi olarak açıklayabilir. Vize reddi gerekçesi olarak hiçbir neden sunulmayabilir. Ancak bazı durumlarda büyükelçilikler vize reddi nedenini açıklamaktadır. Vize reddi nedeninizi ortadan kaldırarak tekrardan vize başvurusunda bulunabilirsiniz ya da vize itiraz dilekçesi oluşturabilirsiniz. Vize reddi nedeni ise tamamen durumunuza bağlıdır. Ancak en yaygın vize reddi nedeni olarak vize başvuru evraklarınızda bir eksiklik ya da hata tespit edilmesi gösterilebilir. 
Uganda vize başvurusunu alanında profesyonel bir vize şirketi ile yaparak vize reddi gibi olumsuz bir sonucun önüne geçebilirsiniz. Euroasia GVS olarak Uganda vize başvurularını yakından takip etmekteyiz. Bizimle iletişime geçebilir ve Uganda vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. 

 

Uganda Seyahati Öncesinde Alınması Gereken Sağlık Önlemleri

Uganda seyahatinde bulunmak isteyen vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde alması gereken bazı sağlık önlemleri mevcuttur. Vize başvuru evraklarınızın arasında da olması gereken aşı kartınızı sarı humma aşısını yaptırarak edinebilirsiniz. Yaptırmanız gereken zorunlu aşının yanı sıra rutin aşılarınızı da yaptırmalısınız. Tifo, Hepatit A, Hepatit B aşılarını mutlaka yaptırmalısınız. 

Uganda seyahatiniz boyunca edindiğiniz aşı kartını yanınızdan ayırmamalısınız. Sınır görevlileri ülkeye girişiniz sırasında aşı kartınızı kontrol etmektedir.  

Uganda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.