x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Euroasia GVS gururla sunar;

3 günde Doğu Afrika Vizesi! Kenya'da, Ruanda'da, Uganda'da 90 gün "multiple" geçerliliği olan Doğu Afrika vizesi hakkında detaylı bilgiyi sayfamızın devamında görüntüleyebilirsiniz. Hızlı başvuru için;  (0212) 963 03 43.

Ruanda Vize İşlemleri

Ruanda devleti, günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla beraber Elektronik Vize yani E-Vize işlemlerini tüm dünya ülkelerine açmış bulunmakta. Elektronik vize, beklemeden, saatler içerisinde alabileceğiniz bir vize türüdür. Ruanda E-vizenizi dakikalar içerisinde rahatça çıkartabilir ve vizesini aldığınız ülkeye yolculuk edebilirsiniz. Elektronik vizeniz onaylandığı an, başvuru yapan kişinin kendi posta adresine e-posta yoluyla onay mesajı iletilir, onay mesajı ile beraber vizenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Vizenizin pasaportunuza yolculuk ettiğiniz ülkede kayıt edileceğini bilmelisiniz.

Zaman ve tasarruf açısından yararı olduğu kadar dikkat de isteyen bir başvuru çeşidi olan Ruanda elektronik vize başvurusu, yapacağınız en küçük bir harf hatasında bile başvuruda bulunan kişiye istenmeyen sorunlar doğurabilir ve işlerini aksatabilir.

EUROASIA GLOBAL VISE SERVISE olarak vize, elektronik vize işlemlerinizi sizin adınıza güvenilir ve eksiksiz şekilde yapmaya devam ediyoruz. Oluşabilecek tüm aksaklıkları hesaplayarak, istediğiniz başvuru türüne göre ya da sahip olduğunuz pasaport çeşidine göre şekillenen klasik vize ve elektronik vize başvuru işlemlerinizi, size zaman kaybı yaratmadan seyahatlerinizde size kolaylık sağlamak adına sizlere hizmet veriyoruz. Ruanda klasik vize, elektronik vize işlemlerinizde güvenilir bir kaynak arıyorsanız EUROASIA GLOBAL VISE SERVİSE İstanbul ofisimize +90 (212) 963 28 10 numaralı telefon ile ulaşabilir; klasik vize ya da elektronik vize konusu üzerine uzmanlaşmış olan vize uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Ruanda elektronik vize başvurusu yaparken herhangi bir ülkenin vatandaşı olmalı ve ikamet adresinizi Ruanda elektronik vize başvurusu yaparken iletmelisiniz. Uzmanımızla yapacağınız görüşmelerde iletmeniz gereken birtakım belgeler mevcuttur, bunlardan biri; ikamet adresinizdir. İkamet adresinizle beraber hangi vize türüne -ticari vize, transit vize, turistik vize ya da göçmenlik başvurusu- başvuruda bulunacağınızı da söylemeyi unutmayınız. Ayrıca; pasaport türünüzü ve kaç gün kalmak istediğinizi de elektronik vize uzmanımıza iletmeniz, işleminizin rahatlığı ve hızlılığı konusunda sizin için yararlı olacaktır.

Ruanda’ya Türkiye’den elektronik vize başvurusu yapmak isteyenlerin dikkatine

Türkiye’den ya da diğer dünya ülkelerinden Ruanda elektronik vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken ve sizden beklenen bazı temel hususlar mevcuttur. Bunlardan birincisi e-vize başvurusu yaparken Ruanda vizesi için istenilen evrakları elektronik ortam üzerinden doğru adrese eksiksiz bir şekilde yollamanızdır.

Ayrıca Ruanda elektronik vize ya da Ruanda klasik vize başvurusu yaparken en baş pasaportunuzun olması gerektiğini unutmayınız. Uzmanımızla Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunurken, pasaportunuzun bilgisayardan taratılmış olan halini göndermeniz gerekmektedir. Vizeniz çıktığı anda e-postanıza dakikalar içerisinde vize başvuru sonucunuz ya da onay mesajınız gelir ve vizeniz pasaportunuza Ruanda’ya giriş yaptıktan sonra işlenir.

Pasaportunuzun geçerlilik süresini bilmeniz, e-vize veya klasik vize başvurusu yaparken ihtiyacınız olacak temel hususlardan birisidir. Pasaport geçerlilik sürenizin, başvuru yaptığınız tarihten en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerektiğini unutmamalısınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresini bilmiyorsanız ya da pasaportunuzun geçerlilik süresinin 6 (Altı) aydan daha az bir zamanı varsa, iletişimde olduğunuz elektronik vize uzmanımıza bu bilgiyi iletmelisiniz. Ruanda elektronik vize başvurusu yaparken pasaportunuzun türü önemli olmayıp, tüm pasaportlar için vizeye tabi tutulursunuz.

Pasaportunuzun yıpranmamış olmamasına özen göstermeli, giriş yaptığınız hava alanında herhangi bir sorun yaşamamak adına, fotoğrafınızın en az beş yıl güncel olması ve biyometrik olmasına özen göstermelisiniz. Elektronik vizeniz çıkmış olsa dahi pasaport kontrolünde yaşayacağınız herhangi bir problem, giriş yapmak istediğiniz ülkede probleme yol açabilir. Giriş sırasında geri çevrilmeniz halinde neden girişinizin yapılmadığı hakkında bilgi vermek, girmek istediğiniz ülkenin inisiyatifindedir. Bu tarz bir problem yaşadığınız zaman Ankara Ruanda Büyükelçiliğine yazılı itiraz dilekçesi verebilir ya da bilgi isteyebilirsiniz.

Sınır kapısında yaşayacağınız herhangi bir problemde bizi aramanızın size pek bir yararı olmayacaktır. Giriş sırasında yaşadığınız problemleri anlatmak ve sormak istediğiniz soruları sormak için gümrük memurları en güvenilir kaynaklardır.

Ruanda vize başvurusu yapmanın 3 (Üç) farklı yolu bulunmaktadır. Her başvuru çeşidinde şartlar büyük benzerlik gösterse de yapacağınız en küçük bir hata vizenizin çıkmasını engelleyebilir yahut uzatabilir. İstenilen belgeleri dikkatlice incelemeniz gerekmektedir.

Ruanda E-Vize Başvurusu Yaparken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Ruanda elektronik vize başvurusu yaparken elektronik olarak yollamanız gereken belgelerin en başında pasaportunuzun elektronik ortamda taranmış görüntüsü ve 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız gelmektedir. Biyometrik fotoğrafınızı çekilirken yüzünüzde makyaj olmamasına, kulaklarınızın tam karşıdan görünmesine ve üzerinizde takı olmamasına özen göstermelisiniz. Ayrıca, gidiş-dönüş uçak biletinizi ve otel rezervasyonlarınızı da elektronik ortada tarayarak doğru adrese iletmeniz gerekmektedir.

Elektronik vize başvuru sonucunuz 1 (Bir) ve 4 (Dört) iş günü içerisinde net olarak mail adresinize ulaşır. Doğru ve eksiksiz bir şekilde başvuru yaptığınız zaman elektronik vize başvuru sonucunuzun elinize ulaşma sürece minimum zamana iner, o yüzden başvurunuzu vize işlemlerinde deneyimli bir uzman tarafından yaptırmanız zaman konusunda size büyük bir kolaylık sağlar.

Ruanda Klasik Vize Başvurusu Yaparken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Ruanda klasik vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenler ve belgeler elektronik vize başvurusuna göre değişkenlik sağlar.

Başvuruda bulunurken göndermeniz gereken evrakları vize uzmanınıza mail yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Ruanda klasik vize başvurusunda bulunurken, Ruanda elektronik vize başvurusunda olduğu gibi benzer şartlar mevcuttur. Bunlardan en birincisi pasaportunuz… Pasaportunuzun 6 (Altı) ay geçerlilik süresi olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Kulaklarınızın ve yüz hatlarınızın açık şekilde görüneceği biyometrik fotoğrafınız. Ruanda’ya seyahat sebebinizi açıklayan İngilizce metni göndermeniz en önemli şartlardan bir tanesidir. Ruanda devleti aynı zamanda Adli Sicil Kaydınızı da sizden istemektedir. E-devlet üzerinden indirdiğiniz Adli Sicil Kaydınızı vize uzmanınıza e-posta yolu ile yollamanız yeterli olacaktır. En son olarak da uçak ve hotel rezervasyonlarınızı eklemeyi unutmamalısınız.

Klasik vize başvurunuzun sonuçlanma süresi en az 3 (Üç) iş günü ile, 10 (On) iş günü arasında değişmektedir.

Doğu Afrika Vize Başvurusu İçin İstenilen Belgeler Nelerdir?

Doğu Afrika vizesini çıkartmanızın sizin için en büyük yararı, 3 (Üç) ülkeye tek vize ile girebilmenizdir. Uganda, Kenya ve Ruanda ülkelerine sadece Doğu Afrika vizesiyle giriş yapabilirsiniz.

Ruanda Elektronik Vize için yapılan tüm uyarılar Doğu Afrika vize başvurusu için de geçerlidir. Pasaportunuzun geçerliği, fotoğrafınızın biyometrik olması gibi dikkat etmeniz gereken şeyler Doğu Afrika vize başvurusu sırasında da büyük önem arz eder.

 • Pasaport -en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması şartıyla-
 • 1 (Bir) adet biyometrik fotoğraf
 • Vize talep dilekçesi -Kenya, Ruanda ya da Uganda arasında hangisine başvuru yapacaksanız o ülkeye özel hazırlanmış vize talep dilekçesi-
 • Gidiş-dönül uçak bileti ve otel rezervasyonları
 • Banka hesap dökümü
 • Ödeme dekontu

Doğu Afrika vize başvurusu sırasında sizden istenilen belgeler yukarıdan belirtildiğin gibidir.

Elektronik vize, klasik vize ya da Doğu Afrika vizelerinden herhangi birisine sahip olsanız da dikkat etmeniz gereken en önemli husus; vize geçerlilik sürenizi aşmamanızdır. Her dünya ülkesinin olduğu gibi Ruanda’nın da vize geçerlilik süresini aşanlara dayattığı yaptırımlar mevcuttur.

Vizenizi alıp yolculuğa çıkmadan önce gideceğiniz ülkenin hangi şartları istediğini dikkatlice incelemelisiniz.

Klasik vize ya da elektronik vize başvurularınız için EUROASIA GLOBAL VISA SERVISE İstanbul ofisimizle +90 (212) 963 28 10 numaralı telefon üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.