x
Tayvan

Vize İşlemleri

Tayvan

Telefon/Faks

+90 (0252) 275 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Tayvan Vize Başvuru, Bodrum

Tayvan Vizesi başvurunuzu Bodrum başta olacak şekilde yakındaki diğer Ege şehirlerinden yapmayı düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz, EAGVS Bodrum olarak Tayvan e-vize hakkında kapsamlı ve en güncel bilgilerle sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Yazımızın devamını inceleyecek olursanız, e-vize sisteminin nasıl çalıştığı, başvuruların nasıl yapıldığı ve hangi şartların yerine getirilmesi gerektiği hakkında bilgi bulabilirsiniz. E-vize başvurunuzu hangi şehirde bulunursanız bulunun, dilediğiniz zaman, ofise gelme gereksinimi duymadan Bodrum şubemiz aracılığıyla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Tayvan vizesi başvurusu ile ilgili tüm prosedürü öğrenmek ve vize başvurunuzu istediğiniz zaman gerçekleştirebilmek için evize@eagvs.com adresine posta göndererek kısa zamanda geri dönüş alabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi edinmek için +90 (0252) 275 01 07  şube telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.

Tayvan E-Vize Kimlere Gerekir? Bodrum

Genel olarak baktığımızda, çoğu ülkede diplomatik, hususi ve hizmet pasaportu sahibi kişiler için vize muafiyeti uygulanır. Bu muafiyet uygulaması kapsamında kişiler kısa süreli seyahatlerinde vize başvurusu yapmadan ülkeye giriş hakkına sahip olurlar. Fakat Tayvan vizelerinde bu gibi bir durum ne yazık ki geçerli değildir. Pasaport kategoriniz ne olursa olsun, vize başvurusu yapmak ve onaylanmış bir vizeyle Tayvan’a seyahat etmek mecburidir. Umuma mahsus, diplomatik, hizmet, hususi pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve ayrıca Türkiye’de ikamet izniyle bulunan yabancı uyruklu vatandaşlar, Tayvan’a gidebilmek adına vize başvurusunda bulunmalıdır.

Tayvan E-Vize Sistemi Nedir? Bodrum

Tayvan e-vize sistemi, internet üzerinden vize başvurusu yapılabilen bir platformdur. Bu platform, Tayvan’da bulunan Tayvan Göçmenlik Ofisi tarafından düzenlenmiş ve kullanıma açılmıştır. Bu sisteme yapılan tüm vize başvurularını yalnızca Göçmenlik Ofisi yetkilileri inceleyebilme yetkisine sahiptir ve ayrıca vize başvurusu sonucunun ne olacağına yine bu kurum yetkilileri karar verir. E-vize sistemine tüm belgeler bilgisayara aktarılarak ve PDF formatına dönüştürülerek yüklenir. Başvuru tamamlandıktan sonra sistem üzerine kaydedilir ve böylece değerlendirmeye hazır hale gelir.

Tayvan Vizesi Nasıl Alınır? Bodrum

Vize almak için yapmanız gereken işlem sayısı EAGVS Bodrum şubesi sayesinde son derece azdır. Danışmanımızla iletişime geçtikten sonra vize için istenen bilgileri ve belge görüntülerini paylaştıktan sonraki süreci, sizin adınıza şube yetkilimiz yürütür. E-vize başvurusu yapılırken hazırlanması gereken bir belge bulunur. Bu belge, pasaporttur. Pasaportu hazırlamaya başlamadan önce, sizden geçerlilik tarihlerini kontrol etmeniz istenir. Bu kontrolün amacı, e-vize başvurusunda istenen bir koşulun yerine getirilmesidir. Vize başvurusu sonunda onay alacağınız vizenin tahmini geçerlilik tarihini göz önünde bulundurarak, bu süre sonrasında 6 ay daha geçerli olacak bir pasaporta sahip olmanız gerekir.

Pasaport bu koşula uygun hale getirildikten sonra ya da zaten uygunsa, sizden birkaç pasaport sayfasının tarayıcıdan alınmış görüntüleri istenir. Bu görüntüleri, ofisimize gelmeden, e-posta yoluyla ulaştırabilirsiniz. Daha sonra sizinle ilgilenen şube danışmanımız bu görüntüleri e-vize sistemine uygun şekilde aktarır. Göçmenlik ofisi yetkililerinin sistemine düşen bu dosya, incelenir ve eğer şartları sağlıyorsa vizeniz onaylanır.

Onaylanan vize, barkod şeklindedir. Size e-posta yoluyla iletilir. Tavsiyemiz, bu barkodu yazıcıdan çıkartarak ülkeye giriş anına kadar yanınızda bulundurmanızdır. Tayvan sınırı yetkilileri bu belgeyi görmeyi talep edecektir.

Tayvan E-Vize Başvurusu Sonuç Süresi, Bodrum

E-vize başvurularınızın işleme alınma süresi, başvuru EAGVS Bodrum aracılığıyla yapıldığında son derece hızlı olacaktır. İşleme alınan başvuruların sisteme yüklenmesinin ardından Tayvan Göçmenlik Ofisi yetkili biriminin değerlendirme süreci başlatılır. Bu değerlendirme süresi genelde 1 iş günüdür fakat bazen 3 iş gününe kadar uzayabilir. Başvuru yapmadan önce resmi tatillerin göz önünde bulundurulması başvuru sonuç süresini olumlu yönde etkileyecektir. Vize başvurusunun değerlendirme süresinin uzamaması adına doğru ve birbiriyle eşleşen bilgileri içeren bir başvurunun sunulması önemlidir. Pasaportta yer alan bilgilerle ek olarak beyan edilen bilgilerin tutarsız olması, başvurunun reddiyle sonuçlanabilir. Bu istenmeyen bir durum olduğundan, danışmanımız başvuruyu sisteme yüklemeden önce tekrar tekrar titizlikle inceleyecektir.

Tayvan Vizesi Ücreti Nedir? Bodrum

Vize ücretleri, genelde konsolosluğun talep ettiği ücretler de hesaplanarak belirtilir. Tayvan vizesi alırken Ankara Büyükelçiliği’nde yapılacak bir işlem olmamasından dolayı, ek bir ücret ödeneği bulunmaz. Başvurular aracı kurumlarla yapıldığından, EAGVS Bodrum şubesiyle yapacağınız Tayvan e-vize başvurunuzda, tüm danışmanlık hizmetlerimiz dahilinde ödemeniz gereken tek ücret 250 TL’dir. Belirtilen bu ücret içinde belge kontrolü, bilgi paylaşımı, sürecin devamlı takibi ve başvuru sahibini gerekli tüm yeniliklerden haberdar etme gibi birçok vize danışmanlığı hizmetimiz bulunmaktadır.

Euroasia Global Visa Services ayrıcalığıyla Tayvan vizesi başvurusu yapmak için Bodrum şubemizle +90 (0252) 275 01 07  telefon numarası ve evize@eagvs.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçiniz.

Tayvan Vizesi

Tayvan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';