x
Tacikistan

Vize İşlemleri

Tacikistan

Tacikistan Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Değerli yolcularımız,

Tacikistan ticari vize başvurunuz için şahsen gelmenize gerek olmadan vize servisimiz aracılığıyla işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sayfamızda Tacikistan ticari vize için gerekli evraklar 2023 sizler için derlenmiştir. Tacikistan ticari vize başvurunuz için ödemeniz gereken Tacikistan vize ücreti 2023 i ve diğer bütün bilgiler için help@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz. 

Tacikistan vizesi hakkında genel bilgi almak için Tacikistan Vize İşlemleri sayfamıza da göz atmayı unutmayın!

 

Tacikistan Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

Tacikistan ticari seyahatleriniz için davetiye temin etmeniz gerekir. Davet mektubu Tacikistan şirketinden gelmelidir. Davetiyede şirket bilgileri, seyahat amacınızın hangi tarihler arasında gerçekleşeceği gibi bilgilerin olmasında fayda vardır. Tacikistan ticari vize başvurunuzun olumlu olması açısından davetiyenin olması önemlidir. Vize başvurusu için kullanacağınız pasaportun seyahat dönüşünden sonra en az 6 ay daha geçerli olması gerekir. Başvuru sahipleri Tacikistan vize başvurusu için üzerinde T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdan fotokopisini de sunmalıdır.

Yabancı pasaport sahipleri Tacikistan ticari vize başvurusu için ikamet belgelerini de diğer belgelerle sunmalıdır. Tacikistan vize başvuru formunu da incelemek isterseniz tıklayınız. Tacikistan vize başvuru sahipleri seyahat tarihlerini net olarak belirlemeli ve başvuruyu da bu bilgiler çerçevesinde gerçekleştirmelidir. Kişi, güncel ev ve iş adres bilgilerini de başvuru için mutlaka belirtmelidir. Tacikistan ticari vize başvurularınız için sorularınızı help@eagvs.com adresinden gönderebilirsiniz. 

 

Tacikistan’a Ticari Vize Nasıl Alınır?

Tacikistan ticari vize başvurunuzu vize servisimizle tamamlamak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services ile bizzat gelmenize gerek kalmadan işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Tacikistan ticari vize başvurusu için gerekli evraklar bilgisini Tacikistan Konsolosluğunu arayarak teyit ettirmenizi öneririz. Vize başvurunuz için bizi tercih etmeniz halinde sıkıcı ve yorucu vize prosedürleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Alanında uzman vize temsilcilerimiz işini en iyi şekilde yapmakta ve sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunmak adına çalışmaktadır. 

Vize servisimiz yılların verdiği tecrübeyle müşterilerine kolay vize almanın yolunu göstermektedir. Zorlu başvuru sürecinden geçip uzun uzun vize sonuçlanma aşamasını beklemek yerine Tacikistan vize başvurunuz için Euroasia GVS’yi tercih edin. Ticari Vize başvurunuzu başından sonuna kadar takip ediyor ve sonuçlanma aşamasında sizlere haber veriyoruz. Lütfen Tacikistan ticari vize ile ilgili sorularınızı bize help@eagvs.com adresinden ulaştırın.

 

Tacikistan Vize Ücreti 2023

Tacikistan vize başvuruları için ödenmesi gereken vize ücreti seyahatinizin içeriğine ve kapsamına göre değişebilir. Seyahat sürenize, giriş çıkış sayınıza göre farklı vize harcı yatırılmalıdır. Tacikistan vize başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için de vize harcını yatırmanız gerekir. Seyahatinize en uygun Tacikistan vize ücretini öğrenmek için help@eagvs.com adresine mail atabilir ya da direkt olarak iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

 

Tacikistan Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?

Tacikistan ticari vize başvuruları kişinin sunduğu evraklar çerçevesinde değerlendirmeye alınır. Dolayısıyla başvuru sonuçlanma süreleri değişebilir. Yabancı pasaportlarla yapılan vize başvuruları daha uzun bir zaman dilimi içinde sonuçlanabilir. Tacikistan ticari vize başvuru sahipleri seyahatleri için sıkıntı yaşamamak adına en az 15 gün öncesinden vize başvurularını tamamlamalıdır. 

Tacikistan vize başvurularını Tacikistan Büyükelçiliği sonuçlandırmaktadır. Vize servisimizin sonuçlandırma aşamasında hiçbir yetkisi yoktur. Ancak başvuru sürecinde ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim adreslerimizden ya da help@eagvs.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Tacikistan vize başvuru takibinizi yapmakta ve sonuçlandığında size haber vermekteyiz. Tacikistan Büyükelçiliği Türkiye ve Tacikistan resmi tatillerinde hizmet vermemektedir. Başvurunuzu yaparken bu bilgileri göz önünde bulundurunuz.

 

Tacikistan Bursa, Ankara, Edirne, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Mersin, Tekirdağ Vize İşlemleri

Tacikistan ticari vize başvurunuzu vize servisimizle zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Euroasia Global Vize Services müşterilerine en iyi vize danışmanlık hizmeti vermek için çalışmaktadır.  İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Tekirdağ, Antalya, Bursa ve Gaziantep’teki ofislerimizle siz değerli yolcularımıza hizmet vermekteyiz. Ofis telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak Tacikistan vize başvuruları hakkında bilgi alabilirsiniz. Vizenizi alırken Euroasia GVS’yi tercih etmeniz halinde sıkıcı vize prosedürleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Evraklarınızı ofisimize ulaştırarak vize başvuru işlemlerinizi başlatmış olursunuz. Seyahatiniz için en uygun Tacikistan vize ücreti 2023 ve diğer tüm evraklar hakkında help@eagvs.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. 

 

daha fazla göster

Tacikistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu