x
Tacikistan

Vize İşlemleri

Tacikistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 62

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Tacikistan Vize Başvurusu, Tekirdağ

Sevgili ziyaretçilerimiz,

Tacikistan seyahatiniz için Tekirdağ şubemizden gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzda sizlerden temin edilmesi gereken belgeler hakkında özenle hazırlamış olduğumuz verilere ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz.

Tacikistan vize başvurunuz da hazırlamanız ve tamamlamanız gereken belgeler için bütün bilgileri sizler için sayfamızda sunduk, tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.  

Öncelikle Tekirdağ ilimiz ile başlayarak Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ilçelerimiz ve Edirne, Kırklareli, İstanbul gibi komşu illerimiz ve Kocaeli, Yalova, Bursa, Çanakkale, Balıkesir çevre illerimizden Tacikistan vize başvuru sürecini yürütebilir ve bilgi kaynaklarını kullanabilirsiniz. 

Tacikistan vize başvurunuzda detaylı bilgilere erişmek için ya da öğrenmek istediğiniz konular için danışmanlarımız ile +90 (212) 963 50 62 numaralı telefonu ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden irtibata geçebilirsin.

Tacikistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Tekirdağ

Değerli yolcularımız, kolaylıkla Türkiye üzerinden Tacikistan vize başvurusu gerçekleştirebilir, vize sahibi olabilir ve tabiki aldığınız vize ile seyahat edebilirsiniz. Tacikistan’a yapacağınız seyahatler için pasaportunuzun konumu önem taşımaktadır. Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaporta sahip yolcularımızın vize almaları zorunlu değildir. Fakat Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri vize almak için muaf değillerdir. 

Tacikistan Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Tekirdağ

Tacikistan vize başvuru işlemini tamamlayabilmek için bazı evrakların tamamlanması gerekmektedir. Bu bahsedilen evrakları tamamlama esnasında, başvuru işlemini gerçekleştiren bireylerin mesleki hali göz önünde bulundurularak, niçin seyahat ettiği ve sahip olduğu pasaport değerlendirilerek evraklarda farklılık yaratabilir. 

Yolcularımızın seyahat nedenlerine göre vize türünü ve vize süresini seçmeleri vize için ayrılan zamanın daha akıcı ve olumlu sonuçlanmasına yardımda bulunur. 

Tacikistan vize başvurusunda gerekli olan belgeleri başlıklar halinde sizlere aşağıda sunmaktayız;

Bu belgeler içerisinden mail olarak tarafımıza iletilmesi gereken Tacikistan Turistik Vize evrakları bulunmaktadır.

Bunlar;

  • Renkli Taranmış Nüfus Cüzdanı
  • Renkli Taranmış Pasaport (kişisel bilgileri içeren bölüm)
  • Tacikistan Vize İşlemleri İçin Yatırılan Banka Dekontu 
  • Renkli Taranmış T.C. oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için)
  • Tacikistan gidiş dönüş tarihleri
  • Başvuru sahibinin ev ve iş adres bilgileri

Tacikistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Tacikistan vize başvurunuz da dikkatli olunması gereken başlıklar bulunmaktadır.Bu başlıklar dan şu şekilde bahsedersek önce başvuru işlemini yapan kişinin kendilerine ait banka hesaplarında kafi miktarda para bulundurmaları gereklidir. Sonrasında ise başvuruda bulunan bireylerin yapmakta olduğu meslekleri hakkında belgeler istenir ve herhangi bir şirkette çalışıyorsa o şirkete ait belgeler ek olarak istenmektedir. Tacikistan vize başvurunuzda uygulamanız gereken adımları sizlere aşağıda sunduk;

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Tacikistan vize başvurunuz da gerekli olan belgeleri temin etmeniz esnasında bazı durumlar farklılığa yol açabilir. Bu durumlar; pasaportunuza, seyahat sebebinize ve veri sunum muafiyet durumunuz olarak belirlenir. Tacikistan seyahatiniz için sizlerin tamamlaması gereken belgeler hakkında farklı detaylar öğrenmek isterseniz danışman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz. Başvuru belgesini sizden istenildiği gibi tamamladığınızda sizlere yakın olan şubemize giderek tarafımza gönderebilirsiniz ya da kargo seçeneğini kullanarak belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bizlere iletildiği andan itibaren başvuru sürecinizin aksamaması için eksiksiz olduğundan emin olmak için ekip arkadaşlarımız incelemede bulunurlar. Olumsuz durumla karşılaşıldığında sizlere anında bilgilendirme yapılmaktadır. 
  • Başvuru Ücretinin ödenmesi: Tacikistan seyahatiniz nedeniyle yapacağınız vize başvurunuzda ödemeniz gereken ücret, yolculuk amacınıza, pasaportunuza ve veri sunum kaydınıza bakılarak farklılık gösterebilir. Ücret konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Tacikistan vize başvuru ücretini mevki olarak sizlere yakın şubemize giderek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir veya farklı olarak EFT/Havale yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Biyometrik Veri Sunumu: Sayın yolcularımız Tacikistan vize başvurularında başvuruyu yapan bireylerden biyometrik veri sunumu talep edilmemektedir. Bu pozisyonda sadece başvuruyu gerçekleştiren kişilerin onlardan istenilen belgeleri gerekli kurumlara onaylatması gereklidir. Bu durumda elbette danışmanlarımız sizlere gerekli yardımda bulunacaktır. 
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvuru işlemleriniz başladığında uzman ekip arkadaşlarımız günlük, tertipli ve düzenli olarak incelemelerde bulunarak başvuru akıbetini kontrol altında tutarlar. Başvurunuz beklenildiği gibi pozitif sonuca varıldığında sizlerin yakınında bulunan şubemize gelerek pasaportunuzu elden kendiniz teslim alabilir veya bizlere vermiş olduğunuz adres bilgilerinize kargo ile ulaştırabiliriz. 

Tacikistan seyahatinde bulunacak olan yolcularımızın, Tacikistan havaalanlarında kullanımı onaylanan kapıda vize uygulaması ile ülkeye giriş yapılabilmektedir. 
Ancak Elektronik vize uygulaması yolcularımız için büyük avantajlar sağlamaktadır. Elektronik vize ve e-vize işlemleri ile yürütülmekle birlikte ülkeye giriş ve vize uzatma isteklerini sunmak için online taleplerde bulunmak gerekmektedir. İnternet erişimi olan bulunan her yerden zahmetsizce sahip olunabilir. Ayrıca elektronik vizenin diğer vize başvurularına göre pozitif yönü daha az evrak ve belge talebidir. Uzman yetkili çalışanımız seyahat edecek yolcularımıza, kolay ve zahmetsiz olan elektronik vize işlemini tavsiye etmektedir. 

Tacikistan Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Tekirdağ

Tacikistan vize başvurusunda, müracaat eden bireyin herhangi bir aşamada belirlenmiş olan konsolosluklarda bulunması zorunlu kılınmamıştır. Vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz eksiksiz belgelerinizi çalışanlarımız gerekli kurumlara sunarak başvuru işlemini gerçekleştireceklerdir. 

Tacikistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Tekirdağ 

Tacikistan için tarafımıza bildirilen süre 3 ile 5 iş günü içerisinde çıkmasıdır. Bizlere bildirilen vize süreleri, Niçin Tacikistan’a seyahat ettiğinize ve sahip olduğunuz pasaportunuza yönelik farklılık gösterebilir. Bu sebeple vize süreniz hesapladığınızdan birkaç gün erken veya birkaç gün geç sonra çıkabilir. Bu konu hakkında ayrıntılarıyla bilgilenmek isterseniz danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services farkındalığı ile Tekirdağ şubemizden yapacağınız vize başvurunuz için yenilenmiş bilgilere ve kafanıza takılan sorunlarınızı çözmek isterseniz, +90 (212) 963 50 62 numaralı telefonu ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresini kullanarak danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 

Tacikistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';