x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Tacikistan E-Vize İşlemleri - Hızlı ve Evraksız Tacikistan Vizesi

Planladığınız yurtdışı seyahatleri için gerekli olan vize işlemlerini, seyahat kapsamınıza en uygun vize kriterleri doğrultusunda, hızlı ve kolay vize işlem hizmetiyle yerine getiren Euroasia Global Visa Services, hızlandırılmış vize işlem hizmeti sayesinde, seyahat planlarınızın aksamadan gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Euroasia Global Visa Services vize hizmetiyle, konsolosluk ziyaretine gerek duymadan tamamlayabileceğiniz hızlandırılmış vize hizmeti avantajlarından yararlanabilmek için Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden, EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tacikistan Vize Zorunluluğu

Türkiye’den Tacikistan’a seyahat etmeyi planlayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için belirlenen vize prosedürleri, pasaport tiplerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Tacikistan’a seyahat edecek olan;

 • Umuma Mahsus pasaport hamillerinin gerçekleştireceği kısa süreli seyahatler için vize zorunluluğu bulunmaktadır.

Tacikistan’a seyahat etmeyi planlayan;

 • Hususi Pasaport ve
 • Hizmet Pasaportu hamilleri  6 ay içerisinde 60 günü geçmeyen konaklamalı seyahatlerde vize muafiyeti bulunurken,
 • Diplomatik Pasaport hamilleri için, 90 gün ve daha az konaklamalı seyahatler için vize muafiyeti bulunmaktadır.

NOT: Hizmet Pasaportu ve Hususi Pasaport hamilli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, görev kapsamında gerçekleşecek Tacikistan seyahatlerinde, görev süresi boyunca vizeden muaftır.

Tacikistan Vizesi işlemlerinde, seyahat kapsam ve süresine bağlı olarak değişiklik gösteren vize kategorileri bulunmaktadır. Tacikistan kısa süreli vize işlemleriniz için Euroasia Global Visa Services vize işlem yetkilileriyle iletişime geçerek seyahat planınızı detaylandırabilirsiniz .

Tacikistan kısa süreli vize işlemleri;

Tacikistan Turistik Vizesi

Tacikistan Ticari Vizesi ve

Tacikistan Aile Ziyareti Vizesi gerekliliklerine uygun olarak düzenlenmektedir.

 

Tacikistan Kapıda Vize

Tacikistan’a seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Tacikistan havaalanlarında geçerli olan kapıda vize uygulaması ile ülkeye giriş yapabilmektedir. Tacikistan kapıda vize uygulaması;

 • Elektronik vize ve
 • e-vize işlemleri aracılığıyla yürütülmekte ve ülkeye giriş ve vize uzatma işlemleri online taleplerle gerçekleştirilmektedir.

Önemli: Tacikistan online vize işlemleri, elektronik vize ve e-vize sistemleri üzerinden yürütülmekte ve söz konusu iki farklı sistem, farklı vize mevzuatlarını getirmektedir.

 • Tacikistan elektronik vize işlemleri, www.visa.gov.tj adresinde bulunan yönlendirmeler ile vize işlemleri ve vize süresi uzatma taleplerine olanak tanırken, Tacikistan e-vize uygulaması ise www.evisa.tj adresi üzerinden yürütülmekte ve fiili konaklama süresi 45 güne kadar olan 90 gün süreli vize işlemlerini mümkün kılmaktadır. Tacikistan e-vize uygulaması ile alınan vizelerde, süre uzatımı uygulanmamaktadır.

Tacikistan’a kapıda vize uygulaması ile giriş yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, elektronik vize bağlantıları üzerinden sağlanan ön değerlendirme sürecini yerine getirmesi gerekmektedir.

Tacikistan’a gerçekleştirmeyi planladığınız seyahat detaylarıyla uyumlu vize işlem süreci ve kapıda vize kapsamı hakkında detaylı bilgi almak için, EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilir, hızlı ve kolay vize avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tacikistan Vizesi Nasıl Alınır?

Tacikistan Vizesi işlemleri, Türkiye’ de Tacikistan Devleti’ni temsil eden Ankara Tacikistan Büyükelçiliği ile İstanbul Tacikistan Başkonsolosluğu ve konsolosluk tarafından yetkilendirişmiş, akredite vize işlem merkezleri aracılığıyla yürütülmektedir.

Online vize ile sağlanan değerlendirme süreci, Tacikistan’a kapıda vize uygulaması sağlamakla birlikte, seyahat detayları, elektronik vize işlemlerinde öneme sahiptir.

Euroasia Global Visa Services tarafından sağlanan hızlandırılmış vize işlem hizmetiyle, konsolosluğa gitmeden, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin takibin sağlayabilir, hızlı ve kolay vize avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tacikistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Tacikistan seyahatleri için gerekli olan vize işlemleri, seyahat planına uygun vize kategorisinin gerektirdiği ek evrak ve belgelerin düzenlenerek, ilgili konsolosluk birimine teslim edilmesinin ardından değerlendirme sürecine alınmaktadır.

Tacikistan vize işlemleri ortalama bir hafta içerisinde tamamlanmakla birlikte, olası ek evrak talepleri ve dönemsel yoğunluklar nedeniyle seyahat planlarınızın aksamaması için, planladığınız seyahat başlangıç tarihiyle uyumlu süreler içerisinde vize işlemlerinizi başlatmanız önem taşımaktadır.

Tacikistan Vizesi Başvuru Formu

Planladığınız Tacikistan seyahatiniz için gereken vize işlemleri, seyahat içerik ve kapsamını en iyi biçimde tanımlayan vize kategorisine uygun olarak düzenlenmekte ve faklı ek evraklarla desteklenerek detaylandırılmaktadır.

Tacikistan elektronik vize ve e-vize işlemleri, Tacikistan yetkili makamları tarafından yönetilen internet sayfaları üzerinden yürütülmektedir.

Tacikistan Vizesi Başvuru formuna buradan erişebilirsiniz.

 

Tacikistan Vize Ücreti 2023

Tacikistan seyahatleri için uygulanan vize ücretleri, seyahat kapsamı ve vize başvuru işlemlerinde kullanılacak ek hizmetlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kişisel Tacikistan seyahatleriniz için gerekli olan vize işlemlerini kapsayan 2023 vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Tacikistan Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve çevre illerde yaşayan kişiler için hızlı ve kolay vize işlem hizmeti veren Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem ofisi, Tacikistan seyahat planlarını, konsolosluk ziyaretine gerek duymadan tamamlanma avantajı sunuyor. EAGVS hızlandırılmış vize işlem hizmetinden yararlanmaya başlamak için Euroasia Global Visa Services Ankara ofisiyle iletişime geçebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden EAGVS yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Tacikistan Vize İşlemleri Bursa

Bursa ve çevre illerden gerçekleşecek vize işlemlerinin hızlı ve kolay adımlarla yerine getirilmesine olanak sunan Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem birimi, seyahat planlarınızı en doğru biçimde tanımlayan vize kategorisine uygun olarak sürdürülen vize işlem süreciyle,  bulunduğunuz yerden vize işlem takibi avantajı sağlıyor. EAGVS hızlandırılmış vize işlemlerinden yararlanmaya başlamak için, seyahat planlarınızı aksatmayacak tarih aralıklarında EAGVS ofisleriyle iletişime geçmeniz veya help@eagvs.com mail adresiyle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Tacikistan Vize İşlemleri Edirne

Hızlandırılmış vize işlem hizmetiyle seyahat planlarınızın aksamadan gerçekleşmesine yardımcı olan Euroasia Global Visa Services Edirne vize işlem ofisi, seyahat kapsamınıza en uygun vize prosedürü için gerekli olan tüm adımların takibi sağlamaktadır. Edirne ve çevre illerde yaşayan kişilerin EAGVS avantajlarından yararlanabilmesi için EAGVS Edirne ofisini ziyaret etmesi veya help@eagvs.com mail adresiyle iletişim kurması yeterli olacaktır.

Tacikistan Vize İşlemleri Antalya

Antalya başta olmak üzere, Akdeniz Bölgesi illerinde yaşayan kişilerin Tacikistan seyahatleri için gerekli olan vize işlem prosedürlerine profesyonel süreç takibi hizmetiyle destek veren EAGVS Antalya vize işlem ekibi, hızlı ve kolay vize avantajı sunmaktadır. Euroasia Global Visa Services tarafından sağlanan hızlandırılmış vize hizmetinden yararlanmak için EAGVS Antalya yetkilileriyle iletişime geçebilir veya help@eagvs.com mail adresi aracılığıyla seyahat planınızı detaylandırabilirsiniz.

Yaşadığınız ilden yürütülecek vize işlem süreci detaylarına ulaşmak için Euroasia Global Visa Services İstanbul vize işlem birimi ile iletişime geçmeniz, tüm işlem adımlarının sağlıklı biçimde kontrolüne olanak tanıyacağından, vize işlemlerinizi başlatmadan önce yetkililerle irtibat kurmanız önerilmektedir.

Tacikistan Vize Reddi

Seyahat kapsamınıza en uygun vize kategorisi doğrultusunda düzenlenen vize evraklarının konsolosluk birimine tesliminin ardından, vize onay ve vize reddi yetkisi, ilgili konsolosluk yetkililerindedir. Başvuru kapsamında iletilen vize belge ve evraklarındaki uyumsuzluk veya eksikliklerden kaynaklanabilecek olası bir vize reddi kararı sonrası tekrarlanacak vize başvuru işlemlerinde, söz konusu vize reddiyle ilişkili gerekçelerin dikkate alınması, vize işlemlerini olumlu yönde etkileyecektir.

Olası vize reddi kararları, İlerleyen tarihlerde farklı ülkelere gerçekleştirmeyi planlayacağınız seyahat planları için başlatacağınız vize işlemleri için önem arz edebileceğinden, vize reddine ilişkin kararı gösterir belgelerin orijinallerini saklı tutmanız yararlı olacaktır.

Seyahat planlarınızı aksatmadan, bulunduğunuz yerden takibini sağlayabileceğiniz hızlandırılmış vize işlem hizmeti avantajlarından yararlanmaya başlamak için bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Services ofisini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresini kullanarak EAGVS yetkilileriyle iletişim kurarak, seyahat planlarınızı detaylandırabilirsiniz. 

daha fazla göster

Tacikistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.