x
Tacikistan

Vize İşlemleri

Tacikistan

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 62

Eposta

konya@eagvs.com

Tacikistan Vize Başvuru, Konya

Değerli misafirlerimiz, 

Tacikistan Vize başvurunuz hakkında ulaşabileceğiniz en doğru bilgileri sizlerle paylaşacağımız ve başvuru sürecinizi sizin adınıza kolaylaştıracağımız Euroasia Global Visa Services Konya sayfamıza hoşgeldiniz. Tacikistan vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrak belge ve bilgilere bu sayfada sahip olabilir ve vize başvurunuzu en kolay şekilde sonuçlandıra bilirsiniz. Bu süreçte sizler için elimizden gelen rahatlığı sağlayıp istemiş olduğunuz vizeyi almanız ilk hedefimizdir. 

Başta Konya ilimiz olmak üzere Ankara, Eskişehir, Afyon, Isparta, Karaman, Niğde, Aksaray, Mersin komşu illerimiz ve AhırlıAkören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Cihanbeyli, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerimizin hepsi vize başvurusu için sunduğumuz bu hizmetten faydalanabilir.

Tacikistan vize başvurunuzla ilgili aklınıza takılan tüm soru işaretlerini giderebilmek için konya@eagvs.com e-posta adresinden ve +90 (212) 963 50 62 numaralı telefon hattından bizlere ulaşabilir iletişime geçebilirsiniz.

Tacikistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya

Saygıdeğer misafirlerimiz Türkiye’den kolaylıkla Tacikistan vize başvurusu yapabilir, vize sahibi olabilir ve seyahat edebilirsiniz. Tacikistan’a yapacağınız seyahatler için pasaportlar hakkında ufak bir bilgilendirme olarak; Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri vize muafiyetinden bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilirler ancak Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri bu vize muafiyetinden ne yazık ki yararlanamamaktadır. 

Tacikistan Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Konya

Tacikistan vize başvurunuz için hazırlamanız gereken bir takım evraklar vardır fakat bu evraklar bazı durumlarda değişebilir. Başvuru yapan kişinin meslek hayatında pozisyonu bu durumlardan biridir. Diğeri ise kullanmış olduğunuz pasaportun çeşididir. Belirtmiş olduğumuz durumlarda hazırlamanız gereken evraklar değişkenlik gösterir. Başvuru yapan kişilerin seyahat sebebine göre vize türünü ve vize süresini seçmeleri vize sürecinin daha anlaşılır ve kolay bir şekilde olumlu sonuçlanmasına yardımcı olur. 

Tacikistan vize başvurusunda gerekli olan evrakları aşağıda maddeler halinde sizlere listeler halinde sunduk;

Önemli olan bir diğer hususu sizlere bu alanda belirtmek isterim Tacikistan vizesi için başvuru yapacak kişilerin tarafımıza iletilmesi gereken Tacikistan Turistik Vize Evrakları bulunmaktadır. 

Bunlar;

  1. Renkli Taranmış Nüfus Cüzdanı
  2. Renkli Taranmış Pasaport (kişisel bilgileri içeren bölüm)
  3. Tacikistan Vize İşlemler İçin Yatırılan Banka Dekontu
  4. Renkli Taranmış T.C. oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için)
  5. Tacikistan gidiş dönüş tarihleri
  6. Başvuru sahibinin ev ve iş adres bilgileri

Tacikistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Bu alanda vize başvurunuz için belirtmemiz gereken bazı önemli konuları açıklamamız gerekiyor. Bu önemli hususlardan biri banka hesabınızda bulundurmanız gereken bir miktar para olması şartı vize almanız için oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bir diğeri ise meslek hayatınızda bulunduğunuz konumla alakalı belgelerdir eğer bir şirket vb. alanlarda yer alıyorsanız şirkete ait bazı evraklarda gerekmektedir. Tacikistan vize başvurunuzda uygulamanız gereken ve tamamlamanız gereken adımları yalın bir halde aşağıda sizler için hazırladık. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Tacikistan vize başvurusunda gerekli olan belgeler pasaportunuza, seyahat sebebinize ve veri sunum muafiyet durumunuza göre farklılık gösterebilir. Tacikistan seyahatiniz için sizlerde olması gereken belgeler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek için ve belgelerinizi tamamlamak için yardım almak üzere danışman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Başvuru belgelerinizi eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda sizlere en yakın şubemize giderek bizlere gönderebilir ya da diğer bir seçenek olan kargo aracılığı ile de bizlere belgelerinizi ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığı anda yetkili çalışanlarımız eksiz ve hatasız olduğundan emin olmak için tek tek özenle kontrol ederler. Herhangi bir yanlış ile karşılaşıldığı anda çalışanlarımız sizleri bilgilendirecektir. 
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Tacikistan yolculuğunuz için gerçekleştireceğiniz vize başvurusunda ücret birkaç nedene göre farklılık gösterir. Bu nedenler; yolculuk sebebine, hala hazır da kullandığınız pasaportunuz ve veri sunum kaydınızdır. Tacikistan vize başvurusu için ücret hakkında bilgi almak üzere danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Tacikistan vize başvuru ücretini sizlere en yakın şubemize giderek nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da EFT/Havale yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Biyometrik Veri Sunumu: Kıymetli Tacikistan seyahatçileri Tacikistan vize başvurularında başvuruda bulunan şahıslardan biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Yalnızca bu bölümde vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz elinizde olan belgeleri gerekli yerlere onaylatmanız gerekmektedir. Evrakları onaylatma prosedüründe sizlere gerekli olan yardımı uzman arkadaşlarımız sağlayacaktır. 
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz anda uzman ekip arkadaşlarımız günlük, detaylı ve dikkatle incelemeler yaparak başvurunuzun sürecini takipte tutarlar. Başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığında pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden şahsen teslim alabilir ya da bizlere belirtmiş olduğunuz adresinize kargo yoluyla ulaştırabiliriz. 

Tacikistan’a seyahat edecek yolcuların, Tacikistan havaalanlarında geçerli olan kapıda vize uygulaması ile ülkeye giriş yapabilmektedir.

Ayrıca Elektronik vize ve e-vize işlemleri ile yürütülmekte aynı zamanda ülkeye giriş ve vize uzatma işlemleri gibi konular online talepler üzerinden gerçekleşmektedir. 

Aslına bakıldığında elektronik vize yoluyla seyahat etmek yolcularımız açısından büyük kolaylık ve rahatlık taşımaktadır. Örneğin; internet erişimi bulunan her yerden zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Elektronik vizenin diğer vize başvurularına göre olumlu yanlarından biri ise daha az evrak ve belge talebidir. Uzman yetkili çalışanlarımız yolcularımıza, daha kolay ve herhangi bir uğraş sarfetmeden sahip olabileceği elektronik vize işlemini tavsiye etmektedir.

Tacikistan Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Konya

Tacikistan vize başvurusu yaparken,başvurunun herhangi bir aşamasında konsolosluğa gitmeniz gerekli değildir. Tacikistan vize başvurunuz için hazırlanan evrak ve belgeleri bu alanda görevlendirdiğimiz çalışma arkadaşlarımız tarafından yürütülecek takip edilecek ve onaylatılacaktır.Bu sayede hiçbir sorun olmadan işlemleriniz tamamlanacaktır. 

Tacikistan Vizesi Kaç günde Çıkar? - Konya

Tacikistan vize başvuru süreci 72 saat ile 5 iş günü arasındadır. Bu süre zarfı bazı durumlara göre değişebilir.Seyahat nedeniniz ve pasaport türünüz sürenin değişmesinde önemli bir etkendir.Bu durum vizenizin daha erken veya daha geç sonuçlanmasına sebep olur.

Yukarıda Tacikistan Vize Başvuru sürecinize yardımcı olacak bilgiler paylaştık bilgilerin devamı ve daha fazlası için bizimle konya@eagvs.com e-posta adresinden ve +90 (212) 963 50 62 numaralı telefon hattından bizlere ulaşabilir iletişime geçebilirsiniz.

Tacikistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';