x
Tacikistan

Vize İşlemleri

Tacikistan

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 62

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Tacikistan Vize Başvuru, Antalya

Sevgili misafirlerimiz,

Tacikistan vize başvurunuz için sizlere gerekli olan tüm bilgi ve desteği sağlayacağımız, başvuru sürecinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacağımız Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz. 

Tacikistan vize başvurunuz için gerekli tüm evrak ve bilgilere sayfamız ve alanında uzmanlaşmış çalışan arkadaşlarımız sayesinde kolayca erişebilir ve tamamlayabilirsiniz. 

Öncelikle Antalya olmak üzere Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez ilçesine aynı zamanda İçel, Burdur, Konya, Muğla, Isparta gibi komşu İllere de Tacikistan vize başvurusu için gereken tüm hizmeti sağlamaktayız.

Tacikistan vize başvurusu için daha detaylı bilgi almak ve kafanızda oluşan soru işaretlerini gidermek istiyorsanız bize Antalya@eagvs.com e-posta adresinden ve +90 (212) 963 50 62 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.

Tacikistan Vizesi Kimlere Gerekir? - Antalya

Değerli misafirlerimiz Türkiye’den kolaylıkla Tacikistan vize başvurusu yapabilir, vize sahibi olabilir ve seyahat edebilirsiniz. Tacikistan’a yapacağınız seyahatler için pasaportlar hakkında ufak bir bilgilendirme olarak; Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri vize muafiyetinden bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilirken Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri bu vize muafiyetinden ne yazık ki yararlanamamaktadır. 

Tacikistan Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Antalya 

Tacikistan vize işlemleri için başvuru yapan kişinin hazırlaması gereken evraklar kişi ve duruma göre değişkenlik gösterebilir. Bunlardan birincisi başvuru yapan kişinin meslek hayatındaki yeri bulunduğu konum diğeri ise kişinin kullanıyo olduğu pasaportun türü belirtmiş olduğumuz iki durumdada kişinin hazırlayacağı evrak ve belgelerde değişkenlik görülebilir. Başvuru yapan kişilerin seyahat sebebine göre vize türünü ve vize süresini seçmeleri vize sürecinin daha anlaşılır ve kolay bir şekilde olumlu sonuçlanmasına yardımcı olur. 

Tacikistan vize başvurusunda gerekli olan evrakları aşağıda maddeler halinde sizlere listeler halinde sunduk;

Önemli olan bir diğer hususu sizlere bu alanda belirtmek isterim Tacikistan vize başvurusu yapacak kişilerin tarafımıza iletilmesi gereken Tacikistan Turistik Vize Evrakları bulunmaktadır. Bunlar;

  1. Renkli Taranmış Nüfus Cüzdanı
  2. Renkli Taranmış Pasaport (kişisel bilgileri içeren bölüm)
  3. Tacikistan Vize İşlemler İçin Yatırılan Banka Dekontu
  4. Renkli Taranmış T.C. oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için)
  5. Tacikistan gidiş dönüş tarihleri
  6. Başvuru sahibinin ev ve iş adres bilgileri

Tacikistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Tacikistan vize başvurusu için önemli olan birkaç konu var sizlere biraz da bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum. İlk olarak başvuru yapan kişinin banka hesabında bulundurması gereken bir miktar para olması şartı diğer bilgi vermek istediğim konu ise başvuru yapan kişi veya kişilerin icraat etmekte olduğu meslekle ilgili belgeleri eğer ki kişi bir şirkete tabi olarak çalışıyor ise şirkete ait belgelerde buna ilave olarak istenmektedi Tacikistan vize başvurunuzda uygulamanız gereken ve tamamlamanız gereken adımları yalın bir halde aşağıda sizler için hazırladık. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Tacikistan vize başvurunuzda gerekli olan belgeler pasaportunuza, seyahat sebebinize ve veri sunum muafiyet durumunuza göre farklılık gösterebilir. Tacikistan seyahatiniz için sizlerde olması gereken belgeler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek için ve belgelerinizi tamamlamak için yardım almak üzere danışman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Başvuru belgelerinizi eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda sizlere en yakın şubemize giderek bizlere gönderebilir ya da diğer bir seçenek olan kargo aracılığı ile de bizlere belgelerinizi ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığı anda yetkili çalışanlarımız eksiz ve hatasız olduğundan emin olmak için tek tek özenle kontrol ederler. Herhangi bir yanlış ile karşılaşıldığı anda çalışanlarımız sizleri bilgilendirecektir. 
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Tacikistan yolculuğunuz için gerçekleştireceğiniz vize başvurusunda ücret birkaç nedene göre farklılık gösterir. Bu nedenler; yolculuk sebebinize, hala hazır da kullandığınız pasaportunuz ve veri sunum kaydınızdır. Tacikistan vize başvurusu için ücret hakkında bilgi almak üzere danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Tacikistan vize başvuru ücretini sizlere en yakın şubemize giderek nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da EFT/Havale yoluyla da ödeminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Biyometrik Veri Sunumu: Kıymetli Tacikistan seyahatçileri Tacikistan vize başvurularında başvuruda bulunan şahıslardan biyometrik veri sunumu isteğinde bulunulmaz. Yalnızca bu bölümde vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz elinizde olan belgeleri gerekli yerlere onaylatmanız gerekmektedir. Evrakları onaylatma prosedüründe sizlere gerekli olan yardımı uzman arkadaşlarımız sağlayacaktır. 
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz anda uzman ekip arkadaşlarımız günlük, detaylı ve dikkatle incelemeler yaparak başvurunuzun sürecini takipte tutarlar. Başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığında pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden şahsen teslim alabilir ya da bizlere belirtmiş olduğunuz adresinize kargo yoluyla ulaştırabiliriz. 

Tacikistan’ a seyahat edecek yolcuların, Tacikistan havaalanlarında geçerli olan kapıda vize uygulaması ile ülkeye giriş yapabilmektedir.

Ayrıca Elektronik vize ve e-vize işlemleri ile yürütülmekte aynı zamanda ülkeye giriş ve vize uzatma işlemleri gibi konular online talepler üzerinden gerçekleşmektedir. 

Aslına bakıldığında elektronik vize yoluyla seyahat etmek yolcularımız açısından büyük kolaylık ve rahatlık taşımaktadır. Örneğin; internet erişimi bulunan her yerden zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Elektronik vizenin diğer vize başvurularına göre olumlu yanlarından biri ise daha az evrak ve belge talebidir. Uzman yetkili çalışanlarımız yolcularımıza, daha kolay ve herhangi bir uğraş sarfetmeden sahip olabileceği elektronik vize işlemini tavsiye etmektedir.

Tacikistan Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Antalya

Tacikistan vize başvuru aşamasında, başvuru yapan kişinin herhangi bir aşamada konsolosluğa gitme gibi bir zorunluluğu bulunmamaktadır.Vize başvurusu için hazırlanan belgeleri ve evrakları alanında uzman görevli arkadaşımız takibini sağlayacak süreci devam ettirecek ve onaylatacaktır. Bu sayede hiçbir sorun olmadan işlemleriniz tamamlanacaktır. 

Tacikistan Vizesi Kaç günde Çıkar? - Antalya

Tacikistan Vizesi için belirlenen asıl tarih saat ile iş günü arasındadır fakat bu durum değişkenlik arz edebilir.Değişkenlik gösterdiği durumlardan biri seyahat nedeniniz bir diğeri ise kullandığınız pasaportla alakalı olabilir.Bunun neticesinde vizenizi birkaç gün erken veya birkaç gün geç almanız mümkündür.Vize çıkış sürelerine alakalı daha farklı bilgilere sahip olmak isterseniz uzman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapmak olduğunuz veya yapacağınız Tacikistan vize başvurunuz için aklınıza takılan yukarıda belirttiğimiz hususlarla alakalı sormak istediğiniz sorular için Antalya@eagvs.com e-posta adresinden ve +90 (212) 963 50 62 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tacikistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.