x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Bursa

T.K 10/06/20, 15:16
Merhaba,Romanya Vizesi Bursa ilinden alınabiliyor diye duydum doğru mu? Ben Romanya’ya turistik bir seyahat yapmak istiyorum. Üniversiteden yeni mezun oldum. Şu an için bir iş yerinde falan aktif bir şekilde çalışmıyorum. Ama edindiğim bilgilere göre kendi çalışma evraklarımı sunamazsam bile bana sponsor olacak bir ebeveynimin evraklarını sunarak vize başvurusu yapabiliyormuşuz. Doğru mu? Romanya Konsolosluğunun Bursa’da bir temsilcisi var mı gerçekten? Buradan işlemlerimizi yapabiliyor muyuz? Bana sponsor olacak ebeveynimden ne gibi evraklar talep etmem gerekiyor? Ayrıca benim ne gibi evraklar sunmam gerekiyor? Konu hakkında geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Bursa Romanya Vize konusunda aşağıda yapılması gerekenler, izlenecek prosedür ve genel hatlarıyla bilgi vermeye çalışacağız. Sorularına cevap bulamadığınız veya cevaplayamadığımızı düşündüğünüz bir konu olursa lütfen bize geri dönüşlerde bulunmayı unutmayınız.

Sayın İlgili, Romanya Vize İşlemleri Bursa ilinden ne yazık ki yapılamamaktadır. Vize işlemelerini sağlıklı sürdürebilmeniz için işlemlerinizi size en yakın başvuru merkezi barındıran il olan İstanbul üzerinden yapmanız gerekmektedir. Romanya Hükümetinin Türkiye’de yetkilendirdiği başvuru merkezleri İstanbul ve Ankarada’ki temsilcileridir. Bu başvuru merkezleri kişilerin ikamet ettiği illere göre başvurularını almaktadır. Yani ikamet ettiğin il bu anlamda önemlidir. Üniversiteden yeni mezun olmuş olmanız vize başvurusunda bulunamayacağınız anlamına gelmemektedir. Sizin de belirttiğiniz üzere çalışan, emekli veya işveren vasfına sahip ebeveynlerinizden herhangi biri çalışma evraklarını sunarak size sponsor olabilir ve onun sponsorluğunda başvurunuzu yapabilirsiniz.

Romanya Vize Başvurusu Bursa 

Romanya Vize Başvurusu Bursa ili için dilediğiniz zaman Bursa’da ki ofisimizle iletişime geçebilir, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Dosyanız Bursa ilinden teslim alındıktan sonra tarafımızdan incelenir, başvuruya hazır hale getirilir ve işlem sırasına göre işlemleriniz yürütülür. Size sponsor olacak ebeveyniniz evraklarını hazırlarken muhakkak çalışma durumunu göz önünde bulundurmalı ve ona istinaden evraklarını hazırlamalıdır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere kişinin çalışma durumu hazırlayacağı evrakları değiştirir.

Romanya Vizesi Bursa başlıklı yazımızda umuyoruz ki sizlere yardımcı olabilmişizdir. Farklı konularda sorularınız için dilediğiniz zaman bizi web sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz kurumsal hatlarımız aracılığıyla arayabilirsiniz. Teşekkürler.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

(0212) 963 50 15

Romanya Vizesi Bursa

M.Ö 21/06/20, 13:20

Bursada vize alabiliyormuyum bükreşe kısaca yapmam hazırlamam gereken belgeler nedir tşk ederim. buradan başvuru yapaiblir miyim? yoksa istanbula gelmem gerekli mi siz benim adıma işleme aldırabilir misiniz? 

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI