x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Turistik Vize 2022

N.E. 08/03/21, 15:26
Ben öğrenciyim, banka hesap dökümlerimde çok para yok ancak babam şirket sahibi olduğu için maddi anlamda güçlü görünüyor. Romanya turistik vize 2022 almak istiyorum. Kız arkadaşımla beraber seyahat etmeyi düşünüyorum kendisi Yunanistan vatandaşı olduğu için vize almasına ihtiyaç yok, biz birlikte gideceğimiz için bana herhangi bir indirim vs oluyor mu sormak istedim. Benim hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Tüm evraklar Romence mi olmak zorunda? Ben 18 yaşından büyüğüm 20 yaşındayım, yine de muvafakatname almak zorunda mıyım? Bir uçak ve otel rezervasyonlarımı satın alıp almama konusunda kararsız kaldım, sanırım konsolosluklar bunları satın almamızı istiyormuş bize nasıl destek olacaksınız, ben tüm evraklarımı hazırlayıp sze yollayabilir miyim? Eğer birebir konuşulması gerekiyorsa, İstanbul ofisinize yakın bir yerde oturuyorum gelebilirim arkadaşımla birlikte. Teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Romanya turist vizesi hakkında tüm detayları giriş bilgilerinize mail ve sms olarak iletmiş bulunuyoruz. Size iletilen linke tıklayarak ilgili evraklar ve ücret detaylarına ulaşabilirsiniz. Aynı mailde iletişim bilgileri bulunan müşteri temsilcinizi whatsapp veya mail yolu ile dönüş yapabilir ve iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Romanya İçin Turist Vizesi

Öğrenci olduğunuz için e-devletten alacağınız öğrenci belgesi, nüfus kayıt örneği, ikametgah, adli sicil kaydı ve ulaşım/konaklama evrakları sizin için yeterlidir. Babanız şirket sahibi olduğu için şirketine ait evraklar, çalışma yazısı, banka hesap dökümleri ve detaylı sponsor dilekçesine ihtiyaç vardır.

Firma sahibi babanız sizin adınıza detaylı sponsor dilekçesi yazarak tüm masrafları karşılayacağını beyan etmelidir. Yunanistan vatandaşı kimseler Romanya vizelerinden muaf olabilirler ancak bu durum sizin vizenize sadece birlikte seyahat edeceğiniz için konsolosluğun değerlendirmesinde etki edebilir, herhangi bir ücret düşüşüne etkisi olmaz.  Romanya turistik vize ücreti 80€’dur. Konaklama ve ulaşım evraklarınızda, birlikte seyahat edeceğiniz için isim soy isim birlikte geçmelidir. Kendisi pasaportu, seyahat sağlık sigortası ve ulaşım konaklama evrakları ile seyahat edebilir.

18 yaş altı kişilerden sadece muvafakatname istenmektedir. Sizin için buna gerek yoktur. Romanya turistik vize 2022 hakkında sözlü iletişim kurmak isterseniz ofislerimizi arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Romanya Turistik Vize 2022

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';