x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Ticari Vize Nasıl Alınır?

s.e. 12/10/23, 16:53
Biz Kocaeli’nde yerleşik ve makine otomasyon sistemleri ile ilgilenen kurumsal bir şirketiz. Romanya’ya yakın zamanlarda ticari seyahatlerimiz olacak. Oradaki büyük bir firmaya sattığımız makinelerin montaj ve arkasından bakımları yapılacaktır. Ayrıca bazı zaman aralıkları ile yine bakımları olacaktır. Şirketimizden yaklaşık 20 çalışan seyahat edecektir. Romanya ticari vize nasıl alınır? Bu vizeyi alabilmemiz için bizlere yardımcı olabilir misiniz? Şirketimizde vize konuları ile ilgilenen bir çalışanımız yoktur, bu yüzden danışman şirketler ile ilerlemeye karar verdik. Bizlere hazırlamamız gereken zorunlu evrakları, ücretler ve genel vize başvuru sürecini anlatabileceğiniz bir mail iletebilir misiniz? Sizler ile yüz yüze görüşebilmek için de randevu alabilirsek eğer bundan sonraki sürekli vize işlemlerimiz ve alt firmalarımızı işlemleri için de sizler ile devam edebiliriz. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Romanya ticari vize sürecinizin tüm aşamaları ile ilgili olabiliriz. Sizlere çalışan kişilerden istenen gerekli evrak ve süreç detaylarına dair açıklayıcı mailimizi ilettik. Dosyanızı hazırlayarak bizlere kargo veya elden ulaştırarak sürecinizi başlatabilirsiniz. Romanya ticari vizesi nasıl alınır? Dosyanız bizlere ulaştıktan sonra müşteri temsilciniz ve operasyon sorumlumuz tarafından detaylı incelenir ve ardından online başvurunuza hazırlanır, başvurunuz gerçekleştikten sonra konsolosluktan gelecek olan randevu maili beklenmektedir.

Oluşturulan randevu gününe dosyanızdaki güncellenmesi veya eksik kalan gereken evraklar belirlenir ve sizlere iletilir. Eksik evrakları başvuru günü yanınızda veya öncesinde bizlere teslim etmenize dair birlikte teyitleşilir. Başvurunuzu şahsen yapmak zorunda olduğunuzdan herkesin başvuruya gelmesi gerekmektedir. Bizlerden dış operasyon sorumlumuz randevu günü sizi karşılayacak ve hazır dosyanızı sizlere iletecektir. Şirketinizde çalışan bir kişiye tüm başvuruları şirket izni ile yapabileceğine dair kaşeli imzalı bir vekalet hazırlayabilirseniz, konsolosluğun da izni ile bu başvuruların hepsini bir kişiye yaptırabilirsiniz.

Romanya ticari vize başvurularında davetiyenin önemi büyüktür. Formata uygun davetiye sizlere iletilmiştir. Davetiyenizde geçmesi gereken pasaport bilgileri, firma bilgileri ve masrafları karşılama garantisi veren yasa maddesi bulunmaktadır.

Euroasia Gvs Romanya’ya ticari vize nasıl alınır ve vize isteyen tüm ülkeler için soru ve taleplerinizi, iletişim sürecini yönetmektedir. Bizlere 0212 963 03 43 nolu telefon hattımız üzerinden veya ask@eagvs.com kurumsal mailimiz ile ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES