x
Polonya

Vize İşlemleri

Polonya

Polonya Hakkında Sorular & Yorumlar

Polonya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Polonya Vizesi Bodrum
A.Ş. 26/06/20, 16:16 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Bodrum ilinden yapılabiliyor mu? Bodrum ilinde ikamet ediyoruz ve önümüzde ki ay Polonya’ya bir seyahatte bulunmak istiyoruz. Polonya’ya yapılacak vize başvurusu için ne tür bir prosedür izlenmesi gerektiği konusunda fikir sahibi değiliz. Geçen sene buradan Hollanda için vize başvurusu yapmıştık ama Polonya için başvuru almadıklarını söylediler aynı yer. Vize başvurumuzu nereden yapmamız gerekiyor? Konu hakkında bilgi vermeniz mümkün mü? Vize başvurusu için ben eşimin hazırlaması gereken ne tür evraklar var? Biz bir tur satın aldık bu arada. Satın aldığımız otur vize başvurumuzu etkiler mi?
Polonya Vizesi Trabzon
U.J. 26/06/20, 16:08 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Trabzon ilinden başvuru yapılabiliyor mu? Arkadaşlarımızla Varşova’ya turistik bir seyahat yapmayı planlıyoruz. Yapacağımız seyahat öncesi, vize başvurusu için ne gibi bir prosedür izlememiz gerekiyor? Vize başvurusu için farklı bir ile gitmemiz gerekiyor mu? Şu an için hali hazırda üç kişi seyahat yapmayı planlıyoruz. Varşova’ya geçtikten sonra, oradan Almanya’ya geçmeyi planlıyoruz. Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Ne gibi evraklar hazırlanması gerekiyor, genel prosedür nedir? Vize başvurumuzu ne kadar süre önce yapmamız gerekiyor? Konu hakkında genel hatlarıyla bilgi verirseniz çok makbule geçer. Bu arada başvuru yapacak üç kişi de, ben de dahil emekliyiz. Teşekkürler geri dönüşleriniz için.
Polonya Vizesi Adana
K.Ö. 25/06/20, 16:29 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Adana ilinden başvuru yapılabiliyor mu? Turistik vize başvurusu yapmak istiyorum ama başvurumu nereden yapacağımı bilemiyorum. Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Polonya’ya gittikten sonra, oradan başka bir ülkeye ( Almanya ) daha geçmem gerekebilir. Bunun için ayrı ayrı vize başvurularında mı bulunmam gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Başvurumu yapmadan önce ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Seyahat öncesi bilet satın alma işlemlerinin tamamlanması mı gerekiyor? Konu hakkında yardım ve önerilerinizi rica ederiz.
Polonya Vizesi Konya
A.L. 25/06/20, 16:16 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Konya ilinden alınabiliyor mu? Vize başvurusu yapmak istiyoruz ama vize başvurusunu nerden yapmamız gerekiyor? Vize başvurusu yapmak için Konya dışında bir ile gitmemiz gerekiyor mu? Ablamı, Polonya’da ikamet eden kardeşime ziyaret amaçlı göndermeyi düşünüyoruz. Ablam hali hazırda burada kendi aile şirketimizde ön muhasebede çalışıyor. Ablamın buradan ne tür evraklar hazırlaması gerekiyor? Kardeşimin oradan ne tür evraklar göndermesi gerekiyor? Her tarafın ayrı ayrı evrakalar hazırlaması gerekiyor sanırım ama kim ne tür evraklar hazırlayacak, davetiyenin aslının mı gelmesi gerekiyor ve benzeri hemen hemen bütün konularda muallaktayız. Sizden ricamız konu hakkında genel hatlarıyla bilgi vermeniz. Teşekkürler şimdiden.
Polonya Vizesi Kayseri
L.L. 25/06/20, 16:03 Cevabı Görüntüle
Merhaba Polonya Vizesi Kayseri ilinden alınabiliyor mu? Polonya ülkesine bir aile akraba ziyaretinde bulunmak istiyoruz ama başvurumuzu ne şekilde yapacağımızı bilemiyoruz. Vize başvurusu nerden yapılıyor? Annem Polonya’da ikamet eden kızını, damadını ziyaret etmek istiyor senelerdir. Ama nerden başvuru yapacağımızı, annemi nasıl göndereceğimizi bilmiyoruz işin açığı. Annem şu an Kayseri’de kalıyor. Hali hazırda emeklilik maaşı var ve her ay düzenli olarak bankasına yatıyor. Bizim başvuru yapabilmemiz için, annem için ne tür evraklar hazırlamamız gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Vize başvurusu yaparken parmak izi falan da veriliyormuş sanırım. Annemin parmak izi vermesi için nereye gitmesi gerekiyor?
Polonya Vizesi Antalya
Y.Y. 25/06/20, 15:50 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Antalya ilinden alınabiliyor mu? Vize başvurusu yapmak istiyorum ama ne tür bir prosedür izlenilmesi gerektiğini bilmiyorum. Antalya’da ikamet ediyorum. Ailemle birlikte yaz tatilini geçirmek için Polonya’ya seyahat etmeyi düşünüyoruz. Yapacağımız seyahat öncesi vize işlemleri için ne tür hazırlıklar yapmamız gerekiyor? Kendi şahsi aracımızla seyahat edeceğiz. Bunu için ( Araç İçin ) ne tür evraklar sunmamız gerekiyor? Ben hali hazırda, Antalya’da bir berber dükkanı işletiyorum, eşim de ev hanımı. Ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Konu hakkında yardımlarınızı rica eder, iyi çalışmalar dilerim.
Polonya Vizesi Gaziantep
M.M. 24/06/20, 14:55 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Gaziantep ili üzerinden başvuru yapmak istiyoruz. Başvurumuzu buradan yapabiliyor muyuz? Vize başvurusu yapmak için ne tarz işlemler yapmamız gerekiyor? Ben hali hazırda Gaziantep’te emekli olarak hayatımı sürdürmekteyim. Eşimde benim gibi emekli. Vize başvurusunu Gaziantep’ten yapabiliyor muyum? Vize başvurumu yapabilmem için illa Ankara’daki Büyükelçiliğe mi gitmem gerekiyor? Yoksa vize başvurumu buradan yapabiliyor muyum? Vize başvurusu için ne tür evraklar hazırlamam gerek? Randevumu nerden almam gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Polonya Vizesi Edirne
R.B. 24/06/20, 14:46 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Edirne ilinden başvurular kabul ediliyor mu? Vize başvurusu yapacağız ama vize başvurularının Edirne’den yapılıp yapılamadığını bilmiyoruz. Ben hali hazırda çifte vatandaşlığı olan bir bireyim. Hem Bulgaristan pasaportum hem de Türk pasaportum mevcut. Vize başvurusu yapmam gerekiyor mu yine de? Bulgaristan pasaportumla seyahat edebiliyor muyum? Ben ve bir arkadaşım vize başvurusu yapacağız. İkimizde hali hazırda Edirne’de ön muhasebede çalışan sigortalı çalışanlarız. Ne tür işlemler yapmamız gerekiyor? Konu hakkında yönlendirmelerinizi rica ederiz.
Polonya Vizesi Tekirdağ
A.A. 24/06/20, 14:37 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Tekirdağ ilinden yapılabiliyor mu? Vize başvurumuzu yapabilmemiz için nereye gitmemiz gerekiyor? Yapacağımız seyahatte önce Polonya’ya daha sonra Çek Cumhuriyeti ülkesine geçeceğiz. Seyahatimizi en çok nerede geçireceksek ( Hangi ülke ) o ülkeden vize başvurusu yapmamız gerekiyormuş. Doğru mu? Eğer bu doğruysa biz seyahatimizi çoğunlukla Polonya’da geçireceğiz. Bu durumda sanıyorum vize başvurumuzu Polonya üzerinden yapmamız gerekiyor. Ama vize başvurumuzu nerden yapacağız? Ne tür evraklar hazırlamamız gerekiyor. Benim kendime ait bir motor tamirhanem var. Vergi levham, diğer evraklar hep kendi üzerime. Eşimle birlikte vize başvurusunda bulunacağız. Eşim şu an çalışmıyor. Ona da ben sponsor olabiliyor muyum? Genel hatlarıyla bilgi verirseniz sevinirim.
Polonya Vizesi İzmir
T.V. 24/06/20, 14:27 Cevabı Görüntüle
Merhaba Polonya Vizesi İzmir ilinden alınabiliyor mu? Firmamız İzmir’de. İkinci el eşya alım satımı ile ilgili bir firmamız bulunmakta. Yurtdışı ülkelerinden ucuza mal ettiğimiz ürünleri Türkiye’de satışa sunuyoruz. Daha önce Polonya’ya hiç gitmedik. Şimdi ilk olacak. Orada da bu işin toplatancılığını yapan firmaların olduğunu öğrendik. Hatta kendimize bir iş ortağı da edindik. Oraya gitmek amacında olduğumuzu kendilerine de söyledik. Kendileri bize resmi bir davetiye gönderdiler. Şimdi sanıyorum top bizde artık. Ne tür işlemler yapmamız gerekiyor? Sigortalı çalışanımız ve şirket sahibimiz seyahat edecekler. Konu hakkında yardımlarınızı rica eder şimdiden teşekkür ederiz.
Polonya Vizesi İstanbul
S.S. 23/06/20, 15:44 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi İstanbul Polonya Başkonsolosluğuna, vize başvuru evraklarımızı teslim etmek istiyoruz. Vize başvuru evraklarımızı teslim etmeden önce randevu falan almamız gerekiyor mu? Vize başvurusu konusunda uyulması gereken genel prosedür hakkında bilgi sahibi değilim. Daha önce diğer Schengen’e üye birkaç ülkeye seyahat ettim ama bu sefer vize başvurusu için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Konu hakkında yardımcı olabilir misin bana? Ne tür işlemlerin yapılması gerekiyor. En son geçen sene İtalya üzerinden vize başvuru yapmıştım ve benden parmak izi almışlardı. Geçen sene başvurumu kendim yapmıştım ama bu sefer çok zamanım olmayacak. İlk yıllık iznimi kullanmak üzere, Polonya’ya seyahat etmek istiyorum. Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Polonya Vizesi Bursa
A.Ç. 23/06/20, 15:25 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Bursa ilinden başvurular kabul ediliyor mu? Daha önce Schengen vize başvurusu yaptım ama yaptığım ülke Polonya değildi. Geçen sene Yunanistan’a gitmek için; Yunanistan üzerinden Schengen vize başvurusu yapmıştım ama şimdi Polonya’ya gideceğim için; Polonya üzerinden vize başvurusu yapmak istiyorum. Polonya’ya yapacağım vize başvurusunu Bursa üzerinden yapabiliyor muyum? Vize konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Ne tür işlemler yapmam gerekiyor? Ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Vize başvurusunu nereye yapmam gerekiyor? Tekrar parmak izi beyanında bulunmam gerekiyor mu? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
Polonya Vizesi Balıkesir
J.L. 23/06/20, 15:09 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Balıkesir ilinden yapılabiliyor mu? Vize başvurusu yapacağım ama nereden yapmam gerektiğini bilmiyorum. Polonya’ya kız kardeşimi ziyaret için gitmek istiyorum ama başvurumu buradan yapıp yapamayacağımı bilemiyorum. Vize başvurusu yapmam için farklı bir ile gitmem gerekiyor mu? Vize başvurum için ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Hali hazırda Balıkesir’de çiftçi olarak hayatımı sürdürüyorum. Organik tarım üzerine işler yapıyoruz. Burada ürettiğimiz ürünlerini gerek İstanbul’a gerekse diğer illere yolluyoruz. Kendi adıma bir Limited Şirketim var. Onun dışında emekliliğim de var. Hangi evrakları hazırlamam gerekiyor? Kız kardeşimin bana ne tür evraklar yollaması gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Polonya Vizesi Ankara
A.L. 23/06/20, 14:43 Cevabı Görüntüle
Polonya Vizesi Ankara ilinden başvuru yapılabiliyor mu? Polonya’ya turistik bir seyahatte bulunmak istiyorum ama başvurumu nereden yapacağımı bilmiyorum. Ankara ilinde ikamet ediyorsak ve başvuru yapacaksak eğer yine de İstanbul’a mı gitmemiz gerekiyor? Başvurumuzu yapmam için ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Daha önce ( Bundan iki sene evvel ) Almanya’ya bir aile akraba ziyaretinde bulundum ama oraya giderken; Almanya’da oturan halam bana bir davetiye göndermişti ve ben o davetiye ile birlikte başvuru yapmıştım. Şimdi başvurumu yaparken davetiyem olmayacak. Konaklayacağım yeri de henüz ayarlamadım. Başvurumu yapmadan önce konaklama yerimi illa önceden ayarlamam gerekiyor mu? Şu an hali hazırda sigortalı olarak çalışıyorum. Ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
Polonya Aile Ziyareti Vizesi
K.Ş. 22/06/20, 15:42 Cevabı Görüntüle
Polonya Aile Ziyareti Vizesi için ne tür bir prosedür izlenmesi gerekiyor? Hatay’da ikamet ediyoruz. Anne ve babamla birlikte Polonya’da hemşirelik yapan ablamı ziyaret etmek istiyoruz. Bizim burdan başvuru yapabilmemiz için ne tür işlemler yapmamız gerekiyor? Ben liseye gidiyorum. Anne ve babam da emekliler. Ablam oradan bize belediye onaylı bir davetiye gönderdi ama bizim buradan ne tür evraklar hazırlamamız gerekiyor? Başvurumuzu nereye yapmamız gerekiyor? Başvurumuzu yapmadan önce ne tür işlemler yapmamız gerekiyor? Konu hakkında yardım ve desteklerinizi talep etmekteyiz.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES