x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vize Başvuru Merkezi

D. Güner 14/08/20, 22:36
Pakistan vize başvuru merkezi bu vfs’lerden yapılır mı? Ben schengen vizelerimi oradan aldım daha önce gitmedim konsolosluklara gerek kalmamıştı hiç ama Pakistan’a gitmek için hangi kuruma evrakları teslim etmemiz gerekiyor? Parmak izi vermemiz gerekli midir? Ben ticari gideceğim hangi evrakları hazırlamam lazım siz bu kurumalardan mısınız çok anlamadım ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Pakistan’a ticari amaçla seyahat etmek isteyen yolcularımızın öncelikle başvuru için davet mektuplarının gelmiş olması gereklidir. Davet mektubu asıllarının gelmesi zorunlu değildir mail ortamın scan edilmiş hali yeterlidir ancak başvuru için davetiyenizin mutlaka Pakistan Ticaret odası onaylı olması gerekmektedir. Başvuru için davetiyenizin türü ve giriş sayısına göre diğer evraklarınızı hazırlamanız gerekir. Evrakları ayrıca sizin çalışma pozisyonunuza uygun olarak size özel evrak listesi EAGVS temsilerimize durumunuzu ve davetiyenizi iletmeniz durumunda tarafınıza detaylı olarak iletilecektir. Hazırladığınız evrakları tarafımıza ilettiğinizde evraklarınız incelenir ve başvuruya hazır hale getirilir. Pakistan vizesi başvuru merkezi Konsolosluk tarafından henüz bir aracı kurum olmadan direkt olarak yetkili temsilcilik Büyükelçilik veya Konsolosluk birimlerinden işleme alınmaktadır. Konsolosluk aracı kurumlardan olmadan direkt olarak başvuruları randevusuz işleme alabilir ancak başvuru günü sizin şahsen gelmeniz zorunlu değildir. Pakistan Hükümeti vize başvuruları için parmak izi, mülakat, görüşme gibi prosedürleri olmadığı için EAGVS başvurularınızı işleme aldırmada ve sonuçlandığın teslim almada yetkili aracı kurumdur.

Pakistan Vizesine Başvuru Yeri

Pakistan vizesine başvuru yeri temsilcilikler olarak Türkiye’de bölge ayrımı olmadan davetiyenizin geldiği yere göre başvurunuz belirlenebilir. İstanbul Pakistan Başkonsolosluğu veya Ankara Pakistan Büyükelçiliği’nden başvurular işleme alınır ortalama bir haftada vizeler sonuçlanmaktadır. Hazırladığınız evrakları tarafımıza kargo yoluyla veya ofislerimize kendiniz ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız incelenir ve hiçbir eksiğiniz yoksa ilk iş günü başvurunuz işleme alınır. Pakistan vizeleri için Türkiye’den amaçlı seyahatler kabul edildiği için genellikle ticari vize başvurusu yapılır. Ticari vizeler üç aylık tek girişli otuz gün kalışlı olarak standart vize verilmektedir.

Pakistan vize başvuru merkezi, başvuru evrakları ve süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve işlemlerinizi başlatmak için EAGVS temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vize başvuru merkezi

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES