x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vize Başvuru Formu

E.B 30/08/20, 20:58
Pakistan vize başvuru formu doldurmak istiyorum. Bu formu elle doldurabilir miyiz? Elimde bir tane pdf var ama güncel midir bilemiyorum nasıl dolduracağım çok detaylı 8 sayfa nereleri doldurmak zorundayım? Siz form için yardımcı oluyor musunuz? Bunu online doldurmamız gerekmiyor değil mi herhangi bir sisteme yükleme vs. ilk defa Pakistan’a vize alacağım o yüzden bilgi almam gerekiyor. Dönüşlerinizi bekliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Pakistan vize başvurularınız için öncelikle seyahat amacınıza göre seyahat türünüz belirlenmektedir. Türkiye’de Pakistan Başkonsolosluğu amaçlı seyahatleri kabul eder. Başvuru yapılabilmesi için mutlaka davetiye temin etmeniz gerekir. Bu davetiyelerin orijinalleri gelmesi zorunlu değildir mail ortamında göndermeleri yeterli olacaktır. Başvuru için eğer davetiyeniz geldiyse öncelikle tarafımıza iletip hazırlamanız gereken evrakların bilgisi tarafınıza iletebiliriz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları tarafımıza kargo yoluyla veya ofislerimize teslim edebilirsiniz. Pakistan vize başvuru formu EAGVS vize uzmanlarımız tarafından eksiksiz olarak tarafımızdan doldurulur ve başvuru işleme aldırılır. Formlar online olarak değil pdf olarak doldurulur. Form detaylıdır konsolosluk tüm soruların cevaplanması ister eksik veya hatalı cevap olması başvurunuz iptal edilmesine veya ret edilmesine neden olabilir. Pakistan vizelerinde çok detaylı evrak istenmiyor ancak temel evrakların doğru ve eksizsiz olması önemlidir. Formda dikkat edilmesi gereken detaylar eski çalıştığınız kurumların yazılması, aile bilgilerini genelde doldurmaz yolcular ancak konsolosluğun en önem verdiği yer burasıdır. Başvuru formunuz EAGVS uzmanlarımız tarafından doldurulur ve teyit amaçlı sizlere öncelikle iletilir sizler inceledikten onayınızla formunuz tamamlanır. Başvuru günü şahsen gelmenize gerek olmayacağı için tüm evrakların eksiksiz olarak tamamlanması için sizlere hizmet vermekteyiz.

Pakistan Vize Formu

Pakistan vize formu konsolosluk tarafından 2020 yılı itibariyle güncellenmiş eski formla başvuru kabul etmemektedir. Formları EAGVS temsilcilerimiz sizin adınıza eksiksiz olarak dolduracaktır teyit amaçlı sizlerde kontrol edebiliyorsunuz. Tüm evraklarınızı hazırladıktan sonra bizler ile iletişime geçebilir hazırlama sürecinde de bizlerden destek alabilirsiniz. Başvurularda dikkat edilmesi gereken diğer husus başvuru talep dilekçesidir. Dilekçeler İngilizce olarak gelen davetiyeyle uyumlu olarak hazırlanmalıdır. Davetiyeniz çok girişli geldiyse mutlaka çok giriş vize talep ettiğinizi dilekçelerinizde yazmanız gerekmektedir.

Pakistan vize başvuru formu, randevu ve evraklarınızın detaylarını öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vize başvuru formu

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES