x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Myanmar Vize İşlemleri

Myanmar’a vize almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey elektronik vize başvurusudur. Yakın zamanda bireysel vize başvurusu çok tercih edilmeyen, masraflı ve zaman kaybı olan bir başvuru türü haline gelecek; neredeyse tüm ülkeler elektronik vize başvurusu ile vize vermeye başlayacaklardır. Myanmar da diğer dünya ülkeleri gibi elektronik vize başvurusunu tüm dünya ülkeleri için açtı. Elektronik vize, internetin hayatımıza karışması ile beraber daha da yaygın bir hale geldi. Hiç vakit kaybetmeden, zamanınızı harcamadan saatler içerisinde internet üzerinden vizenizi alabilir, giriş yapmak için vize aldığınız ülkeye yolculuk edebilirsiniz.

Elektronik vize hakkında bilmeniz gereken temel şeylerden birisi; yapacağınız en küçük bir harf hatasında bile vizenizin çıkmamasına, vizeniz çıksa bile vize kontrolünde ülkeye girişinizin zor olacağına ve hatta ülkeye giriş izninizin verilmeyeceği ihtimalini bilmenizdir. Elektronik vize başvurusu yaparken, elektronik vize konusunda deneyimli, uzmanlaşmış ve güvenilir şirketlere danışmanız işleminiz açısından en hızlı, güvenli ve kolay olanıdır. Myanmar elektronik vize başvurusu yapmadan önce şirketimizi arayabilirsiniz. Yıllardır üzerine çalıştığımız vize, elektronik vize, pasaport işlemleri ve danışmanlık konusunda size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. Elektronik vizenin kolaylığı kadar riski de mevcut olduğunu bilerek dikkatli bir şekilde hareket etmeniz size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Vize alım, elektronik vize başvurusu ve pasaport başvuruları için uzmanlaşmış kadromuz, müdürlerimiz ve çalışanlarımız ile sizi bu riskten kurtarabiliriz.

Elektronik vize, klasik vize başvurularınız için; +90 (212) 963 28 10 numaralarını tuşlayarak EUROASİA GLOBAL VİSA SERVİCES İstanbul ofisimize bağlanıp iletişime kurabilirsiniz. Bize ulaşmanın diğer bir yolu ise; www.eagvs.com internet sitemize girerek, sizin için oluşturduğumuz CANLI DESTEK bölümünden bilgi alabilir, bize ulaşabilirsiniz.

Myanmar elektronik vize başvurusu için gerekli belgeler nelerdir, nelere dikkat edilmelidir?

Myanmar elektronik vize ya da Myanmar klasik vize başvurunuz için en baş pasaportunuzun olması gerektiğini unutmamalısınız. Pasaportunuzu bilgisayardan taratıp çalıştığınız vize şirketine göndermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Her ülkenin bireysel vize başvurusu şartlarında geçerli olmasa da Myanmar klasik vize ve Myanmar e-vize başvurusunda Myanmar devletinin kesin olarak şart koştuğu şeylerden biri; pasaportunuzun görüntüsü, pasaportunuzun bilgisayardan taratılıp elektronik ortama aktarılmış halidir. Vize şirketimiz aracılığı ile Myanmar e-vize başvurusu yaparken uzmanlarımıza pasaportunuzun türünü, kalmak istediğiniz zaman dilimini söylemeniz işleminiz, zamanınız ve bir sorun yaşanmaması adına sizin için yararınıza olacaktır. Vizenizi aldığınız ülkeye giriş sırasında pasaportunuzun yıpranmamış olmasına, fotoğrafınızın biyometrik olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Biometrik fotoğrafınızda alnınızın, kulaklarınızın net bir şekilde çıkmasına, yüzünüzde makyaj olmamasına ve üzerinizde herhangi bir takı olmamasına özen göstermeniz, seyahat ettiğiniz ülkeye giriş sırasında size yardımcı olacaktır. Aksi takdirde ülkeye girişiniz zaman alabilir, zorlaşabilir ve hatta size hiçbir açıklama yapılmadan ülkeye girişinizin mümkün olmadığını söyleyebilirler. Size ülkeye giriş konusunda herhangi bir açıklama yapmamaları tamamen seyahat ettiğiniz ülkenin kendi kararına kalmış olmakla beraber, aynı gün içerisinde e-posta adresinize yazılı bir açıklama da gönderebilirler. Vizesine ya da e-vizesine sahip olduğunuz ülkeye giriş yapmak konusunda sorun yaşar ya da sınırdan geriye çevrilirseniz Myanmar Konsolosluğuna açıklama dilekçesi talebi gönderebilir, bu sorunun neyden kaynaklandığını bilmek istediğinizi iletebilirsiniz. Bu tarz bir durumla karşılaştığınız zaman profesyonel vize şirketlerinin size yardımcı olma yetkisi yoktur, iletişime geçeceğiniz ilk yer; Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğudur..

Myanmar devleti, E-Vize başvurusu sırasından benden başka hangi belgeleri ister?

Myanmar E-Vize başvurusu sırasında olmazsa olmaz olarak istenilen belgeler, en birinci husus olarak pasaportunuzun bilgisayardan taratılmış görüntüsü, otel rezervasyon ve uçak rezervasyon belgelerinizdir. Myanmar devleti Göçmenlik Ofisi E-Vize başvurusu sırasında sizden e-posta olarak bu belgeleri yollamanızı istemektedir. Eğer ki E-Vize başvuru konusunda deneyiminiz yok ise, herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına profesyonel vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz. E-Vize başvurusu sırasında yaşanan yahut gözden kaçan en küçük bir hatada işleri fazlasıyla uzun sürmüş, ticari, tatil maksatlı ya da ikamet etmek için gitmek isteyen vatandaşların ülkeye giriş yapamama, nedenini anlamadıkları bir şekilde vize reddi almaları gibi sorunlarla karşılaştıklarını görebilirsiniz. Size E-Vize, Bireysel Vize konusunda hizmet vermek için uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ile size yardım etmek için vize şirketimize ulaşmanızı beklemekteyiz.

Bilmeniz gereken en önemli detaylardan birisi, E-Vize aldığınızda, vize pasaportunuza gittiğiniz ülke hava alanında işlenmesidir. Ayrıca pasaportunuzun başvuru yaptığınız tarihten en az 6 (altı) ay daha geçerliliği olması gerektiğini bilmeniz, en önemli hususlardan birisidir. Myanmar’a E-Vize yahut Myanmar'a Klasik Vize başvurusu yaparken pasaportunuzun türünün önemi olmadan vizeye tabi tutulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Myanmar’a vize başvurusu bulunduktan ne kadar süre sonra vizem çıkar?

Elektronik vize başvurunuzun çıkış süresi 1 (bir) ila 4 (dört) iş günü arasında değişir. Vizeniz çıktığı anda başvuru yapan kişinin şahsi e-posta hesabına vizesinin onaylandığına dair onay mesajı gelir.

Vize başvurusu yaparken çalıştığınız vize uzmanınıza ticari vize, transit vize yahut göçmenlik başvurusu gibi, hangi açıdan vize başvurusu yapacağınızı iletmeniz işlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Aksi takdirde vakit kaybı, para kaybı ve işleminizin gerçekleşmemesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Vizeniz onay alıp çıktığını varsayarsak ve ülkeye girişinizde herhangi bir problem yaşamadığınızı düşünürsek, dikkat etmeniz gereken şeylerin bittiğini söyleyemeyiz. Ziyaret ettiğiniz ülkenin size verdiği vize geçerlilik süresini aşmamanız, gittiğinizde ülkede problem yaşamayacağınız anlamına gelir. Vize geçerlilik süresini aştığınız andan itibaren her ülkenin farklı yaptırımları olduğu gibi, Myanmar devletinin de size uygulayacağı yüklü yaptırımlar bulunmaktadır. 15 (on beş) yahut daha fazla bir süre Myanmar’da vize geçerlilik sürenizden fazla kalırsa hapis cezasına çarptırılabilirsiniz.

Şirketimizin sadece vize ve pasaport işlemleri üzerinde hizmet verdiğini bilmelisiniz. Vizeniz çıktıktan sonra ülkeye girişte yaşadığınız herhangi bir problem vizeniz yahut pasaportunuz ile kaynaklı eğilse, seyahat ettiğiniz ülkenin gümrük memurları iletişime geçmeniz sizin için en güvenilir ve doğru olanı olacaktır.

Myanmar E-Vize başvurusu ya da Myanmar klasik vize başvurusu; +90 (212) 963 28 10 numaralı telefondan EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES İstanbul ofisimize ulaşabilir, gönül rahatlığı ile vize başvurunuzu yaptırabilirsiniz. Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

 

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Myanmar Vize İşlemleri
D. Yılmaz 11/08/20, 12:59 Cevabı Görüntüle
Selam, adım Duru. 3 aydır kullandığım 1 yıllık bir umuma mahsus pasaportum var. Pasaportumu kullanabileceğim 7 aylık bir kullanım süresi kaldı. Bu yıl Myanmar’a seyahat etmek için aldım ben pasaportumu ama bazı sebeplerden dolayı sürekli ertelemek zorunda kaldım seyahatimi. Pasaportu alırken Myanmar vize işlemleri hakkında bir bilgi edinmemiştim. Şimdi yaptığım araştırmaya göre, pasaportumun geçerli olacağı süre vizemi almak için yeterli değil sanırım. Eğer bu seyahati bir hafta içerisinde gerçekleştirmek gibi bir imkanım olursa, pasaportumu kullanmam mümkün olur mu? Myanmar vize işlemlerinde pasaportun nasıl olması gerektiğini detaylıca açıklayabilir misiniz?
Ayrıca şunu da sormak istiyorum. Eğer ben elimde bulunan şu anki güncel pasaportumu kullanarak başvuru yapma imkanına sahip değilsem nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Pasaportumun süresi bitmeden yeni bir pasaport ama hakkım var mı? Teşekkürler.
Myanmar Vize Başvurusu
G. Çiçek 11/08/20, 12:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ismim Gizem. Arkadaşlarımlar birlikte bir Güneydoğu Asya seyahatine çıkacağız. İlk durak olarak Myanmar’a gitmeyi düşündük. Daha sonrasındaki sıralamaya orada karar vereceğiz. Seçtiğimiz diğer ülkelerin vizeleri için gerekli araştırmayı yaptık. Myanmar vizesiyle ilgili detaylara da göz gezdirdik. Elektronik vize yoluyla vizemizi almayı düşünüyoruz. Myanmar vize başvurusu yapmak için ne gibi belgeler hazırlamamız gerekiyor acaba? Altı kişi birlikte seyahat etmeyi düşünüyoruz fakat iki arkadaşımız şu an bulunduğumuz şehirde değil, ailelerinin yanındalar. Vize için başvuru yaparken ayrı ayrı şehirlerden başvuru yapıyor olmamız herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu? Kalabalık bir grup olduğumuz için şartlar da değişiyor tabi. Bir arkadaşımızın pasaportu T.C. Hususi pasaport kategorisinden. Onun da vize almasına gerek var mı yoksa muaf tutulma gibi bir durum söz konusu mu? Cevap verirseniz çok sevinirim. İyi günler.
Myanmar’a Ekspres Vize Var Mı?
A. Eser 11/08/20, 12:45 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 2 gün sonra Myanmar’a gitmem gerekiyor, ailevi bir kutlama için orada olmam gerek. Durum biraz ani geliştiği için hiçbir hazırlık yapmama zaman kalmadı. En kısa sürede uçak biletimi ve vizemi alıp Myanmar’a gitmeliyim. Hal böyle olunca, daha önce de hiç Myanmar vizesi almadığımdan dolayı ne yapacağımı bilemedim. Bugün başvuru yaparsam yarın ya da en geç ertesi gün vizemi almış olma ihtimalim var mı? Oradaki kuzenim böyle bir uygulama olduğunu duyduğunu söyledi ama tam olarak bir fikir sahibi de değil. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ama orada olamazsam gerçekten çok üzüleceğim. Diğer vizelerdeki gibi uçak biletimi önceden alıp rezervasyonlarımı göstermeme gerek var mı acaba? Hangi belgeleri hazırlamam gerekiyor? Acil dönüş yaparsanız sevinirim, Myanmar’a ekspres vize var mı? Varsa, faydalanmam için ne yapmam gerekiyor?
Myanmar Konsolosluğu
O. Akar 11/08/20, 12:43 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, ben ağustos ayının başından ortasına kadar, yaklaşık 14-15 günlük bir yolculuk programı yaptım. Bu yolculukta ilk olarak Myanmar’da bir hafta geçirip, oradan Tayland’a seyahat edeceğim. Güncel olarak hiçbir hazırlığım yok ve açık söylemek gerekirse Myanmar’dan Tayland’a geçip geçmeyeceğime bütçeme göre karar vermek istiyorum. Bu sebeple önce Myanmar’a gidip, daha sonra duruma göre bakacağım. O yüzden ilk olarak Myanmar vizemi almak istiyorum. Vize almak için neler yapmam gerek? Henüz gidiş için bir uçak bileti almadığım gibi, dönüş tarihim net olmadığından dönüş için bir ulaşım bileti de almadım. Myanmar Konsolosluğu, vize için başvuru belgeleri arasında uçak ve konaklama rezervasyonu görmeyi talep ediyor mu? Schengen vizelerinde, daha önce birden fazla Schengen ülkesine gittiğimden dolayı böyle bir uygulama olduğunu biliyorum. Myanmar’da da bu gibi bir durum geçerliyse, vizemi başka bir şekilde alma ihtimalim var mı? Myanmar Konsolosluğu hangi belgeleri talep ediyor?
Myanmar Vize Ücreti 2020
M. Akman 11/08/20, 12:40 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 3 hafta sonra Myanmar’a gideceğim iş için. Orada bulunan bir firmayla ortaklık için anlaşma imzalayacağız. Şirketin yurt dışı temsilcisi ben olduğumdan dolayı orada bulunmam gerekecek. Bir grupla birlikte seyahat edeceğiz. İş arkadaşlarım gerekli araştırmaları yapmış fakat net bir fiyat bilgisine ulaşamamışlar. Sanırım vize başvuruları türden türe değişiklik gösteriyor. Vize için ödeyeceğimiz başvuru ücretleri şirket bünyesi tarafından karşılanacak. Bu sebeple belli bir bütçe öne sürmemiz ve buna göre hazırlıkların yapılması gerekiyor. Şu an için herhangi bir vize şirketiyle çalışmıyoruz. Dört kişi seyahat edeceğiz, hepimizin bordo pasaportu var. Eğer vize işlemleri için gerekliyse pasaport yenileme işlemi de yapacağız. Şahsımın pasaportunun geçerlilik süresinin bitmesine 3 yıl var. Diğer arkadaşlarımın da bu şekilde olduğunu tahmin ediyorum. Vize için kişi adına ödememiz gereken ücreti belirtirseniz sevinirim. Myanmar vize ücreti 2020 yılında ne kadarlık bir tutar olarak belirlendi? İyi çalışmalar.
Yeşil Pasaporta Myanmar vizesi
C. Çakmak 11/08/20, 12:37 Cevabı Görüntüle
Selam, önümüzdeki ayın sonunda, 25 Temmuz ve civarı bir tarihte Myanmar’da olmak istiyorum. Geçen seneki Yunanistan seyahati dahil olmak üzere birkaç ülkeye yolculuğumda vize almam gerekmemişti. Yeşil pasaportum var, bundan dolayı bazı ülkelere giderken vize almama gerek kalmıyor. Tabi bundan 4 sene önceki bir yurt dışı seyahatimde vize almak zorunda kalmıştım. Sanırım bazı ülkeler vize muafiyeti uygularken, bazıları da uygulamıyor. Peki Myanmar’da bu durum nasıl işliyor? Seyahatimin sıkıntıya girmesini istemiyorum çünkü uçuşumu ayarladım ve biletimi aldım. Bu sebeple, herhangi bir aksaklık yaşarsam uçak biletlerim de yanacak. Yeşil pasaporta Myanmar vizesi almam gerekiyor mu? Eğer vize başvurusu yapmam gerekiyorsa ne gibi adımlar izlemeliyim? Myanmar vizesi kaç günde çıkar acaba? Ayrıca pasaport sürem vize almamı etkiliyor mu? Eğer etkiliyorsa bunu nasıl engellerim ya da nasıl bir çözüm bulabilirim? Hızlı geri dönüş alabilirsem çok sevinirim. İyi çalışmalar.
Myanmar E-vize
Y. Sezen 11/08/20, 12:28 Cevabı Görüntüle
Selam, ben daha önce Myanmar’a vize başvurusu yapmış ve gitmiştim. Bu seyahatimin üzerinden yaklaşık 3 sene kadar geçti. Ben tek yaptığım seyahatte ülkeyi çok beğenmiştim, bu seneki tatilimde de bir arkadaşımı götürmek istiyorum. Vize işlemlerinde bir değişiklik var mı yoksa aynı prosedür mü işliyor? Arkadaşım gri pasaport sahibi, çoğu ülkeye vizesiz gittiğini söylüyor. Myanmar’a da vize almadan gidebilir mi? Benim bordo pasaportum var ve daha önce 10 yıllık olarak almıştım bu pasaportu. Almamın üzerinden 5 sene geçti, hali hazırda 5 sene daha bu pasaportumu kullanmayı düşünüyorum. Bu sıralar elektronik vize sistemi diye bir durumdan haberim oldu. Myanmar e-vize uygulaması var mı? Böyle bir durum varsa nasıl faydalanabiliriz? Balıkesir’de yaşıyorum, bu başvuruyu yapmak için arkadaşımla birlikte bir yere gitme, konsolosluğa başvurma gibi bir imkânımız yok. Bu yüzden e-vize üzerinden vize alma imkânımız varsa bundan faydalanacağız. Yardımcı olabilir misiniz?
Myanmar Vize İstiyor Mu?
D. Aktosun 11/08/20, 12:23 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Kurban Bayramı’nda izinli olacağım için Myanmar’da çalışan erkek kardeşimin yanına ziyarete gideceğim. Yolculuğuma çok kısa bir zaman kaldı fakat gerekliliklerle ilgili araştırma yapmaya çok fazla vaktim olmadı. Çok yoğun çalışıyorum, tatil için de yalnızca bayram tarihlerini ayarlayabildim zaten. Kardeşim 6 aydır orada çalışıyor. Bayramda yanına giderek sürpriz yapmak istiyorum. Pasaportum bordo ve 3 yıllık. Yaklaşık 8 ay önce pasaportumu aldım ve birkaç ülkeye vize alarak gittim. Myanmar’a giderken de vize almam gerekiyor mu acaba? İşim sebebiyle vize başvurusuna ayıracak vaktim neredeyse yok. Dolayısıyla en hızlı ve en çabuk nasıl vize alabileceksem o şekilde başvuru yapmam gerekiyor. Ya da vize almadan direkt olarak seyahat gerçekleştirmeliyim. Myanmar vize istiyor mu acaba? Eğer vize almam gerekiyorsa hangi konsolosluğa gitmeliyim ya da başka bir çözüm var mı bunun için? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, iyi çalışmalar.
Myanmar Kapıda Vize
K. Uymaz 11/08/20, 12:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba, bu yaz sonunda Myanmar’a tatil yapmaya gitmek gibi bir planım var. Ülkede gezilecek pek çok turistik yer olduğunu, önemli tarihi yapıların bulunduğunu duymuştum. Bu tatili eşimle birlikte planladık ve yanımızda çocuğumuzu da götüreceğiz. Henüz hiçbirimizin pasaportu yok, bu hafta içinde hepimiz için pasaport başvurusu yapacağım. Alacağımız pasaport yüksek ihtimalle Umuma mahsus pasaport olacak. Kaç yıllık pasaport için başvuru yapacağım önem teşkil ediyor mu acaba? Bir sorum daha olacak. Myanmar vizesi almak için yapılacak başvurular Türkiye’de mi tamamlanıyor yoksa oraya giderek vize almak gibi bir şansımız var mı? Bazı ülkelerin havaalanında vize alma uygulamasını kullandıklarını daha önce yurt dışına çıkan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla biliyorum. Myanmar için de böyle bir durum söz konusu mu acaba? Myanmar kapıda vize uygulamasını kullanıyor mu? İyi günler dilerim.