x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Myanmar Vizesi, Balıkesir

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Balıkesir ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak Balıkesir ili ve Bandırma, Gönen, Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Susurluk, Sındırgı, Savaştepe, Marmara, Manyas, Kepsut, Karesi, İvrindi, Havran, Gömeç çevre iller olan Çanakkale, Manisa, Kütahya illeri ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Balıkesir ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubemize +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Balikesir@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

 Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - Balıkesir

Umuma Mahsus (bordo) pasaport, Hizmet (gri) pasaportu, Hususi (yeşil) pasaport ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Myanmar’a yapacak oldukları seyahat gerekçesi ne olursa olsun Myanmar Elektronik Vizesi alma mecburiyetleri vardır.
Myanmar Devleti’nin Ülkemiz sınırları içinde dış temsilcilik olarak yalnızca Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu bulunmaktadır ve diplomatik yetkiye sahip olan tek yetkilidir. Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ve Myanmar Konsolosluğu bulunmamaktadır.
Myanmar’a gerçekleştirecek olduğunuz ziyaret süreniz 90 (3 ay) günü aşıyor olacak ise, seyahat nedenlerinize uygun olarak hazırlamış olduğunuz evrakları içeren Myanmar Vize Başvuru dosyasıyla birlikte Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için başvuru yapmak zorundadırlar. 

 Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler -Balıkesir

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için danışmanlığını yaptığımız Myanmar Vize türlerini sizler için ana başlıklar halinde düzenlemiş bulunmaktayız. Myanmar Vize Başvurusu yapacak olan vatandaşlarımız için derlemiş olduğumuz aşağıda yer alan mevcut seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın hazırladığı Myanmar Vize Başvurusu için gerekli olan 2023 yılı güncel belgelerine, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Seyahat gerekçenizi içeren vize türünün hangi kategori altında olduğu konusunda fikir yürütemiyor veya seyahat sebebinizin yukarıda belirttiğimiz seçenekler altında yer almadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubemizle iletişime geçebilir ve konuda uzman olan ekibimizden bilgi edinebilirsiniz.

 Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Balıkesir

Myanmar Devlet’i Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının faydalanabildiği ve online olarak konsolosluğa gitmelerine gerek kalmadan gerçekleştirilebilen Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Myanmar Elektronik Vize başvurusunu gerçekleştirebilmeniz için öncelikle Online olarak Myanmar Vize Başvuru Formu doldurmanız gerekmektedir.
Dolduracağınız Form üzerinde net bir şekilde görünmesi gereken ve ölçüleri 3.8 cm x 4.8 cm olan bir adet biometrik fotoğrafınızın ve Myanmar Elektronik Vize Başvurusu için gerekli olan evrakların sisteme hatasız ve eksiksiz bir şekilde yüklenmesi sonrasında Myanmar Elektronik Vize müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır. 
Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu İngilizce ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Elektronik Vize Başvurunuz ancak Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması halinde işleminiz onaylanacaktır.
Elektronik Vize Sisteminin Vize Başvurunuzu onaylaması akabinde başvuru yapan kişinin, Myanmar Vize ücretini ödeyebilmesi için kredi kartı ile gerçekleştirecek olduğu ödeme bölümüne yönlendirilecektir. Başvuru sahibinin mail adresine yönlendirilmiş olan Onay Mektubu (ApprovalLetter) aracılığı ile ortalama olarak 3 ay (90 gün) içerisinde Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapma hakkına sahip olacaklardır.
Myanmar’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan kişilerin mail adreslerine iletilmiş olan Onay Mektubu (ApporovalLetter), Myanmar’a iş maksadı ya da ticari ziyaret amacıyla yapılan Vize Başvurularda 70 günlük tek girişli bir vize hakkı sunuyor olacakken; Myanmar’a turistik seyahat için vize başvurusu yapan kişiye 28 günlük olan ve tek girişli hakkına sahip oldukları bir vize hakkı sağlayacaktır. 

 Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Balıkesir

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması sonrasında yapılacak olan Elektronik Başvuru işleminin başlamasıyla birlikte Konsolosluklarda yoğunluk oluşmaması durumunda ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklar içerisinde oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da etkileyecek etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şube numaramız olan +90 (266) 225 50 20 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Balikesir@eagvs.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';