x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru, Konya

Değerli misafirimiz, Euroasia Global Visa Services Konya şubesi olarak sizin için hazırladığımız Myanmar Vize Başvurusu öncesinde yapmanız gerekenleri, hazırlamanız gereken belgeleri kapsayan yazımıza hoş geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya şubemiz uzmanları tarafından hazırlanmış yazıda; Konya ve çevresinden başvuru yapanlar için başvuru süreçlerini, yol gösterici adımları, vize başvuru sırasında yapmanız gerekenleri, 2023 güncel evrak listesini ve pek çok ön bilgiyi okuyabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya şubesi olarak, başta Konya ve Derebucak olmak üzere; Ahırlı, Akören, Akşehir, Yalıhüyük, Taşkent, Seydişehir, Selçuklu, Derbent, Emirgazi, Doğanhisar, Tuzlukçu, Altınekin gibi ilçelerimizden bizi arayabilirsiniz. Ayrıca; Karaman, Antalya, Isparta, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Afyonkarahisar, Ankara, Eskişehir gibi çevre illerimizden de bizimle iletişime geçebilir, Myanmar vize başvurusunda bulunabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya şubemize +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir, eğer isterseniz konya@eagvs.com ‘a mail atarak iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için www.eagvs.com adresinden Konya ve çevresindeki müşterilerimiz için CANLI DESTEK hattımızı faaliyete geçirdiğimizi bilmenizi isteriz.

Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? – Konya

Myanmar’a vize başvurusunda bulunurken ister (Gri) Hizmet pasaportunuz, ister (Bordo) Umuma Mahsus pasaportunuz, ister (Yeşil) Hususi pasaportunuz, ister (Siyah) diplomatik pasaportunuz olsun, Myanmar devleti tarafından Myanmar Vizesine tabii tutulursunuz. 
Myanmar’a yapacağınız vize başvurusundan önce seyahat planlamanızı beraber çalıştığınız vize uzmanımızla paylaşmanız sizin için en doğru olanı olacaktır. Myanmar’a seyahat planınız eğer 90 (3 ay) gün üzerindeyse klasik vize başvurusundan daha farklı evraklar hazırlamanız gerekmektedir. Gerekli evrakları vize uzmanımız ile paylaştıktan sonra yahut kendi başınıza vize başvurusu yaparken Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) Başvurusu yapmanız gerekmektedir.
Myanmar devletinin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ya da Myanmar Konsolosluğu bulunmamaktadır. Ülkemizde Myanmar dış temsilcilik görevini Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu yürütmektedir. Ayrıca Myanmar dış temsilciliği adına Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olan tek yerdir.

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Konya

Myanmar vize başvurusunda bulunmadan önce Euroasia Global Visa Services Konya şubesi uzman yetkilileri olarak sizler için derlediğimiz ve 2023’a uygun güncel şekilde hazırladığımız belge listemizi aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıda seyahat planınıza uygun olan seçeneğin üzerine tıklayarak, başvuru yapmak istediğiniz vize türünün gereken belgelerine, belgelerin geçerlilik süresine ve nereden alınacağı gibi derin bilgiler ve ön bilgilere ulaşabilirsiniz.
Seyahat planlamanız arasında aşağıdaki seçeneklerden birisini göremediyseniz Euroasia Global Visa Services Konya şubemizle iletişime geçerek yetkililerimizden destek talep edebilirsiniz. 
Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce beraber çalıştığınız vize uzmanımıza pasaportunuzun resimli sayfasının bilgisayardan taratılmış halini, yüz hatlarınızın tam olarak gözüktüğü bir adet biyometrik fotoğrafınızı, iş ve adres bilgilerinizi ve varsa Myanmar’a giriş yapacağınız havaalanı bilgilerini e-posta yolu ile elektronik ortam üzerinden göndermeniz gerekmektedir. 

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Konya

Myanmar devleti, diğer dünya ülkeleri gibi internetin yaygınlaşması ile beraber daha çok tercih sebebi olan Elektronik Vize Başvuru türünü başlatmış bulunmaktadır. Elektronik vize başvuru türü, klasik vize başvuru türünden farklı olarak konsolosluğa gitmeden internet üzerinden vize alma rahatlığını sağlar. Kolaylığı ve pratikliği kadar büyük bir dikkat isteyen Elektronik Vize Başvurusu, küçük bir harf hatasında bile vizenizin çıkmamasına ya da beklenmeyen sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Elektronik vize başvurusu yaparken vize şirketlerine danışmanızı ve vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz.
Myanmar e-vize başvurusu yaparken Myanmar Vize Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde ve İngilizce olarak doldurmanız gerekmektedir. Vize uzmanımız Myanmar E-Vize başvuru formunu eksiksiz ve dikkatli şekilde sizin için dolduracaklar. Eksiksiz ve İngilizce olarak doldurulan Myanmar Vize başvurusundan sonra vize sonuçlarınız hakkında vize uzmanımız size gerekli bilgileri iletecekler. 
Myanmar vize başvuru ücretlerini vize başvurusu yapılmadan önce yatırmanız gerekmektedir. Myanmar vize başvuru ücretleri içerisinde harç ödemeleri, danışmanlık ücretimiz bulunmaktadır.  Myanmar vize harç bedeli ve hizmet bedelimiz uzmanlarımız tarafından vize başvurusundan önce size iletilir. Myanmar vize ödemesi yapıldıktan sonra uzmanlarımız tarafından Myanmar vize başvuru işlemi gerçekleştirilir.

Myanmar Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? – Konya

Değerli ziyaretçimiz, Myanmar’a yapacağınız vize başvurusu için gerekli evrak ve ödemelerden sonra uzmanlarımız tarafından sizin adınıza Myanmar vize başvurusu yapılır. Myanmar vize başvurusu sonuçlanma tarihi Myanmar Göçmenlik Ofisi yoğunluğuna, Myanmar’ın dini ve milli tatillerine göre aksama gösterebilir.
Myanmar vizesi ne zaman çıkar: Myanmar Vizesi 3 (Üç) iş günü içerisinde sonuçlanır, onay mesajınız uzmanlarımız tarafından size iletilir.
Sevgili ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Konya şubemiz uzmanları tarafından sizin için hazırlanmış olan Myanmar Vize yazımızı okudunuz. Myanmar’a vize alırken yapmanız gerekenler, gerekli belgeler, belgelerin geçerlilik süresi gibi ön bilgileri ve Myanmar vize ücreti, kaç günde sonuçlanır gibi derin bilgileri bu yazıda okuyabilirsiniz.
Myanmar’a vize almak için Euroasia Global Visa Services Konya şubemizin vize uzmanlarından hizmet almak için +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu tuşlayarak bize ulaşabilir ya da konya@eagvs.com ‘a mail atarak iletişime geçebilirsiniz.
Aklınızdaki sorular için faaliyete geçirdiğimiz www.eagvs.com CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Konya şubesi.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';