x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru , Antalya

Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi olarak, Myanmar’dan vize alırken dikkat etmeniz gereken hususları ve gerekli belgeleri sunduğumuz yazımıza hoş geldiniz. Myanmar’a vize başvurusu yaparken atacağınız adımları, başvuru sırasında yapmanız gerekenleri ve vize başvuru türünüze göre değişen belgeleri deneyimli vize uzmanları tarafından hazırlanmış olan Myanmar Vize Başvurusu başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya şubemiz olarak hazırladığımız yazımızda 2023 güncel evrak listesini, Myanmar vize başvuru sürecine dair adımları ve işlemlerinizi kolaylaştıracak ön bilgileri rahatça bulabilirsiniz.
Myanmar’a vize başvurusu yaparken başta Antalya olmak üzere; Konyaaltı, İbradi, Manavgat, Serik, Aksu, Muratpaşa, Kepez, Döşemealtı, Kemer, Korkuteli gibi ilçeler olmakla beraber; Burdur, Isparta, Konya, Karaman, Mersin, Muğla gibi çevre illerden de bize ulaşabilir, Myanmar’a vize başvuru konusunda hizmet talep edebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi olarak bize ulaşmak için; +90 (242) 255 01 69 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da antalya@eagvs.com ‘a mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Myanmar Vizesine Kimler Başvuruda Bulunabilir? – Antalya

Myanmar’a vize başvurusunda bulunmanız için en baş bir ülke vatandaşı olmanız gerekmektedir. Vize başvurusu yapmadan önce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz, Myanmar Devleti’nin size başvuru izni verip vermediğini öğrenmek için uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Myanmar’a vize başvurusu yapma hakkına sahip olduğunu unutmamalısınız.
Myanmar vize başvurusunda bulunmanız için pasaportunuz olması gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. İster Bordo renk Umuma Mahsus pasaportunuz, ister Gri renk Hizmet pasaportunuz, ister Yeşil renk Hususi pasaportunuz, ister Siyah renk Diplomatik pasaportunuz olsun Myanmar devleti olarak vize şartına tabii tutulursunuz. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvuru yapacağınız tarihten en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerektiğini unutmamalısınız. Pasaport geçerlilik süreniz 6 (Altı) aydan kısa bir süredeyse, Myanmar vize başvurusu için beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmeniz gerekmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar dış işleri ile ilgilenen tek ve tüm yetkiye sahip olan konsolosluk Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğudur.
Aynı zamanda Myanmar vize başvurusu sırasında çalıştığınız vize uzmanımıza kalmak istediğiniz süreyi ve tarih aralıklarını vermeniz gerekmektedir. Myanmar’a yapacağınız seyahatinizin 90 günden (3 ay) daha uzun bir süre olacağını düşünüyorsanız Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) almanız gerekmektedir.
Beraber çalıştığınız vize uzmanımız, vize başvuru öncesi gereken belgeleri size iletir ve gönderdiğiniz belgeleri kontrol ederek, eksik veya hatalı belge olması halinde sizi uyarır ve bilgilendirir.

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Antalya

Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi olarak, uzmanlarımız tarafından sizin için derlediğimiz yazımızda Myanmar vizesi için gerekli olan güncel belgelere, belgelerin geçerlilik süresine, nereden alınacağı gibi inceliklere ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güncel 2023 vize işlem belgeleri ve bilgileri için www.eagvs.com sitemizi takip edebilirsiniz.
Myanmar vize çeşit türlerimiz yukarıda verilmiştir. Myanmar’a almak istediğiniz vize çeşidine tıklayarak “Gerekli Belgeler” sayfasından vize türünüz için gerekli belgeleri bulabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz vize türünü yukarıdaki seçenekler arasında göremiyorsanız Euroasia Global Visa Services Antalya ofisimize arayarak bilgi alabilir ya da siz müşterilerimiz için faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Antalya

Myanmar’ın konsolosluğa gitmeden istediğiniz şehirden ve oturduğunuz yerden vize alabilmeniz için açtığı Elektronik Başvuru seçeneğinizin olduğunu unutmayın. 

Elektronik Vize Nedir?

Elektronik vize, klasik vizeden farklı olarak konsolosluğa gitmeden elektronik ortamda işlem yapmanıza yarar. E-Vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Pratik ve kolaylığının yanında başvuru sırasında yapacağınız en küçük bir harf yanlışı bile vize çıkış işleminize etki edebilir ya da planda olmayan aksaklıklara yol açabilir. E-Vize başvurusu yaparken alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.
Uzmanlarımız elektronik vize başvurusunda bulunurken en baş yolladığınız belgelerin kontrolünü sağlarlar. Myanmar elektronik vize belgelerinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik olma durumunda sizi bilgilendirirler. Belgelerin kontrolünden sonra elektronik vize başvuru formunu sizin adınıza eksiksiz ve İngilizce olarak doldururlar.
Myanmar elektronik vize başvuru formunuzu Myanmar’daki Göçmenlik Ofisi onaylar, başvurunuz onaylandıktan sonra uzmanımız tarafından size onay mesajı gönderilir. Myanmar elektronik vizeniz onaylandıktan sonra başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında Myanmar’a giriş yapabilirsiniz.
Myanmar’a yaptığınız turistik vize başvuru sonucunda 28 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır, ticari vize başvurunuzda ise 70 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır.

Myanmar Vize Başvurum Ne Zaman Onaylanır? – Antalya

Myanmar vize başvurunuz 3 (Üç) iş günü içerisinde sonuçlanır. 
Vizenizin sonuçlarınız Göçmenlik Ofisi yoğunluğuna, gitmek istediğiniz ülkenin dini ve milli bayram tatillerine göre değişkenlik sağlar. Vize sonuçlarınızda gecikme yaşandığı durumda vize uzmanlarımız size gerekçeleri ileteceklerdir.
Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi vize uzmanları tarafından hazırlanmış yazımızın sonuna geldik. Vize işlemlerinizde uzmanlarımızla çalışmak için Euroasia Global Visa Services Antalya şubemize +90 (242) 255 01 69 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da antalya@eagvs.com sitesine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için hazırladığımız www.eagvs.com sitesindeki CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.