x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

+90 (322) 245 01 07

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru, Adana

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanları tarafından sizin için hazırladığımız Myanmar Vize Başvurusu yaparken yapmanız gerekenler, Myanmar Vize Başvurusu için ihtiyacınız belgeler, Myanmar vize başvurusu yaparken adım adım ilerlemeniz gereken adımları işlediğimiz yazımıza hoş geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanları tarafından hazırlanan yazımızda: Myanmar’a vize başvurusuna dair tüm bilgileri, Myanmar’a yapacağınız vize başvuru çeşitlerini, Myanmar vize ücretleri gibi bilgiler yanında, Myanmar Elektronik vize başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği, Elektronik vizenin ne olduğuna dair bilgileri, pasaportunuzun hangi sayfasını taratmanız gerektiği ve biyometrik fotoğrafta dikkat etmeniz gereken hususlara dair ön bilgileri de bulabilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi, Euroasia Global Visa Services İstanbul ana merkezine bağlı bir şubedir. Euroasia Global Visa Services Adana şubemize başta Adana ve Seyhan olmak üzere; Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Ceyhan, Kozan, İmamoğlu, Karataş, Karaisalı, Pozantı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ, Saimbeyli gibi Adana ilçeleri yanı sıra: Osmaniye, Mersin, Kahramanmaraş, Kayseri, Niğde, Karaman, Sivas, Malatya, Nevşehir gibi çevre şehirlerden de bize ulaşabilir, Myanmar vize başvuru hizmeti alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana şubemiz uzmanlarına ulaşmak için +90 (322) 245 01 07 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da adana@eagvs.com sitesine mail atarak uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için faaliyete geçirdiğimiz www.eagvs.com sitesinde bulunan CANLI DESTEK bölümüne de sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimler İçin Geçerlidir? – Adana

Myanmar vize başvurusunda bulunmadan önce beraber çalıştığınız vize uzmanına hangi ülkenin vatandaşı olduğunuzu söylemeniz işlemler açısından en rahatı olacaktır. Myanmar devleti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları dahil neredeyse tüm dünya ülke vatandaşlarına e-vize başvurularını açmış bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz bunu vize uzmanınıza bildiriniz, işlem sırasında problem yaratabilecek tüm detayları vize uzmanlarımız kontrol eder ve problem olması halinde sizin iletişime geçerler.
Myanmar vize başvurusu yaparken en baş pasaportunuz olması gerekmektedir. Vize başvurusu öncesi bir pasaporta sahip değilseniz pasaport almanız gerekmektedir. Myanmar devleti tarafından vizeye tabii tutulduğunuz pasaport türleri şu şekildedir; (Gri) Hizmet Pasaportu, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ve (Siyah) Diplomatik pasaport. Yukarıda verilen pasaport türlerinden hangisine sahip olursanız olun Myanmar devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar devleti dış temsilciliğini yapan Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu, Myanmar Konsolosluğu gibi hiçbir konsolosluk bulunmamaktadır. Myanmar konsolosluğuna en yakın dış temsilci Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğudur. Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğunun diplomatik yetkisi ya da vize verme yetkisi bulunmadığı için Myanmar’a vize almak istiyorsanız sadece E-Vize üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
Myanmar’a yapacağınız seyahat planınızı vize uzmanımız ile paylaşmak, belgelerin farklılaşması açısından vize uzmanımız ve sizin işleminiz için en rahat yol olacaktır. Myanmar’a yapacağınız seyahat 90 gün (3 ay) üzerindeyse, elektronik vize başvurusunu D Tipi Vize yani Uzun Süreli Vize başvurusu olarak yapmanız gerekmektedir.

Myanmar Vize Başvurusu İçin Gerekli Belgeler – Adana

Bu başlığımızın altında Euroasia Global Visa Services Adana şubesi uzmanları tarafından Myanmar Elektronik vize başvurusunda bulunurken yapmanız gerekenleri, izlemeniz gereken adımları ve 2023 güncel belgeleri sizin için derledik.
Vize uzmanımız Myanmar’a sizin adınızaelektronik vize başvurusunda bulunurken ihtiyacı olan belgeler; pasaportunuzun ikinci sayfasının internet ortamında taratılmış hali, yüzünüzün tüm hatlarının çıktığı biyometrik fotoğrafınız, iş ve ev adres bilgileriniz ve eğer varsa uçak bileti ya da Myanmar’a iniş yapacağınız havaalanı bilgileri vize uzmanımızın sizin adına Myanmar’a elektronik vize başvurusunda bulunması için yeterlidir. Elektronik ortamda taratma işlemini daha önce yapmadıysanız size yardımcı olması adına fotoğrafçılara ve kırtasiyelere danışabilirsiniz.

Elektronik vize nedir?

Elektronik vize, internetin hayatımızda yaygınlaşmasıyla beraber tüm dünya ülkeleri tarafından tercih sebebi olmuş olan bir vize başvuru türüdür. Konsolosluğa gitmeden, istediğiniz şehirden ve oturduğunuz yerden elektronik vize başvurusunu açmış olan ülkelere vize alabilirsiniz. Sağladığı kolaylıklar ve pratikliğin yanında dikkatli bir şekilde hazırlanması gereken bir başvuru türüdür. Yapacağınız en küçük bir harf hatasında bile vize işleminiz sekteye uğrayabilir, vizenizin çıkmaması gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken bir vize uzmanı ile çalışmanızı öneririz.

Myanmar’a Başvurulabilecek Vize Türleri – Adana

Myanmar’a başvuruda bulunabileceğiniz vize türleri ve belgeleri aşağıda verilmiştir. Myanmar’a seyahat planınıza uygun olarak başvuruda bulunabileceğiniz vize türünü aşağıdan seçebilir ve seçtiğiniz vize türünün üzerine tıklayarak gerekli belgelerin olduğu sayfaya yönlendirme alabilirsiniz. Eğer Myanmar’a başvuruda bulunmak istediğiniz türün aşağıda bulunmadığını düşünüyorsanız vize uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Yukarıda bulunan ve sizin için uygun olan vize başvuru türünüze tıklayarak gerekli belgelere ulaşabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Adana

Euroasia Global Visa Services Adana şubesi uzmanlarımız tarafından hazırlanmış başlık yazımızda, Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken uzmanlarımızın izlediği adımları okuyabilirsiniz.
Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken en baş yolladığınız belgelerin kontrolünü sağlarlar. Myanmar elektronik vize belgelerinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik olma durumunda sizi bilgilendirirler. Belgelerin kontrolünden sonra elektronik vize başvuru formunu sizin adınıza eksiksiz ve İngilizce bir şekilde doldururlar.
Myanmar elektronik vize başvuru formunuzu Myanmar’daki Göçmenlik Ofisi onaylar, başvurunuz onaylandıktan sonra uzmanımız tarafından size onay mesajı gönderilir. Myanmar elektronik vizeniz onaylandıktan sonra başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında Myanmar’a giriş yapabilirsiniz.
Myanmar’a yaptığınız turistik vize başvuru sonucunda 28 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır, ticari vize başvurunuzda ise 70 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır.

Myanmar Vize Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır – Adana

Myanmar devleti vize başvurularınızı 3 (Üç) iş günü içerisinde sonuçlar. Yalnız vize ile ilgilenen göçmenlik ofisi yoğunluğu, başvuru yaptığınız ülkenin dini ve milli tatillerinin tarihi sonuç açıklama tarihinizde aksaklıklar yaratabilir. Vize sonuçlarınızda oluşacak herhangi bir problemde yahut gecikmede vize uzmanımız sizi bilgilendirecektir.
Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanları tarafından hazırlanmış olan Myanmar Vize işlemleri, Myanmar vize için gereken belgeler ve 2023 güncel vize belgeleri yazımızı okudunuz. Euroasia Global Visa Services Adana şubemize ulaşmak için +90 (322) 245 01 07  numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz ya da adana@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz sorular için faaliyete geçirdiğimiz www.eagvs.com sitesinde bulunan CANLI DESTEK bölümüne sorularınızı iletebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia global Visa Services Adana Şubesi.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';