x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 91

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Myanmar Vizesi, İzmir

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak sizler için hazırladığımız İzmir ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak İzmir ili ve Aliağa, Buca, Bornova, Beydağ, Bergama, Bayraklı, Bayındır, Balçova, Foça, Dikili, Çiğli, Çeşme, Güzelbahçe, Gaziemir, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Karaburun, Karabağlar, Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Selçuk, Seferihisar, Urla, Torbalı, Tire ilçeleri, çevre iller olan Aydın, Manisa, Uşak, Denizli ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. İzmir ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services İzmir Şubemize +90 (232) 335 03 91 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da izmir@eagvs.com adresi üzerinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - İzmir

Myanmar Devleti Ülkemizden Myanmar'a seyahat edecek olan Hususi (yeşil) pasaport ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi vatandaşlarımız dahil olmak üzere Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hizmet (gri) pasaportu sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gerçekleştirmeyi planladıkları ziyaretleri öncesinde seyahat gerekçeleri her ne olursa olsun Myanmar Vizesi alma zorunlulukları vardır.
Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu Myanmar Devleti'nin ülkemizdeki tek dış temsilciliğidir ve diplomatik yetkiye sahip olan tek Konsolosluktur. Ülkemizde Myanmar Başkonsolosluğu, Myanmar Büyükelçiliği ve Myanmar Konsolosluğu yer almamaktadır.
Myanmar’a gerçekleştirmeyi planlamış olduğunuz ziyaretinizin süresinin 90 (3 ay) günü aşabilme durumu halinde, seyahat etme sebebinize uygun olarak hazırlamanız gereken evrakları içeren Myanmar Vize Başvuru dosyasıyla birlikte Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için başvuru yapmanız gerekmektedir. 

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler - İzmir

Sizlere atacağınız adımları kolaylaştırmak adına hazırlamış olduğumuz bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak siz ziyaretçilerimize danışmanlığını yaptığımız Myanmar Vize türlerini ana başlıklar halinde düzenlemiş bulunmaktayız. Myanmar Vize Başvurusu yapmayı planlamış olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için derlemiş olduğumuz aşağıda yer alan seyahatlerinin gerekçelerini kapsayan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın hazırladığı Myanmar Vize Başvurusu için gerekli olan 2023 yılı güncel belgelerine, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine ulaşabilirsiniz.
Seyahatinizi gerçekleştirme gerekçenizi içeren Myanmar Vize Türü hakkında karar veremiyor veya seyahat sebebinizin sizler için sıraladığımız başlıklar altında yer almadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services İzmir Şubemizle iletişime geçebilir ve konuda uzman olan ekibimizden bilgi edinebilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Myanmar Devlet’i Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına online olarak yapılabilen Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. Bu sayede Konsolosluğa bizzat gitmenize gerek kalmamaktadır.
Online olarak yapacak olduğunuz Myanmar Vize Başvuru Formu doldurmanız ardından Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz.
Dolduracak olduğunuz Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu İngilizce olacak şekilde eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmuş olması büyük önem arz etmektedir. Eksik evrak olması ya da küçül hatalar dahi Myanmar Elektronik Vize Başvurunuzun olumsuz cevap almasına sebep olabilir. Elektronik Vize Başvuru Formu üzerinde net bir şekilde görünmesi gereken ve ölçüleri 3.8 cm x 4.8 cm olan bir adet biometrik fotoğrafınızın taratılmış olması ve gerekli olan evrakların başvuru sistemine hatasız ve eksiksiz bir şekilde yüklenmesi ardından Myanmar Elektronik Vize müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır. 
Elektronik Vize Sisteminin Vize Başvurunuzu onaylaması ardından sonraki adım olan online başvuru sistemi başvuru yapan kişinin, Myanmar Vize ücretini ödeyebilmesi için kredi kartı ile gerçekleştirecek olduğu ödeme bölümüne yönlendirildiği sayfa gelecektir. Başvuru sahibinin e-posta adresine iletilecek olan Onay Mektubu (ApprovalLetter) ile birlikte 3 ay (90 gün) içerisinde gerçekleştirmeleri gereken ve Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapmaları gerekmektedir.
Myanmar Vizesi alabilmek için Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının e-posta adreslerine gönderilmiş olan Onay Mektubu (ApporovalLetter), Myanmar’a ticari sebeplerden ötürü ya da iş amacı ile yapılan Vize Başvurularında 70 günlük tek girişli bir vize hakkı sunuyorken; Myanmar’a turistik amaçlarla ziyaretlerini gerçekleştirmek için vize başvurusunda bulunmuş olan kişilere 28 günlük olan ve tek girişli hakkına sahip oldukları bir vize hakkı sağlayacaktır. 

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - İzmir

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz belirtilen ebatlarda olan biometrik fotoğrafınızın net bir şekilde görünmesi ve hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması halinde yapılacak olan Elektronik Başvuru işleminin başlaması sonrasında Konsolosluklarda yoğunluk oluşmaması halinde ortalama olarak 1 ila 3 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecinin Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar ve konsolosluklar içerisinde oluşabilecek olan yoğunluk değişiklik göstermesine neden olabilecek etkenlerdendir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services İzmir Şube numaramız olan +90 (232) 335 03 91 telefonumuzdan irtibata geçebilir, izmir@eagvs.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.