x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Ankara@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru , Ankara

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Ankara ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Ankara ili ve Akyurt, Yenimahalle, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Şereflikoçhisar, Sincan, Pursaklar, Polatlı, Nallıhan, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Eskişehir, Bolu, Sakarya illeri ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Ankara ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemize +90 (312) 963 05 07 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Ankara@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.
 

 Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

 
Hizmet (gri) pasaportu, Umuma Mahsus (bordo) pasaport, Hususi (yeşil) pasaport ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Myanmar’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Myanmar Elektronik Vizesi almak zorundadırlar.
Myanmar Devleti’nin Ülkemizde dış temsilcisi olarak Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ve Myanmar Konsolosluğu yer almamaktadır. Myanmar dış temsilcilik görevini Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu yürütmekte ve diplomatik yetkiye sahip tek yetkilidir.
Myanmar’a yapacak olacağınız seyahat planınız eğer 90 (3 ay) günün üzerinde ise seyahat amacınıza uygun evraklarla hazırlamış olduğunuz başvuru dosyası ile Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için müracaat etmeniz gerekmektedir. 
 

 Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Ankara

 
Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Myanmar vize çeşitlerini sizler için derledik. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz aşağıda yer alan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın derlemiş olduğu Myanmar Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Seyahat gerekçenizi kapsayan vize türünün hangi başlık altında olduğuna karar veremiyor veya seyahat gerekçenizin bu ana başlıklar altında bulunmadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

 Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Myanmar Türkiye vatandaşlarının faydalanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Myanmar E-vize başvurusu için Online Myanmar Vize Başvuru Formu doldurmanız gerekmektedir.
Form üzerine 3.8 cm x 4.8 cm ölçülerinde olan bir biometrik fotoğrafınızın ve Myanmar Elektronik Vize Başvurusu için gerekli evrakların sisteme yüklenmesi ile müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır. 
Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu eksiksiz ve İngilizce olarak yanıtlamanız gerekmektedir. Başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması halinde işlem onayı gelmektedir.
Sistem onayının ardından başvuru yapan vatandaşın, Myanmar Vize ücretini ödeyebilmesi için kredi kartı ile tahsilat bölümüne yönlendirilecektir. Başvuru sahibinin e-mail adresine gönderilecek olan Onay Mektubu (Approval Letter) ile 90 (3 ay) gün içinde Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapma hakkına sahip olacaklardır.
Myanmar’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan kişilerin mail adreslerine gelecek olan Onay Mektubu, Myanmar’a turistik seyahat için vize başvurusu yapan kişiye 28 günlük tek girişli vize hakkı sağlarken; Myanmar’a iş görüşmesi ve ticari ziyaret amacıyla yapılan başvurularda 70 günlük tek girişli vize hakkı sunacaktır.
 

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Ankara

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz hazırlamanız gereken evrakların tamamlanması sonrasında yapılacak olan başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da değiştirebilecek etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Ankara Şube numaramız olan +90 (312) 963 05 07 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Ankara@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.
 
 

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';