x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

0252 275 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru, Bodrum

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Myanmar’a vize başvurusunda bulunmanız konusunda dikkat etmeniz gerekenleri ve gerekli belgeleri sunduğumuz yazımıza hoş geldiniz. Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemiz olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Euroasia Global Visa Services Bodrum ve çevresinden gerçekleştireceğiniz Myanmar vize başvurularınız için gerekli ve güncel belgeleri sitemizden takip edebilirsiniz. 2023 güncel evrak listesi, adımlarınızı kolaylaştıracak güncel ön bilgileri size özel hazırladığımız yazılar ile rahatça edinebilir, istediğiniz ülkenin istediğiniz şubelerinden nasıl başvuru yapacağınıza, hangi belgelerin gerekli olduğuna ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi olarak, Muğla ve Bodrum başta olmak üzere; Dalaman, Datça, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Seydikemer, Ula, Yatağan gibi ilçelerden ve; Antalya, Burdur, Aydın, İzmir, Denizli, Uşak, Isparta gibi çevre illerden de bizimle iletişime geçebilir, Myanmar vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Myanmar Vize Başvurusu Yapmak İçin Gerekenler – Bodrum

Myanmar vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun olması gerektiğini unutmamalısınız. Gri Hizmet pasaportunuz, Umuma mahsus bordo pasaportunuz, yeşil Hususi pasaportunuz veya Diplomatik siyah pasaportunuzun Myanmar vize başvurusunda bulunmadan önce hazır olması gerekmektedir. Yukarıdaki herhangi bir pasaport türüne sahip olsanız da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak Myanmar için vize şartına tabii tutulursunuz.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ya da Myanmar Konsolosluğu bulunmamaktadır. Myanmar dış temsilciliği görevini yürüten tek konsolosluk Ankara Myanmar Fahri konsolosluğudur. Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu vize vergi yetkisine ya da diplomatik yetkiye sahip değildir, bu yüzden Myanmar’a vize başvurunuzu ancak Elektronik Vize başvurusu seçeneği ile yapabilirsiniz.

Elektronik vizenin önemi nedir?

Elektronik vize, internetin hayatımızda yaygınlaşmasıyla beraber tüm dünya ülkeleri tarafından tercih sebebi olmuş olan bir vize başvuru türüdür. Myanmar devleti, diğer dünya ülkeleri gibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Elektronik Vize başvurusunu açmış bulunmaktadır. Elektronik vize başvurusunun en önemli yanı Bodrum gibi istediğiniz herhangi bir şehirden, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan internet üzerinden vizenizi rahatlıkla çıkartmanızdır. E-Vize zahmetsiz ve kolay olduğu kadar dikkatli şekilde, eksiksiz olarak başvuru yapılması gereken bir Vize türüdür. Yapacağınız en küçük harf hatası vizenizin çıkmasına engel olabilir ya da hesapta olmayan aksilikler yaşayabilirsiniz. E-vize başvurusu yaparken vize konusunda uzmanlaşmış olan vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.
Myanmar’a seyahat etmeden önce beraber çalıştığınız vize uzmanınıza kaç günlük bir seyahat planı yaptığınızı söylemeniz, işlemleriniz ve belgeleriniz açısından önemlidir. Seyahat planınız eğer 90 gün (3 ay) üzerindeyse uzun süreli vize (D tipi vize) başvurunuzda bulunmanız gerekir. Gerekli belgeleri uzmanımız tarafından daha detaylı şekilde öğrenebilir ve vize uzmanımıza ulaştırabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Belgeler – Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi olarak Myanmar vize başvurusu yaparken gerekli olan belgelere ve bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Myanmar’a seyahat türünüz için gereklere ulaşmak için, vize başvuru türleri aşağıda verilmiştir. Aşağıdaki herhangi bir vize başvurunu türünü seçerek, uzmanlarımız tarafından güncel olarak hazırlanmış olan belgelere ulaşabilirsiniz.
Yukarıda belirtilen vize türlerden birisi sizin Myanmar’a vize gerekçenizi içermiyorsa, Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesine ulaşabilir ya da www.eagvs.com sitesinden siz değerli müşterilerimiz için faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi uzmanlarımız tarafın dan hazırlanmış başlık yazımızda, Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken uzmanlarımızın izlediği adımları okuyabilirsiniz.
Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken en baş yolladığınız belgelerin kontrolünü sağlarlar. Myanmar elektronik vize belgelerinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik olma durumunda sizi bilgilendirirler. Belgelerin kontrolünden sonra elektronik vize başvuru formunu sizin adınıza eksiksiz ve İngilizce bir şekilde doldururlar.
Myanmar elektronik vize başvuru formunuzu Myanmar’daki Göçmenlik Ofisi onaylar, başvurunuz onaylandıktan sonra uzmanımız tarafından size onay mesajı gönderilir. Myanmar elektronik vizeniz onaylandıktan sonra başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında Myanmar’a giriş yapabilirsiniz.
Myanmar’a yaptığınız turistik vize başvuru sonucunda 28 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır, ticari vize başvurunuzda ise 70 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır.
.
Biyometrik fotoğrafınız için fotoğrafçılar ile çalışabilirsiniz. Hangi tür vize başvurusunda bulunacağınızı çalıştığınız fotoğrafçıya iletirseniz size biyometrik fotoğraf konusunda yardımcı olacaklardır.
Myanmar’a turistik vize başvurusunda bulunmanız halinde 28 günlük tek girişli vize hakkı kazanmanızın haricinde; Myanmar’a iş için ya da ticari ziyaret amacıyla yapacağınız başvurularda 70 günlük tek girişli vize hakkını kazanırsınız.

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? – Bodrum

Türkiye’den Myanmar’a eksiksiz şekilde yaptığınız başvuru sonrasında vizenizin sonuçlanması ortalama 3 (Üç) iş günü içerisinde olur. Vizenizin sonuçlanma süresi, Myanmar Göçmenlik Ofisi yoğunluğuna, milli ve dini bayram tatillerine göre değişiklik göstereceğini unutmamalısınız. 
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemiz tarafından hazırlanmış olan Myanmar Vize Başvuru işlemleri yazımızın sonuna geliyoruz. Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi olarak, başta Bodrum olmak üzere çevre şehir ve ilçelerden yapmak istediğiniz herhangi bir vize başvurusu için bizi arayabilirsiniz.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';