x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Myanmar Vize Merkezi, Bursa

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Bursa ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak Bursa ili ve Osmangazi, Yenişehir, Orhangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Kestel, Keles, Karacabey, İznik ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Yalova, Kütahya, Bilecik, Sakarya, Kocaeli illeri ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Bursa ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemize +90 (224) 32201 32 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Bursa@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa


Umuma Mahsus (bordo) pasaport, Hizmet (gri) pasaportu, Hususi (yeşil) pasaport ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Myanmar’a yapacak oldukları seyahat gerekçesi ne olursa olsun Myanmar Elektronik Vizesi alma zorunlulukları vardır.
Myanmar Devleti’nin Ülkemiz sınırları içerisinde dış temsilcisi olarak Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ve Myanmar Konsolosluğu yer almamaktadır. Myanmar Devleti dış temsilciliğini Ülkemizde Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu yürütmekte olmakla beraber diplomatik yetkiye sahip olan tek yetkilidir.
Myanmar’a gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz eğer 90 (3 ay) günden fazla olacak ise, seyahat gerekçenize uygun olarak hazırlamış olduğunuz evrakları içeren başvuru dosyası ile Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler -Bursa

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz Myanmar Vize türlerini sizler için ana başlıklar halinde sıraladık. Siz değerli ziyaretçilerimiz için derlemiş olduğumuz aşağıda yer alan mevcut seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızınhazırladığı Myanmar Vize Başvurusu için gerekli olan güncel belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Myanmar Turist Vizesi
Myanmar Ticari Vize
Myanmar Aile Ziyaret Vizesi
Seyahat nedeninizi kapsayan vize türünün hangi seçenek altında olduğu konusunda kararsız kalıyor veya seyahat sebebinizin yukarıda belirttiğimiz başlıklar altında yer almadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemizle iletişime geçebilir ve konuda uzman olan ekibimizden canlı destek alabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Myanmar Devlet’i Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yararlanabildiği ve online olarak konsolosluğa gitmeden gerçekleştirilebilen Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Myanmar Elektronik Vize başvurusu için Online olarak Myanmar Vize Başvuru Formu doldurmanız gerekmektedir.
Form üzerine net bir şekilde görünmesi gereken 3.8 cm x 4.8 cm ölçülerinde olan bir biometrik fotoğrafınızın ve Myanmar Elektronik Vize Başvurusu için gerekli olan evrakların sisteme eksiksiz bir şekilde yüklenmesi ardından Myanmar Elektronik Vize müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır. 
Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu İngilizce ve eksiksiz olarak yanıtlamanız gerekmektedir. Elektronik Vize Başvuru Formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması halinde işleminiz onaylanacaktır.
Elektronik Vize Sisteminin Vize Başvurunuzu onaylaması ardından başvuru yapan bireyin, Myanmar Vize ücretini ödeyebilmesi için kredi kartı ile gerçekleştirecek olduğu tahsilat bölümüne yönlendirilecektir. Başvuru sahibinin mail adresine yönlendirilmiş olan Onay Mektubu (ApprovalLetter) ile 90 (3 ay) gün içinde Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapma hakkına sahip olacaklardır.
Myanmar’a yapacak oldukları seyahat öncesinde Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan kişilerin mail adreslerine iletilmiş olan Onay Mektubu (ApporovalLetter), Myanmar’a turistik seyahat için vize başvurusu yapan kişiye 28 günlük olan ve tek girişli hakkına sahip oldukları bir vize hakkı sağlarken; Myanmar’a iş görüşmesi ya da ticari ziyaret amacıyla yapılan Vize Başvurularda 70 günlük tek girişli bir vize hakkı sunacaktır. 

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Bursa

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması sonrasında yapılacak olan Elektronik Başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 2 ila 3 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklar içerisinde oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da etkileyecek etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Bursa Şube numaramız olan +90 (224)322 01 32 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Bursa@eagvs.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.