x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru, Kayseri

Değerli okuyucumuz, Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi uzmanlarımız olarak sizin için hazırladığımız, Myanmar Vize Başvurusu, Myanmar Vize Başvurusu yaparken yapmanız gerekenler, Myanmar Vize Başvurusu için gereken belgeler, 2023 Güncel evrak dosyalarını hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi uzmanlarımız tarafından hazırlanan yazımızda, Myanmar vize başvurusuna dair tüm bilgileri, Myanmar vize başvuru çeşitleri, Myanmar vizesi ne kadar sürede çıkar gibi derin bilgilerle beraber, Myanmar’a başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekenler, pasaportunuzun hangi sayfasını taratmanız, biyometrik fotoğrafta nelere dikkat etmeniz gerekir gibi ön bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesine nerelerden başvuruda bulunabilirim?

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemize başta Kayseri ve Melikgazi olmak üzere, Develi, Kocasinan, Talas, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla, Özvatan gibi ilçelerden başvuru yapabilirsiniz.Kayseri ilçelerinden farklı olarak; Nevşehir, Niğde, Adana, Kahramanmaraş, Adıyaman, Gaziantep, Malatya, Elazığ, Tunceli, Erzincan, Sivas, Yozgat, Aksaray gibi çevre illerden de bizimle iletişime geçebilir, Myanmar vize başvurusu için hizmet talep edebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi vize uzmanlar temsilcileri ile iletişime geçmek için +90 (352) 353 30 36 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da kayseri@eagvs.com adresine e-posta ile mesajınızı bırakabilirsiniz. Ayrıca aklınızdaki sorulara hızlı yanıtlar bulmanız için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresi CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimler İçin Gereklidir? – Kayseri

Myanmar vize talebinde bulunabilmek için en baş bir dünya ülkesi vatandaşı olmanız gerektiğini unutmayınız. Myanmar vize başvurusunda bulunurken çalıştığınız vize uzmanına hangi uyruktan olduğunuz iletmeniz gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmamanız halinde vize başvuru sürecinde değişiklikler yaşanabilir.
(Gri) Hizmet pasaportunuz, (Bordo) Umuma Mahsus pasaportunuz, (Yeşil) Hususi pasaportunuz ve (Siyah) Diplomatik pasaportunuz olsa dahi Myanmar Devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Ülkemizde Myanmar Devleti dış temsilciliğini yapan tek yer Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğudur, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar Başkonsolosluğu, Myanmar Büyükelçiliği ve Myanmar Konsolosluğu bulunmamaktadır. Myanmar Devletinin dış temsilciliğini yapan ve diplomatik yetkiye sahip tek yer Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğudur. Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğunun vize vermeye yetkisi yoktur, Myanmar vize başvurusunu ancak Elektronik vize başvurusu olarak yapabilirsiniz.
Myanmar’a yapacağınız seyahat planlamasını beraber çalıştığınız vize uzmanınız ile paylaşmanız gerekmektedir. Myanmar’a seyahat planınız 90 gün (3 ay) üzerindeyse başvurunuzu Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) olarak yapmanız gerekmektedir.

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Kayseri

Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi vize uzmanları olarak sizin için hazırladığımız bu başlıkta Myanmar Vize çeşitlerini ve gerekli olan belgeleri bulabilirsiniz.
Myanmar’a sadece Elektronik Vize başvurusunda bulunabileceğinizi unutmayınız. Başvuruda bulunmadan önce vize uzmanınıza gerekli olan belgeleri e-posta yolu ile eksiksiz bir şekilde ulaştırmanız gerekmektedir. Vize uzmanlarımız belgelerinizi inceledikten sonra herhangi bir hatalı ya da eksik belgede size bilgilendirmede bulunurlar.
Myanmar’a E-Vize başvurusu yaparken gerekli belgeler şu şekildedir; pasaportunuzun fotoğraflı olan bölümünü tarayıcı aracılığıyla taratılmış hali, yüz hatlarınızın tamamen ortada olduğu ve arka fonun beyaz olduğu biyometrik fotoğrafınız, iş ve ev adres bilgileriniz bir de eğer varsa Myanmar’a giriş yapacağınız havaalanı bilgileriniz, uzmanlarımızın adınıza e-vize başvurusunda bulunması için yeterlidir.
Myanmar E-vize başvuru türleri yukarıda maddeler halinde verilmiştir. Myanmar’a hangi tür vize üzerinden başvuruda bulunmak isterseniz yukarıdaki seçeneklere tıklayabilir, başvuru türünüzün gerektirdiği belgelere ulaşabilirsiniz. Eğer yukarıdaki seçenekler arasında başvuru türünüzü göremediyseniz Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemiz uzmanları ile iletişime geçebilir ya da çalıştığınız vize uzmanına bildirebilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Kayseri

Myanmar’a vize başvurusunda bulunmadan önce, Myanmar’ın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde vize işlemleri ile ilgilenen herhangi bir Konsolosluk ya da Başkonsolosluğu bulunmadığı için Myanmar’a sadece Elektronik Vize başvurusu yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

Elektronik Vize Nedir?

Elektronik vize, konsolosluğa gitmeden, Türkiye’nin her şehrinden başvuru yaparak sahip olabileceğiniz bir vize türüdür. Elektronik vize, kolaylığı kadar dikkat de isteyen bir vize başvuru çeşididir, yapacağınız en küçük bir harf yanlışı vizenizin çıkmamasına ya da işleminizin uzamasına neden olabilir. Elektronik vize başvurusu yaparken deneyimli bir vize uzmanı ile çalışmanızı öneririz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi vize uzmanları adınıza vize başvurusu yaparken şu adımları izlerler: Uzmanlarımız elektronik posta ile gönderdiğiniz belgeleri inceledikten sonra sizin adınıza Myanmar Elektronik vize başvurusu yapılır. Vize başvurunuzun Myanmar Göçmenlik Ofisi tarafından onaylanması gerekmektedir. Myanmar Elektronik vizeniz onaylandığı an vize uzmanlarımız tarafından size onay mesajı gönderilir. Myanmar Elektronik Vizeniz onaylandığı andan itibaren başvuru yaptığınız tarihler içerisinde Myanmar’a giriş yapabilirsiniz.
Myanmar’a yaptığınız turistik vize başvurusunda 28 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır, ticari vize başvurunuzda ise 70 günlük vize hakkınız bulunmaktadır.

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Kayseri

Myanmar’a başvurduğunuz vize başvurusunun sonuçlanma tarihi Myanmar Göçmenlik Ofisinin yoğunluğuna ve Myanmar dini, milli tatillerine göre değişkenlik sağlar. Myanmar vize başvurunuz onaylandığı an uzmanlarımız tarafından bilgilendirilirsiniz. Myanmar vize başvurusu sırasında herhangi bir sorun yaşanmadığı sürece e-vize başvurunuz 3 (Üç) gün içerisinde sonuçlanır.
Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi vize uzmanlarımız tarafından yazılmış bilgilendirme yazımızı okudunuz. Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemize ulaşmak için +90 (352) 353 30 36 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da kayseri@eagvs.com adresine e-posta mesajı ile ulaşabilirsiniz.
Aklınızda kalan soruları sorabilmeniz için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresinde bulunan CANLI DESTEK üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.
Keyifli yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.