x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 28 10

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com - ask@eagvs.com

Myanmar Vizesi, İstanbul

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak sizler için hazırladığımız İstanbul ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak İstanbul ili ve Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Beyoğlu, Beylikdüzü, Beykoz, Beşiktaş, Bayrampaşa, Başakşehir, Çatalca, Çekmeköy, Eyüpsultan, Esenyurt, Esenler, Fatih, Güngören, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Kartal, Kağıthane, Kadıköy, Pendik, Maltepe, Şişli, Şile, Sultangazi, Sultanbeyli, Silivri, Sarıyer, Sancaktepe, Zeytinburnu, Üsküdar, Ümraniye, Tuzla ilçeleri, çevre iller ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubemize +90 (212) 963 28 10 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da help@eagvs.com ya da ask@eagvs.com adresleri üzerinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - İstanbul

Hususi (yeşil) pasaport ve Diplomatik (Siyah) pasaport dahil olmak üzere Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hizmet (gri) pasaportu sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Myanmar’a gerçekleştirmeyi planladıkları ziyaretleri öncesinde seyahat gerekçeleri her ne olursa olsun Myanmar Vizesi almakla mükelleflerdir.
Myanmar Devleti’nin Ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu Myanmar Devleti'nin ülkemizdeki tek dış temsilciliğidir ve diplomatik yetkiye sahip olan tek yetkilidir. Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ve Myanmar Konsolosluğu bulunmamaktadır.
Myanmar’a gerçekleştirecek olduğunuz seyahat sürenizin 90 (3 ay) günü aşma durumu varsa, seyahat nedenlerinize uygun olarak hazırlamış olduğunuz evrakları içeren Myanmar Vize Başvuru dosyasıyla birlikte Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için başvuru yapmak zorundadırlar. 

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler - İstanbul

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak siz ziyaretçilerimize danışmanlığını yaptığımız Myanmar Vize türlerini ana başlıklar halinde düzenlemiş bulunmaktayız. Myanmar Vize Başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için düzenlemiş olduğumuz aşağıda yer alan seyahat sebeplerini kapsayan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan çalışma arkadaşlarımızın hazırladığı Myanmar Vize Başvurusu için gerekli olan 2023 yılı güncel belgelerine, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Seyahat gerekçenizi içeren Myanmar Vize Türü hakkında karar veremiyor veya seyahat sebebinizin yukarıda bulunan seçenekler altında yer almadığı kanaatindeyseniz eğer Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubemizle iletişime geçebilir ve konuda uzman olan ekibimizden bilgi edinebilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Myanmar Devlet’i Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına online olarak yapılabilen (Konsolosluğa gitmelerine gerek kalmadan) Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Myanmar Elektronik Vize başvurusunu yapabilmek için öncelikle Online olarak yapacak olduğunuz Myanmar Vize Başvuru Formu doldurmanız lazımdır.
Dolduracak olduğunuz Form üzerinde net bir şekilde görünmesi gereken ve ölçüleri 3.8 cm x 4.8 cm olan bir adet biometrik fotoğrafınızın taratılmış olması ve Myanmar Elektronik Vize Başvurusu için gerekli olan evrakların başvuru sistemine hatasız ve eksiksiz bir şekilde yüklenmesi sonrasında Myanmar Elektronik Vize müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır. 
Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu İngilizce ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Elektronik Vize Başvurunuz ancak Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması halinde işleminiz onaylanacaktır. Yapılmış olan hatalar Myanmar Elektronik Vize Başvurunuzun olumsuz cevap almasına sebep olabilir.
Elektronik Vize Sisteminin Vize Başvurunuzu onaylaması ardından bir adım sonrası olan online başvuru sistemi başvuru yapan kişinin, Myanmar Vize ücretini ödeyebilmesi için kredi kartı ile gerçekleştirecek olduğu ödeme bölümüne yönlendirilecektir. Başvuru sahibinin mail adresine gönderilen Onay Mektubu (ApprovalLetter) aracılığı ile 3 ay (90 gün) içerisinde gerçekleştirme hakkına sahip oldukları ve Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapabilirler.
Myanmar Vizesi için Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan kişilerin mail adreslerine yönlendirilmiş olan Onay Mektubu (ApporovalLetter), Myanmar’a ticari gerekçelerle ya da iş maksadıyla yapılan Vize Başvurularında 70 günlük tek girişli bir vize hakkı sunuyorken; Myanmar’a turistik sebeplerle vize başvurusu yapacak olan kişilere 28 günlük olan ve tek girişli hakkına sahip oldukları bir vize hakkı sağlayacaktır. 

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - İstanbul

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve biometrik fotoğrafınızın net bir şekilde görünmesi durumunda yapılacak olan Elektronik Başvuru işleminin başlamasıyla birlikte Konsolosluklarda yoğunluk oluşmaması halinde ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecini Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar ve konsolosluklar içerisinde oluşabilecek olan yoğunluk da etkileyebilecek olan etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services İstanbul Şube numaramız olan +90 (212) 963 28 10 telefonumuzdan irtibata geçebilir, help@eagvs.com ve ask@eagvs.com adreslerine e-posta gönderebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.
 

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.