x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

+90 (282) 970 50 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Myanmar Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Tekirdağ ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak Tekirdağ ili ve Çorlu, Çerkezköy, Şarköy, Süleymanpaşa, Saray, Muratlı, Marmaraereğlisi, Malkara, Kapaklı, Hayrabolu, Ergene ilçeleri, çevre iller olan Kırklareli, Çanakkale ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Tekirdağ ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubemize +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Tekirdag@eagvs.com adresi üzerinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - Tekirdağ

Myanmar Devleti Ülkemizden Myanmar'a seyahat edecek olan Yeşil (Hususi) pasaport ve Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarımız dahil olmak üzere Bordo (Umuma Mahsus) pasaport ve Gri (Hizmet) pasaportu sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gerçekleştirmeyi planladıkları ziyaretleri öncesinde Myanmar Vizesi almalıdırlar.
Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan tek dış temsilcilik ve diplomatik yetkiye sahip olan yetkili Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu'dur. Ülkemizde diğer temsilcilikler olan Myanmar Başkonsolosluğu, Myanmar Büyükelçiliği ve Myanmar Konsolosluğu yer almamaktadır.
Myanmar’a yapacak olduğunuz seyahatinizin süresinin 90 (3 ay) günü aşabilmesi durumunda, seyahat etme sebebinize uygun olarak hazırlamanız gereken evrakları içeren Myanmar Vize Başvuru evrakları ile birlikte Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için başvuru yapmanız gerekmektedir. 

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler -Tekirdağ

Myanmar Vize Başvurusu öncesinde adımlarınızı kolaylaştırmak amacı ile hazırlamış olduğumuz bu başlık altında Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak siz ziyaretçilerimize danışmanlığını yaptığımız Myanmar Vize türlerini ana maddeler halinde düzenlemiş bulunmaktayız. Myanmar Vize Başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için derlemiş olduğumuz aşağıda yer alan seyahatlerinin gerekçelerini kapsayan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın hazırladığı Myanmar Vize Başvurusu için gerekli olan 2023 yılı güncel belgelerine, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine ulaşabilirsiniz.
Yukarıda belirtilmiş olan başlıklar içerisinden sizin seyahat gerekçenize uygun olan Myanmar Vize Türü hakkında karar veremiyor veya seyahat gerekçenizin bu başlıklar altında var olmadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubemizle iletişime geçebilir ve konuda uzman olan ekibimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Myanmar Devlet’i online olarak yapılabilen Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. Tecrübeli kadromuz ile Konsolosluğa kadar gitmenize gerek kalmadan vize başvurularınızı tamamlamanızı sağlamaktayız.
İnternet üzerinden online olarak yapacak olduğunuz Myanmar Vize Başvurusu için gerekli evrakları bizlere iletmeniz halinde kolaylıkla Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.
Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu İngilizce olacak şekilde eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmuş olması büyük önem arz etmektedir. Eksik evrak olması ya da küçük hatalar dahi Myanmar Elektronik Vize Başvurunuzun olumsuz cevap almasına sebep olabilir. Elektronik Vize Başvuru Formu üzerinde net bir şekilde görünmesi gereken ve ölçüleri 3.8 cm x 4.8 cm olan ve yakın zamanda çekilmiş bir adet biometrik fotoğrafınızın taratılmış olması ve gerekli olan evrakların başvuru sistemine hatasız ve eksiksiz bir şekilde yüklenmesi ardından Myanmar Elektronik Vize müracaatınız tamamlanmış olacaktır. 
Elektronik Vize Sisteminin Vize Başvurunuzu onaylaması sonrasında bir sonraki aşama olan Myanmar Vize ücretini ödeyebilmeleri için 3D Secure ödemeye uyumlu olan kredi kartları ile gerçekleştirecek olduğu ödeme bölümünün olduğu sayfaya yönlendirileceksinizdir. Başvuru yapmış olan kişinin belirttiği e-posta adresine iletilecek olan Onay Mektubu (Approval Letter) ile birlikte 3 ay (90 gün) içerisinde gerçekleştirilmesi ve Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapmaları gerekmektedir.
Seyahatleri öncesinde Myanmar Vizesi alabilmek için Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının e-posta adreslerine yönlendirilmiş olan Onay Mektubu (Apporoval Letter), Myanmar’a ticari amaçlarla ya da iş nedenlerini kapsayan Vize Başvurularında 70 günlük tek girişli bir vize hakkı sunuyorken; Myanmar’a turistik amaçlarla ziyaretlerini yapmak için vize başvurusunda bulunmuş olan kişilere 28 günlük olan ve tek giriş hakkına sahip oldukları bir vize hakkı sağlayacaktır. 

 Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Tekirdağ

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz belirtilen ebatlarda olan biometrik fotoğrafınızın net bir şekilde görünmesi ve hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması halinde yapılacak olan Elektronik Başvuru işleminin başlaması sonrasında Konsolosluklarda yoğunluk oluşmaması durumunda ortalama olarak 2 ila 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecinin değişiklik göstermesine Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar ve konsolosluklar içerisinde oluşabilecek olan yoğunluk neden olabilir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şube numaramız olan +90 (282) 970 50 83 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Tekirdag@eagvs.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';