x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 01 64

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Myanmar Vize İşlemleri, Edirne

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi olarak Myanmar Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Edirne ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi olarak Edirne ili ve Havsa, Enez, İpsala, Keşan, Uzunköprü, Süloğlu, Merkez, Meriç, Lalapaşa ilçeleri, çevre iller olan ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Myanmar Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Edirne ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Edirne Şubemize +90 (850) 241 01 64 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da Edirne@eagvs.com adresi üzerinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimlere Gerekir? - Edirne

Myanmar Devleti için Ülkemizden Myanmar'a seyahat edecek olan tüm Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize zorunluluğu Bulunmaktadır. Yani Bordo (Umuma Mahsus) pasaport ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi vatandaşlarımız dahil olmak üzere Yeşil (Hususi) pasaport ve Siyah (Diplomatik) pasaportu sahibi olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ziyaretleri öncesinde Myanmar Vizesi almak zorundadırlar.
Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğu Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan tek dış temsilcilik ve diplomatik yetkiye sahip olan yetkili kurumdur.  Myanmar Başkonsolosluğu, Myanmar Büyükelçiliği ve Myanmar Konsolosluğu Ülkemiz sınırları içerisinde yer almamaktadır.
Myanmar’a 90 (3 ay) günü aşabilecek olan seyahatleriniz için, seyahat etme sebebinize uygun olarak hazırlamanız gereken Myanmar Vize Başvuru evrakları ile birlikte Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu’na Uzun Süreli Vize (D tipi Vize) için başvuru yapmanız gerekmektedir. 

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Edirne

Adımlarınızı kolaylaştırmak amacı ile hazırlamış olduğumuz Myanmar Vizesi öncesinde izlemeni gereken adımları bu başlık altında topladık. Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi olarak siz ziyaretçilerimize danışmanlığını yapıyor olduğumuz Myanmar Vize türlerini ana maddeler halinde toplamış bulunmaktayız. Myanmar Vize Başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları aşağıda yer alan seyahatlerinin gerekçelerini kapsayan seçeneği belirleyip, tıklayarak uzman kadromuz tarafından hazırlanmış olan Myanmar Vize Başvurusu için gerekli olan 2023 yılı güncel belgelerine, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine ulaşabilirsiniz.

Yukarıda listelenmiş olan seçenekler içerisinden sizin seyahat gerekçenize uyumlu olan Myanmar Vize Türü hakkında karar vereme konusunda kararsız kalıyor ya da seyahat gerekçenizin bu başlıklar altında var olmadığını düşünüyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Edirne Şubemizle iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Myanmar Devlet’i online olarak yapılabilen Myanmar Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır. İnternet üzerinden online olarak yapacak olduğunuz Myanmar Vize Başvurusu için gerekli evrakları bizlere iletmeniz halinde kolaylıkla konsolosluğa bizzat gitmenize gerek kalmadan Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.
Myanmar Elektronik Vize Başvuru Formunu İngilizce olacak şekilde eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmuş olması önemli hususlardan biridir. Küçük hatalar ya da eksik evrak olması halinde Myanmar Elektronik Vize Başvurunuzun olumsuz cevapla sonuçlanacaktır. Elektronik Vize Başvurusu yaparken sistem üzerinde net bir şekilde görünmesi gereken ve ölçüleri 3.8 cm x 4.8 cm olan ve yakın zamanda çekilmiş bir adet biometrik fotoğrafınızın taratılmış olması ve gerekli olan evrakların başvuru sistemine hatasız ve eksiksiz bir şekilde yüklenmesi ardından Myanmar Elektronik Vize müracaatınız tamamlanmış olacaktır. 
Elektronik Vize Sisteminin Vize Başvurunuzu onaylaması ardından sonraki aşama olan Myanmar Vize ücretini ödeyebilmeleri için 3D Secure ödemeye uyumlu olması gereken bir kredi kartları ile gerçekleştirecek olduğu ödeme bölümünün olduğu sayfaya yönlendirileceksinizdir. Başvuru yapmış olan kişinin belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilmiş olan Onay Mektubu (ApprovalLetter) ile sayesinde 3 ay (90 gün) içerisinde gerçekleştirilmesi ve Myanmar Sınır Kapısından, Kapı Vizesi almak için başvuru yapmaları gerekmektedir.
Seyahatleri öncesinde Myanmar Vizesi alabilmek için Elektronik Vize Başvurusu yapmış olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının e-posta adreslerine yönlendirilmiş olan Onay Mektubu (ApporovalLetter), Myanmar’a ticari amaçlarla ya da iş nedenlerini kapsayan Vize Başvurularında 70 günlük tek girişli bir vize hakkı sunuyorken; Myanmar’a turistik amaçlarla ziyaretlerini yapmak için vize başvurusunda bulunmuş olan kişilere 28 günlük olan ve tek giriş hakkına sahip oldukları bir vize hakkı sağlayacaktır. 

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Edirne

Myanmar Elektronik Vize Başvurunuz belirtilen ebatlarda olması gereken biometrik fotoğrafınızın net bir şekilde göründüğü ve hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması halinde yapılacak olan Elektronik Başvuru sürecinin başlaması ardından Konsolosluklarda yoğunluk oluşmaması halinde ortalama olarak 2 ila 3 iş günü içinde sonuç vermektedir. Myanmar Elektronik Vize Onay sürecinin değişiklik göstermesine sebep olacak olan Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar ve konsolosluklar içerisinde oluşabilecek yoğunluklar sebep olabilir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi olarak sizler için Myanmar Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Myanmar Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Edirne Şube numaramız olan +90 (850) 241 01 64 telefonumuzdan irtibata geçebilir, Edirne@eagvs.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.