x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

0 342 255 50 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru , Gaziantep

 
Değerli Ziyaretçilerimiz,
Myanmar vize başvurusunda bulunmanız konusunda dikkat etmeniz gerekenleri ve gerekli belgeleri sunduğumuz yazımıza hoş geldiniz. Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemiz olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep ve çevresinden gerçekleştireceğiniz Myanmar vize başvurularınız için gerekli ve güncel belgeleri sitemizden takip edebilirsiniz. 2023 güncel evrak listesi, adımlarınızı kolaylaştıracak güncel ön bilgileri size özel hazırladığımız yazılar ile rahatça edinebilir, istediğiniz ülkenin istediğiniz şubelerinden nasıl başvuru yapacağınıza, hangi belgelerin gerekli olduğuna ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi olarak, başta Gaziantep ve Osmaniye olmak üzere; Araban, Nizip, Şehitkamil, Oğuzeli, Elbeyli, Musabeyli, Islahiye, Nurdağı, Sakçagöz, Karkamış, Yavuzeli gibi ilçelerden; Urfa, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kilis ve Hatay gibi çevre illerden de bizimle iletişime geçebilir, Myanmar vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi olarak bize; +90 (342) 255 50 32 numaralı telefonu tuşlayarak bize ulaşabilir ya da gaziantep@eagvs.com ‘a mail atarak soru ve görüşlerinizi iletebilir, aklınızda kalan soruları danışabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Yapmak İçin Gerekenler – Gaziantep

Myanmar vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun olması gerektiğini unutmamalısınız. Gri Hizmet pasaportunuz, Umuma mahsus bordo pasaportunuz, yeşil Hususi pasaportunuz veya Diplomatik siyah pasaportunuzun Myanmar vize başvurusunda bulunmadan önce hazır olması gerekmektedir. Yukarıdaki herhangi bir pasaport türüne sahip olsanız da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak Myanmar için vize şartına tabii tutulursunuz.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu ya da Myanmar Konsolosluğu bulunmamaktadır. Myanmar dış temsilciliği görevini yürüten tek konsolosluk Ankara Myanmar Fahri konsolosluğudur. Ankara Myanmar Fahri Konsolosluğu vize işlemleri ve bürokratik yetkiye sahip tek konsolosluktur.
Myanmar’a seyahat etmeden önce beraber çalıştığınız vize uzmanınıza Myanmar’a kaç günlük bir seyahat planı yaptığınızı söylemeniz, işlemleriniz ve belgeleriniz açısından önemlidir. Seyahat planınız eğer 90 gün (3 ay) üzerindeyse uzun süreli vize (D tipi vize) başvurunuzda bulunmanız gerekir. Gerekli belgeleri uzmanımız tarafından daha detaylı şekilde öğrenebilir ve vize uzmanımıza ulaştırabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Belgeler – Gaziantep

Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi olarak Myanmar vize başvurusu yaparken gerekli olan belgelere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Myanmar’a seyahat türünüz için gereklere ulaşmak için, vize başvuru türleri aşağıda verilmiştir. Aşağıdaki herhangi bir vize başvurunu türünü seçerek, uzmanlarımız tarafından güncel olarak hazırlanmış olan belgelere ulaşabilirsiniz.
Yukarıda belirtilen vize türlerden birisi sizin Myanmar’a vize gerekçenizi içermiyorsa, Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesine ulaşabilir ya da www.eagvs.com sitesinden siz değerli müşterilerimiz için faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Gaziantep

Myanmar devleti, diğer dünya ülkeleri gibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Elektronik Vize başvurusunu açmış bulunmaktadır. Elektronik vize başvurusunun en önemli yanı Gaziantep gibi istediğiniz herhangi bir şehirden, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan internet üzerinden vizenizi rahatlıkla çıkartmanızdır. E-Vize zahmetsiz ve kolay olduğu kadar dikkatli şekilde, eksiksiz olarak başvuru yapılması gereken bir Vize türüdür. Yapacağınız en küçük harf hatası vizenizin çıkmasına engel olabilir ya da hesapta olmayan aksilikler yaşayabilirsiniz. E-vize başvurusu yaparken vize konusunda uzmanlaşmış olan vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.
Myanmar E-vize başvurusu yapmak için ilk olarak Online Myanmar Vize Başvuru Formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuruyu eksiksiz şekilde ve İngilizce olarak doldurduğunuza emin olmalısınız. Myanmar Vize Başvuru Formunu eksiksiz ve İngilizce doldurmanız halinde Myanmar Göçmenlik Ofisinin işlem onayı vermesi gerekmektedir.
İşlem onayının ardından vize ödeme işlemleri gelmektedir. İşlemleri sizin yerinize yapmakta olan vize uzmanınız bu süreç sırasında size gerekli bilgileri vermektedir. Myanmar vizeniz onaylandıktan sonra uzmanımız tarafından size mail yolu ile vize başvuru onay gönderilir. Myanmar E-vize başvuru onayından sonra başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında Myanmar’a istediğiniz şekilde giriş yapabilme hakkına sahip olursunuz.
Konsolosluğa gitmeden, uzmanımıza yollamış olacağınız pasaportunuzun ikinci sayfasının elektronik olarak taranmış hali ve yüzünüzün karşıdan şekilde çekilmiş olan biyometrik fotoğrafı Myanmar Elektronik vize başvurusu için yeterlidir.
Biyometrik fotoğrafınız için fotoğrafçılar ile çalışabilirsiniz. Hangi tür vize başvurusunda bulunacağınızı çalıştığınız fotoğrafçıya iletirseniz size biyometrik fotoğraf konusunda yardımcı olacaklardır.
Myanmar’a turistik vize başvurusunda bulunmanız halinde 28 günlük tek girişli vize hakkı kazanmanızın haricinde; Myanmar’a iş için ya da ticari ziyaret amacıyla yapacağınız başvurularda 70 günlük tek girişli vize hakkını kazanırsınız.

Myanmar Vize Başvurusu Kaç Gün İçinde Sonuçlanır? – Gaziantep

Türkiye’den Myanmar’a eksiksiz şekilde yaptığınız başvuru sonrasında vizenizin sonuçlanması ortalama 3 (Üç) iş günü içerisinde olur. Vizenizin sonuçlanma süresi, Myanmar Göçmenlik Ofisi yoğunluğuna, milli ve dini bayram tatillerine göre değişiklik göstereceğini unutmamalısınız. 
Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemiz tarafından hazırlanmış olan Myanmar Vize Başvuru işlemleri yazımızın sonuna geliyoruz. Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi olarak, başta Gaziantep olmak üzere çevre şehir ve ilçelerden yapmak istediğiniz herhangi bir vize başvurusu için +90 (342) 255 50 32 numaralı telefonu tuşlayarak bize ulaşabilir ya da gaziantep@eagvs.com ‘a mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Deneyimli kadromuz ve alanında kendisini geliştirmiş uzmanlarımız ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';