x
Myanmar

Vize İşlemleri

Myanmar

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 15

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Myanmar Vize Başvuru , Trabzon

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi vize uzmanları tarafından sizin için hazırladığımız Myanmar Vize Başvurusu yaparken yapmanız gerekenler, başvuru sırasında adım adım ilerlemeniz gereken adımlar ve Myanmar Vize Başvurusu için ihtiyacınız belgeleri derlediğimiz yazımıza hoş geldiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi vize uzmanları tarafından hazırlanan yazımızda: Myanmar vize başvurusuna dair tüm bilgileri, yapacağınız vize başvuru çeşitlerini, Myanmar vize ücretleri gibi bilgiler yanında, E-vize başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği, Elektronik vizenin ne olduğuna dair bilgileri, pasaportunuzun hangi sayfasını taratmanız gerektiği ve biyometrik fotoğrafta dikkat etmeniz gereken hususlara dair ön bilgileri de bulabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi nedir, Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesine nereden başvuru yapılabilir?
Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi, Euroasia Global Visa Services İstanbul ana merkezine bağlı bir şubedir. Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemize başta Trabzon ve Ortahisar olmak üzere; Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Düzköy, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı gibi Trabzon ilçeleri yanı sıra: Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Giresun, Ordu, Sivas, Ardahan, Kars gibi çevre şehirlerden de bize ulaşabilir, vize başvuru hizmeti alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemiz uzmanlarına ulaşmak için +90 (462) 215 60 15 numaralı telefonları tuşlayabilir ya da trabzon@eagvs.com sitesine mail atarak uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için faaliyete geçirdiğimiz www.eagvs.com sitesinde bulunan CANLI DESTEK bölümünden temsilcimize sorularınız sorabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kimler İçin Geçerlidir? – Trabzon

Myanmar devleti tarafından vizeye tabii tutulduğunuz pasaport türleri şu şekildedir; (Gri) Hizmet Pasaportu, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ve (Siyah) Diplomatik pasaport. Yukarıda verilen pasaport türlerinden hangisine sahip olursanız olun Myanmar devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz.
Vize başvurusunda bulunmadan önce beraber çalıştığınız vize uzmanına hangi ülkenin vatandaşı olduğunuzu söylemeniz işlemler açısından en rahatı olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz bunu vize uzmanınıza bildiriniz. Vize uzmanlarımız belge kontrollerini sağladıktan sonra belgelerinize onay verip başvuruda bulunurlar.
Myanmar vize başvurusu yaparken en baş pasaportunuz olması gerekmektedir.Pasaportunuzun geçerlilik süresi vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olmalıdır. Pasaportunuzun geçerliliği 6 (Altı) aydan az ise vize uzmanımızı bu konuda bilgilendirmelisiniz.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Myanmar devleti dış temsilciliğini yapan Myanmar Büyükelçiliği, Myanmar Başkonsolosluğu, Myanmar Konsolosluğu gibi hiçbir konsolosluk bulunmamaktadır. Myanmar konsolosluğuna en yakın dış temsilci Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğudur. Ankara Fahri Myanmar Konsolosluğunun diplomatik yetkisi ya da vize verme yetkisi bulunmadığı için Myanmar’a vize almak istiyorsanız sadece E-Vize üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
Myanmar’a yapacağınız seyahat planınızı vize uzmanımız ile paylaşmak, belgelerin farklılaşması açısından vize uzmanımız ve sizin işleminiz için en rahat ol olacaktır. Myanmar’a yapacağınız seyahat 90 gün (3 ay) üzerindeyse, elektronik vize başvurusunu D Tipi Vize yani Uzun Süreli Vize başvurusu olarak yapmanız gerekmektedir.

Myanmar Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Trabzon

Bu başlığımızın altında Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi uzmanları tarafından Myanmar’a E-vize başvurusunda bulunurken yapmanız gerekenleri, izlemeniz gereken adımları ve 2023 güncel belgeleri sizin için derledik.
Vize uzmanımız Myanmar’a sizin adınıza elektronik vize başvurusunda bulunurken ihtiyacı olan belgeler; pasaportunuzun ikinci sayfasının internet ortamında taratılmış hali, yüzünüzün tüm hatlarının çıktığı biyometrik fotoğrafınız, iş ve ev adres bilgileriniz ve eğer varsa uçak bileti ya da Myanmar’a iniş yapacağınız havaalanı bilgileri vize uzmanımızın sizin adına elektronik vize başvurusunda bulunması için yeterlidir. Elektronik ortamda taratma işlemini daha önce yapmadıysanız size yardımcı olması adına fotoğrafçılara ve kırtasiyelere danışabilirsiniz.

Elektronik vize avantajları nelerdir?

Elektronik vize, internetin hayatımızda yaygınlaşmasıyla beraber tüm dünya ülkeleri tarafından tercih sebebi olmuş olan bir vize başvuru türüdür. Konsolosluğa gitmeden, istediğiniz şehirden ve oturduğunuz yerden elektronik vize başvurusunu açmış olan ülkelere vize alabilirsiniz. Sağladığı kolaylıklar ve pratikliğin yanında dikkatli bir şekilde hazırlanması gereken bir başvuru türüdür. Yapacağınız en küçük bir harf hatasında bile vize işleminiz sekteye uğrayabilir, vizenizin çıkmaması gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Myanmar’a elektronik vize başvurusunda bulunurken bir vize uzmanı ile çalışmanızı öneririz.

Myanmar'a Başvurulabilecek Vize Türleri – Trabzon

Myanmar’a başvuruda bulunabileceğiniz vize türleri aşağıda verilmiştir. Myanmar’a seyahat planınıza uygun olarak başvuruda bulunabileceğiniz vize türünü aşağıdan seçebilir ve seçtiğiniz vize türünün üzerine tıklayarak gerekli belgelerin olduğu sayfaya yönlendirme alabilirsiniz. Eğer başvuruda bulunmak istediğiniz vize başvuru türünün aşağıda bulunmadığını düşünüyorsanız vize uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Yukarıda bulunan ve sizin için uygun olan vize başvuru türünüze tıklayarak gerekli belgelere ulaşabilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu Nasıl Yapılır – Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi uzmanlarımız tarafın dan hazırlanmış başlık yazımızda, Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken uzmanlarımızın izlediği adımları okuyabilirsiniz.
Myanmar elektronik vize başvurusunda bulunurken en baş yolladığınız belgelerin kontrolünü sağlarlar. Myanmar elektronik vize belgelerinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik olma durumunda sizi bilgilendirirler. Belgelerin kontrolünden sonra elektronik vize başvuru formunu sizin adınıza eksiksiz ve İngilizce bir şekilde doldururlar.
Myanmar elektronik vize başvuru formunuzu Myanmar’daki Göçmenlik Ofisi onaylar, başvurunuz onaylandıktan sonra uzmanımız tarafından size onay mesajı gönderilir. Myanmar elektronik vizeniz onaylandıktan sonra başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında Myanmar’a giriş yapabilirsiniz.
Myanmar’a yaptığınız turistik vize başvuru sonucunda 28 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır, ticari vize başvurunuzda ise 70 günlük tek girişli vize hakkınız bulunmaktadır.

Myanmar Vizesi Kaç Gün İçinde Sonuçlanır – Trabzon

Myanmar devleti vize başvurularınızı 3 (Üç) iş günü içerisinde sonuçlar. Yalnız vize ile ilgilenen göçmenlik ofisi yoğunluğu, başvuru yaptığınız ülkenin dini ve milli tatillerinin tarihi sonuç açıklama tarihinizde aksaklıklar yaratabilir. Vize sonuçlarınızda oluşacak herhangi bir gecikmede vize uzmanımız sizi bilgilendirecektir.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi vize uzmanları tarafından hazırlanmış olan Myanmar Vize işlemleri, Myanmar vize için gereken belgeler ve 2023 güncel vize belgeleri yazımızı okudunuz. Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemize ulaşmak için +90 (462) 215 60 15 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz ya da trabzon@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz sorular için faaliyete geçirdiğimiz www.eagvs.com sitesinde bulunan CANLI DESTEK bölümüne sorularınızı iletebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia global Visa Services Trabzon Şubesi.

Myanmar ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.