x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi Trabzon

R.W 31/10/19, 21:07
Merhaba, Mısır vizesi Trabzon ilinden alınabiliyor mu? Ben Endonezyalıyım mısır vizesi başvurmak için yardım edebilir misiniz? Hangi evrakları hazırlamam gerekiyor. Nereden başvuru yapacağım burada çalışıyorum her şeyim var. Türkiye’den başvuru yapabilir miyim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Roni Bey,

Mısır vizesi başvuruları için Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de oturum izinleri olması gereklidir. Mısır vize işlemleri Trabzon ilinde ikamet eden kişilerin oturum izni dışında çalışıyor olmaları gerektiği için eş üzerinden oturumu olan kişiler sponsorluk üzerinden başvuru yapılabilir. Eğer kişi evli değilse Türkiye’de çalışma izniyle başvuru yapılmaktadır.

Mısır Vize Başvurusu Trabzon

Mısır vize başvurusu Trabzon ili kapsamında Mısır vize başvuruları için kişiler başvurularını tercihlerine göre İstanbul Mısır Konsolosluğu veya Ankara Mısır Büyükelçiliğinden işleme aldırabilir. Başvuru temsilciliği belirlendiğinde ilgili temsilciğe hitaben tüm evraklar hazırlanır. Yabancı uyruklu kişilerin başvurularda Türk vatandaşlarından farklı olarak pasaportun yanında oturumun kartı fotokopisi gerekmektedir. Konsolosluklar başvuru günü oturum kartını aslını görmek ister aynı gün iade eder. Türkiye’deki Mısır temsilcilikleri başvurularda yaş sınırlaması için hizmet verdiğinden kişiler 45 yaş üzeri ve altı olarak değerlendirir. 45 yaş altı iseniz sonuçlanma süresi minimum 2 aydır bu süre daha da uzayabilmektedir dolayısıyla vize sonuçlanmadan bilet alınmasını tavsiye etmiyoruz.

mısır vizesi trabzon

Trabzon Mısır Vize işlemlerini başlatabilmeniz için öncelikle seyahat amacınıza ve çalışma durumunuza uygun evrak listesi size iletilecektir. Euroasia Mısır vize uzmanlarımız sizin mesleğiniz ve seyahat türünüze uygun gerekli evrakları ve örnek dilekçeleri hazırlarken uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Mısır konsolosluğu vize başvuruları için talep ettiği vize talep dilekçesi formatına uygun dilekçe örnekleri temsilcinizden isteyebilirsiniz. Bu dilekçe formatı dışındakiler maalesef kabul edilmemektedir. Mısır vizeleri için kişilerin şahsen gelmesi zorunlu değildir ancak bazı ülke vatandaşlarını konsolosluk görüşmeye çağırmaktadır. Konsoloslukta mülakat, yüz yüze görüşme gibi durumlar tamamen konsolosluğun inisiyatifine bağlı olarak belirlenir bu durum Türk vatandaşları için de geçerlidir.   

Mısır vizesi Trabzon ilinden başvuru yapılacak turistik veya ticari vizeler için hazırlanacak güncel evraklar ve yabancı uyruklu kişilerin vize başvurularında dikkat edilmesi gereken hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';