x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi Antalya

U.G 11/11/19, 14:45
Mısır vizesi Antalya şehrinde yaşayanlar nereden başvuru yapabilir? WYF konferansına katılmak için vize almam gerekiyor. Elimde işlemleri hızlandırmak için davetiye var. Vize için gerekli evraklar ve ücret nedir acaba? Ben çalışıyorum zaten firmam gönderiyor masraflarımı da firmam karşılayacak nasıl işlem yapabiliriz Antalya’da mısır için başvuru yeri yok Ankara’ya mı gitmem lazım İstanbul’a mı?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Uğur Bey,

Mısır vize başvurusu Antalya için Umuma Mahsus(Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın ikametleri doğrultusunda bir dönem uygulanan bölge ayrımı kuralı kaldırdığı için istediğiniz temsilcilikten başvurunuzu işleme aldırabilirsiniz. Başvurular için ilk aşamada meslek grubunuza uygun olarak hazırlanmış evrak listesini Euroasia Mısır vize uzmanlarımızdan detaylı olarak mailinize talep edebilirsiniz. Konferans, fuar veya ticari görüşmeler için iletişimde olduğunu kişi ya da kurumlardan davetiye temin etmeniz gerekmektedir.

mısır vizesi antalya

Mısır Vize İşlemleri Antalya

Mısır vize işlemleri Antalya ilinden ticari vize başvurular için öncelikle davetiyenizi temsilcilerimize kontrol ettirebilirsiniz. Gelen davetiyelerin bağlı olduğu temsilcilik belirlendikten sonra evraklarınızı hazırlayabilirsiniz. Başvuru için vize talep dilekçesi hazırlarken davetiyenin geldiği temsilciliğe hitaben hazırlanması gerekmektedir. Vize talep dilekçelerini konsolosluğun istediği bilgileri kapsayacak şekilde hazırlamanız için örnek dilekçeleri mutlaka evraklarınızı hazırlarken başvurudan temsilcilerinizden isteyiniz. Başvuru için belirlenen temsilcilikten başvurular işleme alındığında kişilerin yaş durumlarına göre sonuçlanma süreleri belirlenmektedir.

Antalya Mısır Vize

Antalya Mısır vize işlemleri için kişilerin İstanbul veya Ankara temsilciliklere şahsen gelmenize gerek kalmadan vize başvurunuzu işleme aldırabiliyorsunuz. Mısır vizeleri için kişilerin yaş durumlarına göre ticari vize, turistik vize, gratis vizesi gibi vize türlerine göre veya gelen davetiyeye göre değişmemektedir. Kişiler 45 yaş altı ise soruşturma girdiğinde ortalama minimum 2 ayda sonuçlanmaktadır. Bu süreler konsolosluğun inisiyatifinde göre belirlendiği için toplantılarınızın tarihi, uçak bileti vs gibi evraklarınız dikkate alınır ancak sonuçlanma sürelerinde maalesef etkili değildir. Mısır ticari vizeniz için şirketinizden sadece dilekçe ve karşı taraftan gelecek davetiye almanız yeterlidir. Bu işlemler için banka dökümü zorunlu değildir.

Mısır vizesi Antalya ili ikametlilerin hazırlanması gereken evraklar ve süreçler hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

mısır vizesi antalya2

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES