x
 • Küba Turistik Vizesi Nasıl?

  Küba Turistik Vizesi Nasıl?

  Küba turistik vizesi pasaporta basılan bir vize değildir. Yetkili Küba vize servisinin kaşesi ve Küba Büyükelçiliği barkod numarasının bulunduğu seyahat kartı şeklinde sunulmaktadır.

 • Küba Ticari Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Küba Ticari Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Küba Ticari vizesi için Küba’da iş ilişkisi içinde olduğunuz firmadan aldığınız davetiye ve diğer başvuru evrakları ile birlikte Küba Büyükelçiliği’ne başvuru yapmalıdır.

!!! En Kolay Küba Vizesi !!!

Küba Vizeleriniz aynı günün sonunda hazır !

Küba Vizeleriniz için pasaportunuzun 2. sayfa fotokopisini Mail ortamında yetkililerimize iletmeniz yeterlidir. Detaylı bilgi için arayın !

Küba Vize İşlemleri

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia GVS' ye ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Web sayfamız, Küba'ya yapacağınız seyahatlerde almanız gereken Küba vize başvuru işlemleri üzerine hazırlanmış bir sayfadır. Web sayfamızı dikkatli bir şekilde okumanız halinde Küba vizelerinizi kolayca alabileceğiniz gerekli koşulları bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için üst menüde bulunan ''BİZİ ARAYIN'' butonunu kullanarak Yetkililerimize ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Küba Büyükelçiliği'nin illere göre yetki alanı sınırlaması bulunmazken Türkiye' nin hangi şehrinde ikamet ederseniz edin size en yakın Euroasia Ofislerimize vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular sırasında hazır bulunmanız gerekmezken evraklarınızı Kargo, Kurye veya üçüncü bir kişiyle ulaştırabilirsiniz. 

(!) Lütfen Dikkat (!) Türkiye'den alacak olduğunuz Küba vizelerinizle Küba devletine Amerika üzeri giriş yapamıyorsunuz. Küba'ya Amerika üzeri seyahat edecek vatandaşlarımızın dikkatine sunarız.

Küba Büyükelçiliği, Küba vize işlemlerini sonuçlandırma yetkisine sahip tek kurumdur. Küba Ankara vize işlemleri, Küba Bursa vize işlemleri, Küba Antalya vize işlemleri, Küba Edirne vize işlemleri, Küba İzmir vize işlemlerinizi ikamet adresinize en yakın ofislerimizden tamamlayabilirsiniz.

Küba Vize İstiyor Mu?

Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri geçerli bir vizeleri olmaksızın Küba’ya giriş yapamazlar. Bununla Birlikte Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaport hamili vatandaşlarımız Küba vize prosedüründen muaftırlar. Bordo pasaporta sahip vatandaşlarımız vize servisimiz aracılığıyla başvurularını tamamlayabilirler. Pasaportunuzu, fotoğrafınızı help@eagvs.com adresimize mail olarak iletmeniz halinde yetkilimiz size aynı gün içerisinde geri dönüş yapacaktır. Dilerseniz telefonla servisimize bağlanarak da Küba turist vizelerine dair sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

küba vizesi

Küba Vizesi İzmir

İzmir’de ikamet ediyorsanız vize işleminizi help@eagvs.com adresimize gerekli evraklarınızı mail atarak tamamlayabilirsiniz. Renkli, taranmış pasaport fotokopinizi bize ulaştırdıktan sonra Küba vize başvurunuzu aynı gün içerisinde tamamlıyoruz.   Bordo pasaportunuzla yaptığınız Küba vize işlemlerinizde 6 aylık süre ile tek girişli vize (Küba vizesi/turist kartı) alırsınız. Küba vizeleri tek girişlidir. Ülkeden çıkış yaptığınız andan itibaren geçerliliğini kaybeder. Türkiye Cumhuriyeti yeşil pasaport sahipleri Küba seyahatlerinde vizeden muaftır. Ancak Küba’ya yeşil pasaportla Amerika’dan girecek olanlar gerekli ve güncel bilgileri Küba Washington Büyükelçiliğinden almalıdırlar.

Küba Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve Ankara çevresindeki illerden Küba’ya seyahat edecek vatandaşlarımız vize servisimiz aracılığıyla işlemlerini iki iş günü içerisinde tamamlayabilirler. Ankara’dan Küba vize işlemlerinizi hızla gerçekleştirmek için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin Küba vize işlemlerinizi Euroasia vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Ankara’dan yapılan başvuruları 2 iş günü içerisinde sonuçlandırarak vizenizi ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Küba vizesi Ankara işlemlerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Küba vize başvurularında parmak izi beyanı ya da mülakat talep edilmemektedir. Bu nedenle vize başvuruları sizi adınıza gerçekleştireceğimiz online başvurudan sonraki 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Küba Vize İşlemleri Bursa

Küba Vize işlemlerinizi Bursa’dan vize servisimiz aracılığıyla en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Küba vize işlemleriniz için pasaportunuzu renkli olarak taratarak help@eagvs.com adresine iletişim bilgilerinizle birlikte göndermeniz yeterlidir. Yetkilimiz size vize harç ve servis ücretini içerir bilgi e-maili yollayacaktır. Vize ücretinizi yatırdığınıza dair makbuzun fotoğrafını bize iletmeniz halinde vize başvurunuzu aynı gün içerisinde tamamlamaktayız.

Küba vize işlemlerinizi en hızlı şekilde Bursa’dan tamamlamak için pasaportunuzu taratarak (renkli) bize iletmeniz yeterlidir. Vizeler turist kartı olarak onaylanmaktadır. Turist kartınızı isterseniz ofisimizden elden teslim alabilir, isterseniz aynı gün içinde kargoya verilmesini talep edebilirsiniz. Küba vize başvuruları Küba Göçmenlik Bürosu’na online olarak yapılmaktadır. Tüm süreci yetkilimiz sizin adınıza yürütmektedir.

Küba Vize İşlemleri Edirne

Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız Küba vize işlemlerini aynı gün içerisinde Küba vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirler. Küba Büyükelçiliğinin yetki alanı sınırlaması olmadığından tüm Türkiye’den başvuruları kabul etmekteyiz. Küba vize başvuruları online olarak tamamlanmaktadır. Başvurunuz için pasaportunuzun kimlik bilgilerinizi içeren sayfasını renkli olarak taratıp help@eagvs.com adresimize mail olarak iletmeniz yeterlidir. Mailinize binaen yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 2023 yılı Küba vize ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.  

Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Küba vize işlemlerinizde kullanacağınız pasaportunuzun yırtık sayfası bulunmaması, herhangi bir tahribata uğramış olmaması ve Küba’dan dönüş tarihinizden sonra 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir. Zarar görmüş pasaportla Küba sınırından geçişinize izin verilmeyebilir. Bu konuda Küba Büyükelçiliği özellikle bildiri yayınlamıştır. Yeşil ve Gri pasaportların da en az 6 ay geçerliliği olmalıdır. 6 aydan daha az geçerliliği bulunan pasaportlarınızı yenilemenizi tavsiye ederiz.

Küba vizesi, Schengen, Birleşik Kralık veya Amerika vizeleri gibi pasaportunuza yapıştırılan bir vize değildir. Dolayısıyla pasaportunuzun aslını vize servisimize ulaştırmanıza gerek yoktur. Ancak pasaportunuzun Büyükelçilik yönergesine uyumlu olması gerekir. Pasaportunuzun renkli kopyasını dijital ortamda servisimize ulaştırmanız halinde başvurunuzu tamamlamaktayız. Küba vize işlemlerinizi vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirmeniz halinde gerekli işlemler en kısa sürede tamamlanacaktır. Küba vize işlemlerinize dair tüm soru, şikayet ve görüşleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan kategoriler kısa süreli Küba seyahatleriniz içindir.

•    Turistik vize

Küba Vize Başvuru Formu

Küba turist vizesi başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirirseniz başvuru formu olmaksızın işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Küba vize başvurunuz için fotoğraf ve pasaportunuzu vize servisimize sunmanız yeterli olacaktır. Küba vize başvuru işlemi online olarak Küba Göçmenlik Bürosu aracılığıyla tamamlanmaktadır.

Evraklarınızı içeren mailinizi aldığımızda Küba vize işlemlerinizi tamamlamakta, Küba turistik vize kartınızı tarafınıza kargo ile göndermekteyiz, dilerseniz vize servisimizi ziyaret ederek elden de teslim alabilirsiniz.

Küba vize başvurularınızda şahsen form doldurmanıza gerek yoktur. Küba vizenizi Euroasia’dan almanızın en büyük avantajı bütün işlemi tek bir mail göndererek tamamlayabilmenizdir. İşleminiz sonuçlandırıldığında Küba vize kartınız vize servisi temsilcimize bildirdiğiniz ikamet adresinize kargo ile gönderilmektedir.

Küba turistik vize kartınız onaylandıktan sonra İstanbul’da ikamet eden başvuru sahipleri İstanbul merkez ofisimize gelerek vizelerini teslim alabilirler. Yetkilimizle yapacağınız görüşmelerde bir değişiklik söz konusu olduğunda lütfen bu durumu vakit kaybetmeden yetkilimize bildiriniz.

Küba Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Küba vize işlemleri ortalama 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Küba Büyükelçiliğinin yetki alanı kısıtlaması olmamasından dolayı tüm vize başvurularını İstanbul merkez servisimizden en hızlı şekilde tamamlamaktayız.  Küba turistik vize ücretini ve vize işlem sürecinde dikkat edilmesi gerekenleri içerir bilgi e-mailini lütfen yetkilimizden talep ediniz.

Küba vize başvuruları ortalama olarak 2 iş gününde onaylanmaktadır. Bu süre Küba Büyükelçiliğinin ve Küba Göçmenlik Ofisi’nin yoğun olduğu tarihlerde uzayabilmektedir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular da daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir.

Küba Vizesi Ücreti

Küba vize ücreti 2023 yılı konsolosluk harç bedeli ve vize servisi hizmet bedelini içermektedir. Yetkilimize mail attığınızda size ücret ve prosedür bilgisini içeren bir mail iletecektir. Küba vize ücretleri Ankara Küba Büyükelçiliğinin inisiyatifiyle güncellenmektedir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen bizi arayınız veya help@eagvs.com adresimize mail atınız. Güncel fiyat bilgisi konusunda yetkililerimiz sizi yardımcı olacaktır.  

Uyarılar

 • Küba vizesi diğer vizeler gibi pasaportunuza yapıştırılmadığı için Küba vize kartınızı ve pasaportunuzu seyahatiniz süresince yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir.
 • Küba vizesine Türkiye’den başvuru yapacak yabancı uyruklu vatandaşların kendi uyruklarına ait Türkiye oturum izni belgeleri ile Küba vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.
 • Küba’ya yapacağınız seyahatlerden önce pasaportunuzun geçerlilik süresini kontrol etmenizi öneririz.  Tüm kategorilerdeki T.C. pasaportların en az 6 ay geçerliliği olmalıdır.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlar Küba vize işlemleri için ikamet izinleriyle başvuru yapmalıdırlar. Türkiye’den başvuru yapacak yabancı uyruklu vatandaşlar da kendi uyruklarına ait pasaportlarını Küba seyahatleri boyunca yanlarında bulundurmalıdırlar.
 • Küba Turistik vizesi 6 ay geçerli olup, ülkede 30 gün konaklama olanağı sağlamaktadır. Daha uzun süre kalmak istediğiniz durumlarda Küba’daki resmi makamlara başvuru yaparak vizenizi 30 gün daha uzatabilirsiniz.
 • Küba turistik vizesi pasaporta basılan bir vize değildir. Yetkili Küba vize servisinin kaşesi ve Küba Büyükelçiliği seri numarasının bulunduğu seyahat kartı şeklinde sunulmaktadır.
 • Küba Ticari vizesi için Küba’da iş ilişkisi içinde olduğunuz firmadan aldığınız davetiye ve diğer başvuru evrakları ile birlikte Küba Büyükelçiliği’ne başvuru yapmalıdır.
 • Vize başvurunuz onaylandığında, yetkili Küba vize servisinin kaşesi ve Küba Büyükelçiliği barkod numarasının olduğu seyahat kartınızı size ulaştırmak üzere kargo ve kurye hizmetimiz bulunmaktadır.
 • Küba’da ikili para sistemi mevcuttur. Küba pesosu ve Küba Konvertible Pesosu (CUC). Yabancılar Küba seyahatlerindeki alışverişlerde CUC kullanmaktadır. Vatandaşlarımızın paralarını yalnızca “CADECA” adlı döviz büroları veya bankalarda çevirmeleri tavsiye edilmektedir. Küba’dan havaalanlarında 25 CUC tutarında ülkeden çıkış vergisi talep edilmektedir.​
 • Dışişleri Bakanlığımız uyarınca Küba seyahatleri için aşı olunması zarureti yoktur. Ülkede genel olarak sağlıklı bir ortam mevcut olup sağlık hizmeti tatminkâr seviyededir. Sivrisineklere karşı sprey ve diğer gerekli olabilecek ilaçların götürülmesi yararlı olabilir.

Küba vizesi ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için BİZE ULAŞINIZ.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

KÜBA DA ÇALIŞMAK İÇİN NE YAPMALIYIM ?
F. aytekin 29/08/19, 00:25 Cevabı Görüntüle
Ben kuba da calismak ve kuba vatandaşı olmak istiyorum ( ne yapmalıyım)
Küba vizesi Bursa'dan nasıl alınır?
s. kaplan 12/12/18, 09:12 Cevabı Görüntüle
merhaba, küba vizesini bursadan nasıl alabilirim. bursada bir küba konsolosluğu var mıdır yoksa küba vizemi istanbuldan mı ankaradan mı alacam. yardımcı olursanız size zahmet.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';