x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 01 94

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Küba Vize İşlemleri, Edirne

Euroasia Edirne şubemiz tarafından hazırlanan Küba Vizesi sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Küba Vize işlemleri hakkında ihtiyacınız olan bilgileri bulabilir, detaylar için EAGVS Edirne şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Edirne şubesi aracılığı ile başta Edirne Merkez, Keşan, Uzunköprü, İpsala, Havsa, Meriç, Enez, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerimiz olmak üzere, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale ve tüm illerimizden Küba Vizesi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Küba Vizesi Kimlere Gerekir?

Yeşil, Gri ve Siyah pasaport sahipleri Küba seyahatleri için vizeye ihtiyaç duymazken, Bordo – Umuma Mahsus pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmektedir.

Küba Turistik Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Küba’ya turistik amaçlı yapılan seyahatler için kurumumuzdan alacağınız vize 6 ay sürelidir ve 30 gün konaklamalı olarak hazırlanır. Bu süre içerisinde kullanılmayan vize geçerliliğini yitirmektedir.

Türkiye’den alının Küba Vizesi ile, Amerika’dan Küba’ya giriş yapılamamaktadır. Seyahat etmek isteyen misafirlerin, bu konuya dikkat etmesi gerekir.

Küba Turistik Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Küba vizesi, pasaporta yapıştırılan bir vize değildir. Bu nedenle vize işlemleriniz için pasaportunuzun tarafımıza ulaştırılması gerekmez. Süreç hızlı ve zahmetsizce tamamlanmaktadır.

• Pasaportunuzun Taratılması: Pasaportunuzun 2. Sayfasını renkli olarak taratıp, tarafımıza mail atmanız yeterlidir.
 
• Küba Vize Bilgilendirme Metninin Okunması ve Onaylaması: Pasaportunuzun tarafımıza ulaşmasının ardından, yetkililerimiz vizeniz ile ilgili bilgilendirme metnini tarafınıza iletmektedir. Bu maili inceledikten sonra onay ifadeniz ile birlikte yanıtlamanızın ardından bu süreç tamamlanır.
 
• Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Yetkililerimizin tarafınıza iletmiş olduğu vize başvuru ücretine dair dekontu tarafımıza iletebilirsiniz.
 
• Vizenizin Hazırlanması ve Tarafınıza Ulaştırılması: Ekibimiz tarafınızdan Küba Vizeniz 1 iş günü içerisinde hazırlanacak. Vizenizi dilerseniz ofislerimizden kendiniz alabilir, dilerseniz de istemiş olduğunuz bir adresine gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Küba Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Küba turistik vizesi 1 iş günü içerisinde hazırlanabilmektedir. Ticari faaliyetler için gerekli olan Küba Ticari Vizesinin ise sonuçlanma süresi 20-30 iş günü sürebilmektedir.

Euroasia Global Visa Services farkıyla zahmetsizce Küba Vizenizi almak için, 0850 241 04 48 numaralı telefonumuzu arayabilir, edirne@eagvs.com mail adresimize e-posta gönderebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES