x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 57

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Küba Vize Başvuru , Gaziantep

Değerli Misafirimiz, 

Euroasia GVS Gaziantep  şubesi olarak, Gaziantep’ten yapılacak Küba Vize Başvurularına dair süreçleri, 2023 yılı güncel evrak listesini ve daha pek çok bilgiyi sizler için hazırladığımız bu sayfada bulabilirsiniz.

Gaziantep Şubesi olarak, Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Karkamış… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere sizlere hızlandırılmış vize hizmeti sunmaktayız.. Bahsi geçen ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Gaziantep ofisimize +90 (342) 255 50 57 telefon numarasından ulaşabilir, gaziantep@eagvs.com  mail adresinden aklınıza takılan tüm soruları yetkili ekibimize sorabilirsiniz.

Küba İçin Vize Gerekli Mi? - Gaziantep

Bordo pasaport sahibi vatandaşlarımızın Küba vize prosedürlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Diplomatik, hizmet ya da hususi pasaporta sahip vatandaşlarımızın ise vize almalarına gerek yoktur. Vize alacak vatandaşlarımız başvurularını Euroasia GVS Gaziantep şubemizden pasaport ve fotoğraf göndererek gerçekleştirebilirler.

Küba Vize Başvuru Formu - Gaziantep

Küba vize başvurunuzu (turistik) Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemizden gerçekleştirirseniz herhangi bir vize başvuru belgesi doldurmanıza gerek kalmayacaktır. İstenilen koşullara uygun fotoğrafınızı ve pasaportunuzu ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır. Küba Vize başvuru işlemleri online olarak yürütülmektedir. Belgelerinizi bize ulaştırdığınız takdirde işlemlerinizi tamamlamakta ve vize kartınızı kargo ile ikamet adresinize göndermekteyiz.

Küba Vizesi İçin Gerekli Belgeler 2023 - Gaziantep

Küba Büyükelçiliği'nin vize başvurularında kişilerden talep ettiği bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar; pasaportunuzda herhangi bir hasar ve  yırtık sayfa bulunmaması, en az 6 ay geçerliliğinin bulunması gibi maddelerdir. Küba Büyükelçiliği pasaportun hasar görmemesi konusunda çok hassastır. Bunun hakkında özel bir bildiri bile yayınlamışlardır. Küba vizesi pasaporta basılan bir vize olmadığı için pasaportunuzu ofisimize ulaştırmanıza gerek yoktur. Renkli fotokopisi ve fotoğraf başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için yeterli olacaktır.

Küba Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Gaziantep

Küba vize işlemlerin değerlendirme sonucu tamamen Küba Büyükelçiliğine bağlı olsada ortalama olarak 2 iş günü içerisinde vize başvurunuz sonuçlanmaktadır. Büyükelçiliğin yoğunluğuna göre bu süre değişiklik gösterebilir. Bu konuda öğrenmek istediğiniz her şey için Euroasia GVS Gaziantep şubemizin irtibat numaralarından veya mail adresimizden bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Küba Vizesi Ücreti - Gaziantep

Küba vize ücreti Ankara Küba Büyükelçiliği tarafından belirlenmekte ve her sene ücretler yenilenmektedir. Küba vize başvuru ücreti hakkında gerekli bilgi için gaziantep@eagvs.com mail adresimize mail atarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Küba Vizesi Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - Gaziantep

  1. Küba ziyaretinde bulunacak kişilerin aşı zorunluluğu yoktur.
  2. 25 CUC Küba havaalanlarında ülkeden çıkış vergisi olarak talep edilmektedir.
  3. Başvurunuz Büyükelçilik tarafından onaylandığında vize kartınızı posta ile adresinize göndermekteyiz.
  4. Küba Turist Vizesi 30 gün konaklama hakkı verip 6 ay geçerliliği olan bir vizedir. Daha fazla oturum hakkı için lütfen Küba’daki yetkili mercilere başvurunuz.
  5. Türkiye’deki yabancı vatandaşlarımızın Türkiye’den yapacakları vize başvurularında oturum izinlerini kullanmaları gerekmektedir.
  6. Küba’ya yapılacak ziyaretlerde kullanacağınız pasaportun en az 6 ay geçerliliği olmak zorundadır.
  7. Küba vizesi pasaporta doğrudan uygulanmadığından seyahatinizde hem pasaportunuzu hem de vize kartınızı yanınızda taşımanız gerekmektedir.

Sizler için hazırladığımız Küba Vize Başvurusu sayfamızın sonuna geldik. Merak ettiğiniz her şey için Gaziantep ofisimize +90 (342) 255 50 57 telefon numarasından ulaşabilir, gaziantep@eagvs.com iletişim numaralarımızdan Gaziantep Şubemize sorularınızı sorabilirsiniz.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES