x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Küba vizesi Bursa'dan nasıl alınır?

s. kaplan 12/12/18, 09:12
merhaba, küba vizesini bursadan nasıl alabilirim. bursada bir küba konsolosluğu var mıdır yoksa küba vizemi istanbuldan mı ankaradan mı alacam. yardımcı olursanız size zahmet.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, 

Euroasia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Küba devleti Türkiye'de sadece Büyükelçilikle temsil edilmektedir. Dolayısıyla Bursa'da bir Küba Konsolosluğu bulunmamaktadır. Ancak turistik bir amaçla Küba'ya seyahat edecek ve Küba turistik vize alacaksanız Küba vizelerinizi zaten Ankara ya da İstanbul'a gitmenize gerek kalmadan da alabiliyorsunuz.

Faydalı bilgi: Küba vizesi pasaporta basılan bir vize değildir. Küba devleti Küba'ya seyahat edecek vatandaşlarımıza bir seyahat kartı ile seyahat etme kolaylığı tanımıştır. Bu sebeple sizde Küba seyahat kartlarınızı veya diğer bir deyişle Küba turistik vizelerinizi Euroasia GVS Bursa veya İstanbul Ofislerimize gelerek ya da kargo hizmeti ile Küba vizerinizi 2 günün sonunda bazı durumlar da ise aynı gün içinde alabilirsiniz. Alacak olduğunuz Küba vizesini pasaportunuzun arasına ekleyerek seyahat etmeniz zorunludur. sadece pasaport ya da sadece Küba vizelerinizle Küba devletine giriş yapılmamaktadır. ülkeye sorunsuz bir giriş yaopabilmek için hem Küba vizenizi hem de pasaportunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Bu arada Küba devletine Amerika üzeri seyahat etmeyi planlıyorsanız Türkiye'den alacak olduğunuz Küba vizeleri ne yazık ki geçerli olmayacaktır. bu  gibi durumlarda yani Amerika'dan Küba'ya yapacak olduğunuz seyahatler de Küba vizelerinizi Amerika'dan alarak seyahat etmeniz gerekecektir.

Bize ulaştığınız için bir kez daha teşekkür ediyoruz...

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES