x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Küba Vize Başvuru , Bodrum

Sizin için hazırladığımız, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia GVS Bodrum Şubesi olarak güncel evrak listelerini, yapmanız gerekenleri sizler için bir sayfada topladık.

Bitez,Gümbet, Karaincir,Akyarlar,Gümüşlük,Turgutreis… gibi çevre ilçelerimiz önde gelmek üzere Bodrum şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize gerekli hizmeti sunuyoruz. İlgili ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz Bodrum ofisimize +90 (252) 275 01 03 numaralı telefondan ulaşabilir ya da bodrum@eagvs.com  mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Küba Vizesi Kimlere Gerekir? - Bodrum

Hususi, Diplomatik veya Hizmet tipi pasaporta sahip vatandaşlarımızın yapacakları Küba seyahatlerinde vizeye ihtiyaçları yoktur. Ancak Bordo tip pasaporta sahip vatandaşlarımız ülkeden ayrılmadan önce gerekli vize aşamalarını tamamlamak zorundadır. Küba vize başvurusunu Bodrum ofisinden gerçekleştiren ziyaretçilerimizin tüm vize aşamalarını profesyonel ekibimiz yürütmektedir.

Küba Vizesi İçin Gereken Belgeler - Bodrum

Küba vizesi direkt olarak pasaporta basılan bir vize türü değildir. Bu yüzden başvuru sahiplerinin pasaportlarını doğrudan ofisimize göndermelerine gerek yoktur. Pasaport renkli fotokopi ve fotoğraf belgelerini ofisimize ulaştırdıkları takdirde vize prosedürünü profesyonel ekibimiz vize başvuru sahiplerine yerine gerçekleştirmektedir. Vizeniz onay alındığında ise aynı ekibimiz vize kartınızı adresinize göndermektedir.

Küba Büyükelçiliği’nin vize için istediği üç önemli koşul vardır. Bunlar ;

  1. Pasaportunuzda herhangi bir tahribat bulunmaması
  2. Pasaportunuzda yırtık bir sayfa bulunmaması
  3. Pasaportunuzun en az 6 ay geçerli olmasıdır.

Küba Vizesi Başvuru Formu - Bodrum

Başvurusunu Bodrum ofisinden gerçekleştiren ziyaretçilerimizin ekstra bir başvuru belgesi doldurmasına gerek yoktur. Yetkili ekibimiz başvuru sahiplerinin adına gerekli belgeleri doldurmakta ve vize prosedürünü tamamlamaktadır. Küba turistik vize kartınız onay alındığında ise ikamet adresinize postalanmaktadır.

Küba Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Bodrum

Küba vizesinin değerlendirme süreci çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Seyahatinize çıkmadan önce bu değerlendirme sürecini hesaba katmanız gerekmektedir. Yine de bir rakam vermek gerekirse bu süreç ortalama 2 iş günü kadar sürmektedir.

Küba Vize Ücreti 2023- Bodrum

Küba vize ücretleri Ankara Küba Büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir. İstenilen ücret ve vize servis bedeli değişiklik gösterebilmektedir. Güncel fiyat bilgisi için yetkili ekibimizle iletişime geçiniz.

Küba Vizesi İçin Önemli Bilgiler - Bodrum

  1. Ülkemizin ilgili bakanlıklarından bildirildiği üzere ülkeden çıkmadan önce Küba için herhangi bir aşı yaptırma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
  2. Küba 2 çeşit para birimi kullanmaktadır. Bunlar Küba Konvertible Pezosu ve Küba Pezosu’dur.
  3. Küba’dan ayrılmadan önce havaalanında 25 CUC bir ücret ülkeden çıkış vergisi olarak ödemeniz gerekmektedir.
  4. Küba Turistik vizesi pasaportta yer alan bir vize olmadığından ziyaretçilerimiz gezileri sırasında pasaportlarını ve vize kartlarını birlikte taşımak zorundadırlar.
  5. Küba Turistik Vize 6 ay geçerliliğe sahip olup 30 gün kalma hakkı sunmaktadır. Daha fazla konaklama için Küba’dan gerekli yerlerden uzatma işlemi yapabilirsiniz.
  6. Küba Vize başvurusunda bulunduğunuz pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olmak zorundadır.
  7. Yabancı uyruklu vatandaşlarımız oturum belgeleri ile Küba vize başvurusu yapabilirler.

Küba Vize başvuruları hakkında daha fazla bilgi için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES