x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 21

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Küba Vize Başvuru , Konya

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia GVS Konya Şube Sayfasına Hoş geldiniz.

Euroasia GVS Konya Şube olarak, Konya Küba vizesi sayfamızı, 2023 Yılı Küba Vize Başvuru prosedürlerine göre hazırladık. Küba vizesi ile ilgili ihtiyacınız olan ön bilgiyi sayfamızda bulabilir, detaylar için şubemizle iletişim kurabilirsiniz.

Küba vizesi için Karaman, Merkez, Beyşehir, Taşkent, Kulu ve Selçuklu gibi Konya ilçelerinden ya da Aksaray, Afyonkarahisar, Isparta, Niğde, Eskişehir gibi çevre illerden başvurularınızı EAGVS Konya Şubesi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak Küba da dahil tüm dünya ülkelerinin vize başvurularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Şubemizden Küba vizesi ile ilgili  olarak aşağıda listelediğimiz seyahat amaçlarına uygun başvurularınıza dair evrak listesi, baştan sona vize prosedürleri ve Küba vize ücretleri ile ilgili bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

Küba vize işlemleri için 2023 yılı güncel evrak listesinin yanı sıra, gerekli evrakların hazırlanması aşamasının kolaylaşması amacıyla şube yetkililerimiz tarafından desteklenecek, vize sürecinin son adımı olan mülakat sürecinde yetkilimiz size eşlik ederek mülakat aşamasında da yardımcı olacaktır.

Küba Vizesi İçin Konsolosluk Görev Bölgeleri, Konya

Küba Diplomatik temsilcilikleri olan, Küba İstanbul Başkonsolosluğu ve Küba Ankara Büyükelçiliği görev alanı kısıtlaması olmadan vize başvurularını kabul etmektedirler. Bu nedenle Türkiye geneli evraklarınızı tarafımıza e-mail ya da elden teslim yöntemi ile ulaştırarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Uyarı (!) Yabancı uyruklu kişilerin Küba Vize İşlemleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Küba Vizesi Kimlere Gerekir, Konya

Küba vize işlemlerine Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri tabidir. Hususi (Yeşil) Diplomatik (Siyah) ve Hizmet (Gri) pasaport sahipleri Küba’ya yapacakları seyahatleri için vize işlemlerinden muaftır. Bu nedenle Umuma Mahsus–Bordo pasaport sahibi Türk Vatandaşlarının Küba ziyareti öncesi vize alması gerekmektedir.

Küba Vizesi Nasıl Alınır, Konya

Konya’dan yapacağınız Küba vize başvurusu için çağrı merkezimizi arayarak bizlerden destek alabilir, işlemlerinizi şahsen gelmenize gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. 

Küba vizesi verildiği tarihten itibaren 6 ay süre ile geçerlidir ve pasaporta basılmamaktadır. Ancak seyahat esnasında pasaportunuzu ve varsa oturum kartınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz. Küba vizesi tek girişli bir vizedir ve ülkeye giriş yapıldığı andan itibaren 30 gün kalış hakkı verir. 

Vize başvurusu için evraklarınızı bizlere e-mail ortamında ulaştırabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan evrakların kontrolünü sağladıktan sonra sizlerle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Seyahat Amacınıza Göre Belge Hazırlanması : Küba vizesi için başvurmadan önce seyahatinizin gerekçesini belirlemeniz gerekir. Turistik, Ticari ya da diğer gerekçelerden hangisinin size uygun olduğunu belirledikten sonra, EAGVS Konya şubemizi arayarak 2023 Yılı Küba vizesi için gereken evrakların bilgisini yetkililerimizden alabilirsiniz. Seyahatinizin amacına uygun olarak tarafınızdan istenen belgeleri kendiniz ya da arzu ederseniz kargo ile şubemize ulaştırabilirsiniz.

Belgeleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, alanında uzman ekibimiz gerekli kontrolleri yapacak, eksik ya da hatalı bir belge olması halinde mümkün olan en kısa zamanda size ulaşarak gereken bilgiyi tarafınıza iletecektir.

Küba Vize Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuzun bir sonraki aşaması ise, konsolosluk tarafından istenen ve seyahatinizin gerekçesine uygun olarak Küba vize ücretinin ödenmesidir. Çocuklar da dahil olmak üzere, Küba vize için başvuran her birey için vize ücreti ödenmesi gerekir. 2023 yılı güncel Küba vize ücretlerini öğrenmek için Euroasia GVS Konya şubemizi arayabilirsiniz.

Vize Belgenizin Size Ulaştırılması: Küba Vizesi pasaporta basılan bir vize türü değildir. Bu nedenle tarafınıza verilen Küba vize koçan belgeniz kargo yolu ya da elden teslim yöntemi ile 1-2 iş gününde ulaştırılır. Küba Vizesi başvuru yapıldığı gün itibari ile başlar ve 6 ay geçerlilik hakkı bulunur. Küba Vizesini temin etmiş olmanız diğer ülkelerde olduğu gibi yüzde yüz ülkeye kabul edileceğiniz anlamını taşımaz. Ülkeye giriş esnasında yapılan kontrollerin de olumlu geçmesi önemlidir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcilermiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Küba Vizesi Kaç Günde Çıkar, Konya

Küba Vize başvurusunun yapılması ile işlem süresi 1-2 iş günü sürmektedir. Başvuru yaptığınız tarih itibari ile vizeniz başlamış olacaktır.

Gerekli belgelerin hazırlanması ve seyahat amacınızı açıklayan doğru bilgilerin verilmesi Küba vize başvuru sürecinizi kolaylaştırmak için önemlidir. Ayrıntılı bilgi almak ve rehberlik hizmetimizden faydalanmak için bizi arayınız.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';