x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+ 90 (462) 215 60 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Küba Vize Başvuru , Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Sizlere detaylı olarak sunduğumuz bu sayfada Küba Başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettik. Sayfamızı dikkatli olarak okumanız halinde sorunsuz bir şekilde Küba vize başvuru sürecini atlatabilirsiniz.

Trabzon Şubesi olarak Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Çaykara… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere sizlere Küba vize hizmeti sunmaktayız.. Bahsi geçen ilçelerde ikamet eden misafirlerimiz, Trabzon ofisimize + 90 (462) 215 60 13 telefon numarasından ulaşabilir, trabzon@eagvs.com  mail adresinden aklınıza takılan tüm soruları yetkili ekibimize sorabilirsiniz.

Küba Vizesi Kimlere Gerekir? - Trabzon

Bordo pasaporta sahip T.C yurttaşlarımızın ülkeden çıkmadan önce vize prosedürlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Eğer Hizmet, Hususi ve Diplomatik pasaporta sahipseniz Küba seyahatiniz için vize zorunluluğunuz yoktur. Bordo pasaport hamili ziyaretçilerimiz pasaportlarını ve fotoğraflarını Trabzon şubemize ilettikleri takdirde onlar adına başvurularını biz tamamlamaktayız.

Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Trabzon

Küba Büyükelçiliği’nin vize başvurularında üzerinde durduğu ve hakkında bildiri yayınladığı bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar ; 

  • Vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportunda herhangi bir hasar olmaması
  • Vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportunda bir yırtık bulunmaması
  • Vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportunun en az 6 ay geçerli olmasıdır.

Küba vizesi doğrudan pasaporta uygulanan bir vize türü olmadığından başvuru sahiplerinin pasaportlarını doğrudan ofisimize göndermelerine gerek yoktur. Gerekli belgeleri Trabzon ofisimize ulaştırdıkları takdirde vize prosedürünü profesyonel ekibimiz vize başvuru sahiplerine yerine gerçekleştirmektedir. Vizeniz onay alındığında ise aynı ekibimiz vize kartınızı adresinize postalamaktadır.

Küba Vizesine Nasıl Başvurulur? - Trabzon

Başvurunuzu Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemizden gerçekleştirdiğiniz takdirde herhangi bir başvuru belgesi doldurma zorunluluğunuz olmayacaktır. Gerekli belgeleri profesyonel ekibimiz sizin adınıza doldurmakta ve işlemlerinizi eksiksiz şekilde tamamlamaktadır. Küba Turistik Vize kartınız değerlendirme sürecinden çıktığında ise bize bildirdiğiniz ikamet adresine tarafımızdan postalanmaktadır.

Küba Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Trabzon

Küba seyahatine çıkmadan vize aşamalarını tamamladıktan sonra konsolosluğun vizenizi değerlendirme süresini de hesaba katmanız gerekmektedir. Bu süreç konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterse de ortalama 2 iş günü kadar sürmektedir. 

Küba Vize Ücreti 2023 - Trabzon

Küba vize ücretleri Ankara Küba Büyükelçiliği tarafından her yıl güncellenmektedir. Talep edilen ücret ve vize servis bedeli değişiklik gösterebilmektedir. Güncel fiyat bilgisi için Trabzon şubesi yetkili ekibimizle iletişime geçiniz.

Uyarılar - Trabzon

  • Küba vizesi pasaporta uygulanmadığından seyahate gidecek ziyaretçilerimiz vize kartlarını ve pasaportlarını yanında bulundurmaları tavsiye edilir.
  • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlarımız eğer Küba vize başvurularını Türkiye’den gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını ikamet belgeleri ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Küba seyahatinden önce pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olduğunu teyit ediniz.
  • Küba vizesi 6 ay sürede 30 güne varan konaklama imkanı sunmaktadır.
  • Dışişleri Bakanlığımızın bildirisine göre Küba ziyaretinizden önce herhangi bir aşı yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Trabzon Şubesi olarak Küba Vizesi almak için gereken her şeyi sayfamıza aktardık. Detaylı bilgi için Trabzon ofisimize + 90 (462) 215 60 13 telefon numarasından ulaşabilir, trabzon@eagvs.com  mail adresinden aklınıza takılan tüm soruları yetkili ekibimize sorabilirsiniz.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES