x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balıkesir@eagvs.com

Küba Vize Başvuru, Balıkesir

Sizler için hazırladığımız Euroasia GVS Balıkesir Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Bu yazımızda sizlere adım adım nasıl Küba Vizesi alabilirsiniz onu açıklayacağız. Sizler için hazırladığımız bu sayfayı detaylı olarak incelemeniz halinde vize alırken hiç bir sıkıntı yaşanmadan sonuçlanacağına emin olabilirsiniz.

Altıeylül, Karesi, Edremit, Bandırma, Gönen, Ayvalık, Burhaniye, Bigadiç, Susurluk, Erdek… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Euroasia GVS Balıkesir şubesi olarak Küba Vize başvurularınızı ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. Bahsi geçen ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Balıkesir ofisimize +90 (266) 255 50 03 telefon numarasından ulaşabilir, balikesir@eagvs.com mail adresinden aklınıza takılan tüm soruları yetkili ekibimize sorabilirsiniz.

Küba Vizesi Kimlere Gerekiyor? - Balıkesir

Umuma Mahsus pasaporta sahip olan yurttaşlarımızın seyahatlerini gerçekleştirmeden önce Küba Vize başvuru sürecini tamamlamaları gerekmektedir. Eğer Hizmet, Diplomatik veya Hususi pasaporta sahipsiniz Küba seyahatiniz için vize almanıza gerek yoktur.

Küba Vizesi İçin Gereken Belgeler - Balıkesir

Küba vizesi pasaporta doğrudan uygulanan bir vize türü olmadığı için pasaportunuzu Balıkesir şubemize iletmenize gerek yoktur. Eğer pasaportunuz Elçilik tarafından belirlenen gereksinimlere uygunsa bir renkli fotokopi ve bir fotoğraf yeterli olacaktır.

Elçilik tarafından belirlenen bu hususlar şunlardır;

  1. Pasaportun herhangi bir hasar görmemiş olması
  2. Pasaportun En az 6 ay geçerliliğinin olması
  3. Pasaportta yırtık sayfa bulunmaması

Küba Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Balıkesir

Eğer başvurunuzu Euroasia GVS Balıkesir şubemizden gerçekleştirirseniz herhangi bir başvuru belgesi doldurmanıza gerek kalmayacaktır. Fotoğraf ve pasaportunuzu ofisimize iletmeniz halinde gerekli tüm işlemleri online olarak Balıkesir şubemiz tamamlayacaktır. Gerekli evrakları aldığımız takdirde işlemlerinizi gerçekleştirip Küba Turistik Vizenizi adresinize postalamaktayız.

Küba Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Balıkesir

Küba Büyükelçiliği’nin vizeleri karara bağlama süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluğun yoğunluğuna ve güncel uygulamalara göre değişiklik gösterebilir bu süreç ortalama 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Küba Vize Ücreti - Balıkesir

Ankara büyükelçiliği Küba vize ücretlerini her yıl düzenli olarak yenilemektedir. Bu yüzden güncel fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için lütfen mail adresimizden Balıkesir ofisimize ulaşınız.

Uyarılar - Balıkesir

  1. Küba vizesine Türkiye Cumhuriyeti topraklarından başvuracak yabancı uyruklu kişiler başvurularını oturum izinleri veya ikamet belgeleriyle gerçekleştirmelidir.
  2. Küba Vizesi pasaporta direkt olarak işlenen bir vize değildir. Bu yüzden seyahat yapacak ziyaretçilerimiz pasaportlarını ve Vize Kartlarını beraberinde taşımak zorundadır.
  3. Küba seyahatinizden önce pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olduğundan emin olun.
  4. Turistik Küba vizesi 30 gün konaklamalı 6 ay geçerli bir vizedir. Bu süreden daha fazlası için konaklama hakkı istiyorsanız Küba’daki yetkili kurumlara başvurmanız gerekmektedir.
  5. Küba havaalanından uçmadan önde ülkeden çıkış vergisi olarak 25 CUC bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
  6. Küba seyahatleriniz için bir aşı zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Balıkesir şubemizden yapacağınız Küba Vize Başvurularında uzman ekibimize ulaşmak için lütfen irtibat numaralarımızı kullanınız. Eğer Balıkesir’de ikamet ediyorsanız ofisimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES