x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 26

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Küba Vize Başvuru , Kayseri

Euroasia Global Visa Services Kayseri Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Sizlerin huzuruna sunduğumuz bu sayfada Küba Başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettik. Sayfamızı dikkatli olarak okumanız halinde sorunsuz bir şekilde Küba vize başvuru sürecini atlatabilirsiniz.

Kayseri Şubesi olarak,Melikgazi, Kocasinan, Pınarbaşı, Develi, Sarıoğlan, Hacılar, Bünyan, Yahyalı… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere sizlere Küba vize hizmeti sunmaktayız.. Bahsi geçen ilçelerde ikamet eden misafirlerimiz, Kayseri ofisimize +90 (332) 225 40 20 telefon numarasından ulaşabilir, kayseri@eagvs.com mail adresinden aklınıza takılan tüm soruları yetkili ekibimize sorabilirsiniz.

Küba Vize İstiyor Mu? - Kayseri

Bordo pasaport sahibi T.C vatandaşları sadece pasaport ile Küba’ya seyahat gerçekleştiremezler. Ancak, Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaporta sahip olan vatandaşlarımız vizeye gerek duymadan Küba seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Bordo pasaport hamili vatandaşlarımız Kayseri@eagvs.com mail adresimize pasaportlarını ve fotoğraflarını iletikleri takdirde aynı gün içerisinde kendilerine geri dönüş yapılacaktır.

Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Kayseri

  • Herhangi bir sayfası yırtık olmayan, hasar görmemiş ve dönüş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği bulunan  pasaport
  • Küba Büyükelçiliği zarar görmüş bir pasaportu kabul etmeyeceklerine dair özel bir bildiri yayınlamıştır.
  • Pasaportların en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Eğer değilse pasaportunuzu yenilemenizi tavsiye ederiz.
  • Küba vizesi pasaporta doğrudan yapıştırılan bir vize değildir. Bu yüzden pasaportu tarafımıza teslim etmenize gerek yoktur. Renkli fotokopisini göndermeniz yeterlidir.

Küba Vize işlemleri hakkındaki sorularınız için Kayseri EAGVS şubemize ulaşabilirsiniz.

Küba Vize Başvuru Formu - Kayseri

Küba Vize başvurunuzu Euroasia GVS Kayseri şubemizden gerçekleştirmeniz halinde başvuru formuna ihtiyacınız olmayacaktır. Fotoğraf ve Pasaportunuzu Kayseri şubemize iletmeniz yeterlidir. İşlemleriniz tamamlandığında vize kartınız ikamet adresinize tarafımızdan  kargolanmaktadır.

Küba Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Kayseri

Küba Vize Prosedürlerini yerine getirdiğiniz takdirde sonuçlanma süresi yaklaşık 2 iş günü sürmektedir. Küba vize ücreti ve prosedürleri hakkında gerekli bilgi edinmek için yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Küba Vizesi Ücreti 2023- Kayseri

Küba Vize ücretleri çeşitli koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir. Vize ücretleri Ankara Büyükelçiliği tarafından güncellenir. Güncel Fiyat bilgisine ulaşmak için lütfen Euroasia GVS Kayseri şubemizle iletişime geçiniz.

Küba Vizesine Başvuracakların Dikkat Etmesi Gerekenler - Kayseri

  • Küba vizesi pasaportun içinde bulunmadığından dolayı hem pasaportunuzu hem vize kartınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
  • Türkiye’den Küba vize başvurusu yapacak yabancı uyruklu vatandaşlar oturum belgeleri ile vize başvurusunda bulunabilirler.
  • Vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olması gerektiğini göz önünde bulundurunuz.
  • Küba Turistik Vizesi 6 ay geçerlidir ve 30 gün konaklama hakkı sunmaktadır. Daha fazlası için Küba’daki yetkili makamlara başvurmalısınız.
  • Vize başvurunuz konsolosluk tarafından değerlendirildikten sonra ikamet adresinize tarafımızdan posta ile yollanmaktadır.
  • Küba havaalanlarında 25 CUC gibi bir ücret ülkeden çıkış vergisi olarak istenmektedir.

Küba vizesi hakkında merak ettiğiniz diğer her şey için  +90 (332) 225 40 20 telefon numarasından veya kayseri@eagvs.com mail adresinden Euroasia GVS Kayseri şubemize ulaşabilirsiniz.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';