x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 31

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Küba Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia GVS Tekirdağ Şube sayfasına hoş geldiniz. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak, Küba' da dahil olmak üzere bütün ülkeler için Vize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sayfamız aracılığıyla Küba vizesi hakkında gerekli olan ön bilgilere ulaşabilirsiniz.

Küba Vize İstiyor Mu?, Tekirdağ

Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaport sahibi vatandaşlarımız Küba Vizesinden muaftırlar fakat, Bordo pasaporta sahip olan vatandaşlarımızın Küba' ya seyahat edebilmeleri için Küba vizesi çıkartmaları gerekmektedir. Euroasia GVS Tekirdağ şubemize yapacağınız başvurularda, başvuru talep formu, gerekli olan belgeler ve sürecin işleyişi hakkında detaylı bilgilere ulaşarak, başvuru işlemlerinizi hızlıca başlatabilirsiniz.

Küba Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler, Tekirdağ

Küba vizesine sahip olmak isteyen vatandaşlarımızın bir takım belge ve dökümanları hazırlaması gerekmektedir. Belgelerin hazırlanma işlemi Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkilileri tarafından eksiksiz bir şekilde desteklenecektir.

Küba vizesi diğer vize türleri gibi pasaporta basılan bir vize değildir. Dolayısıyla pasaportunuzun aslını tarafımıza iletmenize gerek duyulmamaktadır. Küba dönüş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği olan pasaportunuzu, tarafımıza ilettiğiniz takdirde vize başvurunuzu başlatmaktayız.

Küba Vizesi Başvuru ve Sonuçlandırma Aşamaları:

Küba vizesi diğer ülkelerin vize başvurularına göre çok kolay aşamalardan geçer ve sonuçlandırılır. Herhangi bir evrak listesi olmadan, başvuru formları olmadan, dosya prosedürleriyle uğraşmadan sadece ve sadece pasaportunuzun fotokopisini bizlere ileterek Küba vize başvurunuzu başlatabilirsiniz. Onaylanan vize başvurunuz 1 gün içerisinde antetli kağıda basılarak tarafınıza iletilecektir. EAGVS farkı ile Küba vizesine sahip olmak için Tekirdağ şube yetkililerimizle iletişime geçebilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Küba Vize Ücreti, Tekirdağ

Seyahat amacınıza göre farklılık gösterebilen Küba vize ücretinin detaylı şemasına, Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimize ulaşarak e- mail yolu ile talep edebilirsiniz. Size belirtilen tutar danışmanlık bedelimiz, Küba Başkonsolosluğu vize harç ücreti ve Konsolosluk işlem ücretlerini karşılayan toplam tutardır.
 
Euroasia GVS farkı ile başvurduğunuz Küba Vizesi en geç 7 gün içerisinde sonuçlanacak, kendinizi  Eski Havana' nın buram buram tarih kokan sokaklarında, Malecon' un Romantizm'inde ve Varadero' nun turkuaz sularında bulacaksınız.
Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak iyi tatiller dileriz.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';