x
Küba

Vize İşlemleri

Küba

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Küba Vize Başvuru, Adana

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia GVS Adana Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Küba vize işlemleri konusunda bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, aklınıza takılan soruları, görüş ve önerilerinizi bizi çağrı merkezimizi arayarak +90 (322) 245 01 07 sorabilir ya da adana@egavs.com adresinden bize yazabilirsiniz.

Küba vizesi diğer schengen vizeleri gibi pasaporta basılan bir vize değildir. Dolayısı ile pasaportunuzu göndermeden sadece mail ortamında renkli olarak taratılmış haliniz bizlerle paylaşarak vize başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. 

Adana’dan yapacağınız Küba vize başvuruları 1 iş gününde tamamlanıp ertesi güne vizeniz kargo ile tarfınıza ulaştırılmaktadır. Küba vize işlemleri için bölge ayrımı bulunmamaktadır. Kişi nerede ikamet ederse etsin en yakın şubemizle iletişime geçerek vize başvurusunu tamamlayabilir.

Çukurova, Seyhan, Ceyhan, Yüreğir, Kazımkarabekir, Şakirpaşa, Barajyolu, Turgut Özal ve çevre semtlerde ikamet eden yolcularımız başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi almak için çağrı merkezlerimizi arayabilirler.

Adana ve çevre şehirlerde (Mersin, Karaman, Konya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Kırşehir, Kahramanmaraş, Sivas, Tokat, Kırıkkale, Ankara vb.) ikamete den yolcularımız da başvuru işlemleri için Adana Şubemiz ile iletişime geçebilirler. 
Küba vize başvurularınızı 1 iş gününde teslim almak için yetkililerimizle iletişime geçiniz. Sizleri uğraştırmadan, zahmet vermeden hızlı ve kolay bir şekilde vize başvurularınızı tamamlamaktayız.

Adana’dan Küba Vizesi Nasıl Alınır?

Küba vize işlemlerine Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri tabidir. Hususi (Yeşil) Diplomatik (Siyah) ve Hizmet (Gri) pasaport sahipleri Küba’ya yapacakları seyahatleri için vize işlemlerinden muaftır.

Adana’dan yapacağınız Küba vize başvurusu için çağrı merkezimizi arayarak bizlerden destek alabilir, işlemlerinizi şahsen gelmenize gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. 

Küba vizesi verildiği tarihten itibaren 6 ay süre ile geçerlidir ve pasaporta basılmamaktadır. Ancak seyahat esnasında pasaportunuzu ve varsa oturum kartınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz. Küba vizesi tek girişli bir vizedir ve ülkeye giriş yapıldığı andan itibaren 30 gün kalış hakkı verir. 

Vize başvurusu için evraklarınızı bizlere mail ortamında ulaştırabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan evrakların kontrolünü sağladıktan sonra sizlerle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar Adana

Adana’da ikamet eden ve Küba vizesine başvuruda bulunmak isteyen yolcularımıza zahmetsiz ve konforlu bir başvuru hizmeti sunmaktayız. Küba vizesi için herhangi bir bölge ayrımı ve şahsen bulunma zorunluluğu olmadığı için gerekli evrak listesi bilgisine çağrı merkezlerimizi arayarak ulaşabilir, sizden istediğimiz belgeleri mail yolu ile gönderebilirsiniz.

Küba vizesi için gerekli evraklar şunlardır; Pasaportun fotoğraflı kısmının renkli olarak taranmış hali, kimliğin ön ve arka yüzünün renkli olarak taranmış hali, Türkiye’de oturma izniniz var ise oturum kartınızın ön ve arka yüzünün renkli taratılmış haliniz bizlere mail ile göndermeniz yeterli olacaktır.

Belgelerinizi bize ulaştığında pasaport ve oturum kartlarının sürelerini kontrol edip başvuru işlemlerinizi tamamlamaktayız. 2 kağıt parçasından oluşan Küba vizenizi aynı gün kargoya verip sizlere ulaştırıyoruz.

Amerika seyahatlerinden sonra Küba’ya geçecek yolcularımızın Küba vizesini Amerika dış temsilciliklerinden almalıdır. Türkiye’den alınan Küba vizesi ile Amerika’dan sonra Küba’ya geçilememektedir. Yolcularımızın seyahat planlamalarını bu bilgi dahilinde yapmaları tavsiye edilir.

Adana’dan Yapılan Küba Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Küba vize başvurularınızı 1 iş gününde tamamlamakta ve aynı gün kargo ile adresinize göndermekteyiz. Vize başvuru işlemleri için şahsen gelmenize gerek olmadığı için gerekli evrakları bize mail yoluyla ulaştırabilir, sonrasında vizenizi de kargo yolu ile teslim alabilirsiniz. 

Küba vizesine dair detaylı sorularınız var ise bize adana@eagvs.com adresinden ya da iletişim numaralarımızdan ulaştırabilirsiniz. Euroasia GVS Adana şubesi olarak sizlere konforlu bir vize danışmanlık ve başvuru hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Küba ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES