x
İtalya

Vize İşlemleri

İtalya

Venedik Vizesi

İ. O. 15/04/20, 10:15
İtalya’ya yaz sezonunda turistik amaçlı seyahat edeceğim. Almanya’daki arkadaşım ile İtalya’da buluşup gezme planımız var. Davetiye almayacağım bu bir sorun yaratır mı? Venedik vizesi ile hangi ülkelere gidebilirim? Son olarak randevu işlemlerini nasıl hallediyoruz. Siz bizim adımıza alıyor musunuz? Yoksa ben randevu alıp size mi geleceğim? Gerekli evraklar ve genel sorularımı yanıtlarsanız memnun olurum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba

İtalya vizeniz için Almanya’da bulunan arkadaşınızdan davetiye almayacaksanız bu bir sorun yaratmaz. Ancak davetiye almanızı öneririz. İtalya için aldığınız schengen vizesini plan değişikliğine gidip Almanya için kullanmamanızı -form, rezervasyon ve dilekçelerinizde belirtmemişseniz- tavsiye ederiz.

Venedik Seyahati

Venedik İtalya vizesi gerekli evrakları pasaport ve biometrik fotoğraflara ek genel olarak özlük, iş, gelir, banka, dilekçeleri seyahat sağlık sigortası ve konaklama, ulaşım belgelerinden oluşur. İlgili tüm detaylar paylaştığınız mail ve telefon numaranıza yönlendirilmiştir. Vize teklifimizde yer alan 140€ ücret içerisinde 110€ konsolosluk ve biometrik verilerinizin alındığı başvuru merkezi ücreti ve Euroasia danışmanlık bedelini barındırır. Seyahat sağlık sigortası veya ulaşım, konaklama masraflarınız ayrıdır. Dilekçe, form, sağlık sigortası ve rezervasyonlar için ülke uzmanımız sizlere tavsiyelerini ve gerekli format veya örnekleri iletecektir.

Venedik İtalya vizesi için tüm evraklarınızı ofisimize kargo, kurye yolu ile veya elden teslim edebilirsiniz. Bizlere ulaşan evraklarınız iç operasyonumuz tarafından detaylıca irdelenir ve sizlere dosyanızın durumu hakkında –eksik, güncel değil, hatalı, kaşe yok, imza eksik- sürekli dönüşler yapılır. Birlikte bu prüzleri telafi ederek dosyanızı hazır hale getiririz.

Evraklarınız bizlere ulaştıktan sonra randevularınızı bizler sizin adınıza bilginiz dahilinde olan bir zamana almaktayız. Alınan randevu gününde sizleri biometrik verinizi beyan edeceğiniz başvuru merkezinde karşılayacak dış operasyon temsilcimiz ile başvurunuzu gerçekleştireceksiniz. Kalan sonuçlandırma, takip işlemlerini yine biz ele alacağız.

İlk aşama için her ne kadar sizinle bir kahve içmeyi arzu etsek de ofisimize gelerek zahmet etmenize gerek yok, tüm evraklarınızı kargo ile -isteğinize bağlı- gönderebilirsiniz.

Venedik vizesi işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için arayın.

Euroasia Gvs danışmanlığından yararlanmış kişilerin Google yorumlarını görün.

Saygılarımla.

Okan E.

Venedik Vizesi

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';