x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vizesi Antalya

V. Karataş 17/04/20, 13:18
Merhaba, Antalya’da İspanyol bir otel zinciri işletiyoruz, haliyle sık sık İspanya'ya gitmemiz gerekiyor. Daha önce birçok kez yurtdışına çıktım, pasaportumda ABD ve Kanada vizeleri de var, İspanya vizesi Antalya merkezden başvuru yaparak uzun süreli bir İspanya Schengen vizesi alabilir miyim? Her seferinde vize işlemi ile uğraşmak istemiyoruz bize uzun süreli bir vize alabilir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba EAGVS olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bilindiği üzere bir vize başvurusunda vize değerlendirmesini yapan tek yetkili yer İspanya Konsolosluğudur. İspanya Konsolosluğu dışında ne başvuru merkezi ne vize danışmanlık ofisleri vize kararı verebilir. EAGVS olarak 20 yıllık tecrübemize dayanarak Antalya İspanya vizesi işlemlerinizde talep ettiğiniz vizeyi alabilmeniz için özveriyle hizmet sunarız. Talep edilen uzun süreli vizenin alınabilmesi için Konsolosluğa evrak sunmak yetmez. Dosyanızın Konsolosluk gözüyle profesyonelce hazırlanması gerekir.

EAGVS müşteri temsilcilerimiz öncelikle sizden seyahat amacınıza uygun birkaç evrak talep eder, sizden gelen evrakların uygunluk kontrolünü sağladıktan sonra İspanya vize randevunuz alınır. Randevu gününe kadar hazırlanan evraklar vizenizin kaderini belirler. İspanya vize işlemleri Antalya müşteri temsilcilerimiz tarafından titizlikle hazırlanır. Müşteri temsilciniz evraklarınızı hazırlarken Konsolosluğun değerlendirme kriterlerini dikkate alarak vize red ihtimallerini azaltır ve uzun süreli vize talebinizi destekleyen dokümanlarla dosyanızı güçlendirir. Uzun süreli vize talebi için vizeye neden ihtiyacınız olduğu, önümüzdeki dönemde İspanya seyahatlerinizin planı gibi bilgiler dosyaya uygun şekilde eklenmelidir.

Müşteri temsilciniz deneyimi sayesinde İspanya vize başvurusu Antalya için hazırlanan dosyanızı net ve inandırıcı bilgi ile donatır. Seyahat amacının açıkça anlaşılabilir olması vize değerlendirmesinde önemlidir. Ayrıca vize bitiminde kişinin ülkesine döneceğine dair inanç oluşturulabilmesi için ülkesindeki iş ve diğer bağlantılarının dosyada sunulması uygundur. Evrakların Konsolosluk gözüyle incelenmesi, dosyaya eklenmesi ancak uzun yıllara dayanan vize tecrübesi sayesinde mümkündür. EAGVS sizlere uzman vize tecrübesi ile hizmet eder.

İspanya vizesi Antalya işlemlerinizde hazırlamanız gereken evraklar, randevu işlemleriniz, başvuru formları, seyahat sigortanız, İngilizce vize talep dilekçeniz, rezervasyonlarınız müşteri temsilciniz tarafından tamamlanır. İşlemleriniz için 02422550131 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Nazlı Daştan

İspanya Vizesi Antalya

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES