x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Ankara Büyükelçiliği

İrlanda Ankara Büyükelçiliği

İrlanda Ankara Büyükelçiliği, İrlanda ile Türkiye arasındaki ticari, kültürel ve sosyal ilişkilerin güçlendirilmesinde öncü rol üstlenmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

İrlanda’nın Türkiye’deki temsil kabiliyeti en yüksek dış temsilcilik olan Ankara Büyükelçiliği, bu göreve ek olarak, İrlanda’ya seyahat etmek isteyen Türk ve üçüncü ülke vatandaşlarının vize başvuruları değerlendirmekte ve karara bağlamaktadır. Bünyesinde barındırdığı konsolosluk bölümü ile de, İrlanda vatandaşlarına gerektiğinde destek vermektedir.

İrlanda Ankara Büyükelçiliği Görev Kapsamındaki İller

Afyon, Ankara, Aksaray, Amasya, Ağrı, Antalya, Ardahan, Bartın, Bayburt, Burdur, Çankırı, Çorum, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, İzmir, Karabük ileri Ankara İrlanda Büyükelçiliğinin görev alanı içerisindedir. Bu illerde ikamet halinde olanlar, hizmet taleplerini büyükelçiliğe iletebilirler.

İrlanda Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri 

Yönetici: H.E Mr Brendan Ward / Büyükelçi
Adres: Uğur Mumcu Caddesi No.88 MNG Binası A&B Blok Kat:1 Gaziosmanpaşa / Ankara
Telefon: +90 312 459 10 00
Faks: +90 312 446 80 61

İrlanda Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Ankara İrlanda Büyükelçiliği hafta içi her gün 09.00-13.00 ve 14.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İrlanda Ankara Büyükelçiliği Vize Başvurusu

Ankara Büyükelçiliği, İrlanda Vize Başvurusu kabul etme ve değerlendirme yetkisine sahiptir. Vize başvurularını yetkilendirilmiş aracı kurum ve acenteler aracılığı ile alan büyükelçilik, randevu sistemi ile hizmet vermektedir.

Randevu tarihinizde seyahat amacınıza yönelik hazırlanmış olan evraklarınız ile birlikte İrlanda Vize Başvuru Formunuzun doğru ve eksiksiz olarak doldurulduğundan emin olunuz.

İrlanda Ankara Büyükelçiliği Vize Başvuru Formu

İrlanda Ankara Büyükelçiliği web sitesi üzerinden, online olarak doldurabileceğiniz İrlanda Başvuru Formu vize başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlanmasında önemli rol oynamaktadır. Bu yüzden tüm bilgileri doğru olarak doldurmanız son derece önemlidir.

İrlanda Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Hizmetleri

İrlanda Büyükelçiliği, Türkiye ve üçüncü ülke vatandaşlarının vize taleplerini değerlendirmenin haricinde, Türkiye’de bulunan vatandaşları için konsolosluk hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları şunlardır.

• Belge Tasdik İşlemleri: İrlanda hükümeti ya da kurumları tarafından talep edilen belge tasdik işlemleri konusunda destek alabilir, aslına uygun belge çoğaltımı yapabilirsiniz.
• Vatandaşlık Hizmetleri
• Acil Durum Desteği
• Evlilik ve Doğum Gibi Durumların Belgelendirilmesi


İrlanda Ankara Büyükelçiliği Nerede?

İrlanda Ankara Vize Başvurusu

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';