x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

0 342 255 50 21

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Gaziantep

Değerli ziyaretçilerimiz, İrlanda vize başvurunuz için tüm bilgileri güncel ve detaylı bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services İrlanda vize başvurusu Gaziantep sayfamıza hoş geldiniz. 

Sayfa devamında, başta Gaziantep ilimiz olmak üzere Gaziantep Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ilçelerimiz ve Urfa, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman gibi çevre illerden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için detaylı ve güncel tüm bilgileri bulabilirsiniz. İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgilere ulaşmak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 342 255 50 21  numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz dahilinde yardım ve destek alabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vize alımlarında Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahiplerinin tamamı İrlanda vizesi almak zorundadır.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda seyahatiniz için gerekli olan evraklar seyahat etmenize sebep olan duruma  yani eğitim, iş, sağlık, ticaret gibi durumlara ve pasaportunuza bağlı olarak değişmektedir. Vize başvurunuz için gerekli evrakların tümü aşağıda vize kategorileri içinde detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz gerekir ki vize başvurunuz olumlu sonuçlansın. İrlanda vize başvurunuza dair gerekli tüm evrakları aşağıda vize kategorileri içinde güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için gerekli olan vizenize başvuru yapmanız sırasında merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz var ise 0 342 255 50 21 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilir vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Gaziantep

İrlanda seyahatinde bulunacak Birleşik Krallık Vize sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, İngiltere'ye giriş yaptıktan sonra İrlanda'ya geçiş yapabilirler. Seyahatçiler pasaport ve seyahat türü fark etmeksizin direkt olarak İrlanda’ya giriş yapamazlar. İrlanda vize başvurunuzun gerekli tüm prosedürleri aşağıda dört madde halinde sizlere sunulmuştur. Vize başvurunuzda izlemeniz gereken her adımı aşağıda detaylı ve 2023 yılına uygun güncel bir biçimde bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurunuzda gerekli olan belgelerin ve doldurmanız gereken formların tamamı seyahat durumunuza ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Vize başvurunuz dâhilinde hazırlamanız gereken belgelerin tümünü danışman arkadaşlarımız ile belirtilen numara ve e-posta adresi üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeler hazır olduğunda belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi şubelerimize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bizlere ulaştığı takdirde başvurunuz için herhangi bir eksikliğe ve yanlışlığa karşı uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi verilerek vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvurunuzun ücreti seyahat durumunuza ve pasaportunuza göre değişim gösterir. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken başvuru ücretinin miktarını  danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilir veya EFT/ havale yoluyla vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda seyahati için  vize başvurusunda bulunan bireyler başvuruları dâhilinde veri sunumu gerçekleştirmek zorunda değillerdir hükümet başvuru yapan bireylerden veri sunumu talebinde bulunmamaktadır. Yalnızca bu aşamada vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırladığınız anda uzman ekip arkadaşlarımız gerekli yerlerde belgelerinizi onaylatır ve sonrasında vize başvuru sürecinizi devam eder.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin olarak takip etmektedirler. Vize başvurunuz sonuçlandığın da ise pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımız aracılığı ile elden teslim alabilirsiniz isterseniz de belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Gaziantep

İrlanda hükümeti vize başvurusunda bulunan bireylerden veri sunumu talebinde bulunmadığında başvuru yapan bireyler konsolosluklarda şahsen bulunma zorunluluğu içinde değildir. Bu sebep ile uzman ekip arkadaşlarımız sizler için hazırlamış olduğunuz belge ve formları gerekli mercilere onaylatır ve vize başvuru sürecinizi devam ettirirler.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Gaziantep

İrlanda vizesinin çıkış süresi konsolosluk yoğunluğuna, tatil günlerine, seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre değişim gösterir. Bu durumlar vizenizin çıkışının belirtilen tarihten birkaç gün önce çıkmasına ya da birkaç gün sonra çıkmasına sebep olabilir. Vize başvuru süreciniz ve çıkış süresi toplamda tüm seyahat nedenleri için 3-4 hafta olarak belirtilmiştir. Seyahatinize göre vize çıkış süreleri için detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemiz üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 342 255 50 21 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';