x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

+90 352 353 30 27

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Kayseri

Sayın ziyaretçilerimiz, İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri ayrıntılı olarak bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Kayseri ilimiz en başta olmak ile birlikte Kayseri Sarız, Tomarza, Sarıoğlan, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, Akkışla, Felahiye, Develi, Bünyan, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan ilçelerimizden ve Yozgat, Sivas, Niğde, Nevşehir, Adana, Kahramanmaraş gibi çevre illerimizden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri güncel ve detaylı bir biçimde bulabilir vize başvuru sürecini inceleyebilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 352 353 30 27 numaralı telefondan veya kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda seyahatinde bulunacak her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı pasaport fark etmeksizin İrlanda vizesi almak zorundadır. Bu nedenle Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her birey İrlanda vizesi almaktadır.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

Aşağıda verilen vize kategorilerinde kısa süreli 'C' vize kategorisinde değerlendirilen vize türleri yer almaktadır. Vize başvurunuz için gerekli olan istenilen tüm evraklar pasaportunuza ve seyahat sebebinize bağlı olarak değişim yaşar. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi İrlanda seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması açısından oldukça önemlidir. İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrakları aşağıda vize kategorileri içinde detaylı ve güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak, yardım almak, evraklara dair daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için +90 352 353 30 27 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Kayseri

İrlanda vize başvurusu, başvuru yapan bireyi zorlamayan prosedürlere sahip bir vizedir. Yalnızca Birleşik Krallık vizesi sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İrlanda seyahatlerinde önce İngiltere’ye giriş yaptıktan sonra İrlanda’ya geçebilirler. İrlanda’ya seyahat direkt olarak yoktur. İrlanda vize başvurunuzda yapmanız gereken her şeyi sizler için dört madde halinde hazırladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan belgeler ne için İrlanda’ya gideceğinize yani kısaca seyahat nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak değişim gösterir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tamamını danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Gerekli olan belgeleri hazırlama aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak ve yol göstereceklerdir. İrlanda vize başvuru belgeleriniz hazır olduğu anda ise belgelerinizi arzu ederseniz size en yakın şubemize gelerek bizlere elden teslim edebilirsiniz ya da kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere ulaşan belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından başvurunuzda sorun çıkmaması için kontrol edilir ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi verilerek İrlanda vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücreti danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Başvuru ücretinizi ödemek içinde dilerseniz size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yolu ile de vize başvurunuzun ücretini ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurularında önemli bir prosedür olan bu aşama İrlanda vize başvurularında aranmaz. Kısacası İrlanda vize başvurusunda bulunan bireyler veri sunumunda bulunmak zorunda değildir. Vize başvurusunda bulunan birey veri sunumu gerçekleştirmeyeceği için onaylatılması gereken belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mercilere giderek onaylatacak ve vize başvuru sürecinizi ileriye taşıyacaklardır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren başvurunuzun sonuçlanma süreci uzman ekip arkadaşlarımız tarafından düzenli ve rutin  olarak dikkat altında kontrol edilir. Vize başvurunuz sonuçlandığında ise pasaportunuzu isterseniz  size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Kayseri

İrlanda hükümeti vize başvurularında veri sunumu prosedüründe zorunluluk kılmadığı için başvuruda bulunan bireyler konsolosluklarda şahsen bulunmak zorunda değildir. Bunun yanında vize başvurunuz amacı ile hazırlamış olduğunuz belge ve formları uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatacaktır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Kayseri 

İrlanda vize çıkış süreniz seyahat sebebinize, konsolosluk yoğunluk durumuna, konsolosluk tatil günlerine ve pasaportunuza göre değişim göstermektedir. Her birey için farklı tarihlerde çıkacak olan vizelerin çıkış süreleri vize başvuru süreci ile birlikte toplamda 3 ile 4 hafta arasında değişmektedir. Belirtilen vize çıkış süresi aksi durumlar dolayısıyla birkaç gün ertelenebilir veya birkaç gün önceden vizeniz çıkabilir. Vize çıkış sürelerine dair gerekli bilgiyi seyahatinize uygun şekilde öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için +90 352 353 30 27 numaralı telefondan veya kayseri@eagvs.com e-posta adresinden Euroasia Global Visa Services danışmanları ile iletişime geçebilir danışmanlık hizmeti, yardım ve destek alabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';